WP Job Manager Emails - en to sv_SE translation catalogue (273 entries)

en: Email Templates
sv_SE: E-mallar

en: Shortcodes, Documentation, and Help ...
sv_SE: Shortcodes, dokumentation och hjälp...

en: You can find documentation on how to use shortcodes, the supported arguments, and example code, as well as additional help information, by clicking on this help dropdown link.
sv_SE: Du kan hitta dokumentation om hur du använder shortcodes, den stöds argument, och exempelkod, samt ytterligare hjälpinformation, genom att klicka på denna länken Hjälp dropdown.

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
sv_SE: Om du fortsätter att få detta fel, skicka in en <a target="_blank" href="%s"> stöd biljett</a>.

en: This field is required!
sv_SE: Det här fältet krävs!

en: Yes
sv_SE: Ja

en: Loading
sv_SE: Laddar

en: No
sv_SE: Nej

en: Cancel
sv_SE: Avbryt

en: Close
sv_SE: Stäng

en: Enable
sv_SE: Aktiverar

en: Disable
sv_SE: Inaktivera

en: Error
sv_SE: Fel

en: Uknown Error! Refresh the page and try again.
sv_SE: Uknown fel! Uppdatera sidan och försök igen.

en: Success
sv_SE: Framgång

en: Are you sure you want to remove this configuration?
sv_SE: Är du säker du vill ta bort denna konfiguration?

en: Overview
sv_SE: Översikt

en: Populate dynamic values into your email template.
sv_SE: Befolka dynamiska värden i din e-mall.

en: As most WordPress users are already familiar with shortcodes, and how they work, that is why I decided to use shortcodes as the <em>template variables</em> to insert dynamic values from listings and other sources, as well as to allow you to form conditional statements, and another features that will soon be included with this plugin.
sv_SE: Som de flesta WordPress användare redan är bekant med shortcodes, och hur de fungerar, det vill säga varför jag bestämde mig att använda shortcodes som <em>mallvariabler</em> för att infoga dynamiska värden från listor och andra källor, samt att tillåta du till formuläret villkorliga satser, och en annan funktioner som snart kommer att ingÃ ¥ i denna plugin.

en: Double click on a shortcode to insert in the content area
sv_SE: Dubbelklicka på en kortkod att infoga i området innehåll

en: Hover over a shortcode to view the description
sv_SE: Hovra över en kortkod att visa beskrivningen

en: Metabox Colors
sv_SE: Metabox färger

en: Optional Meta Key
sv_SE: Valfria metall nyckel

en: Required Meta Key
sv_SE: Krävs metall nyckel

en: Non-Meta Key Shortcode
sv_SE: Icke-Meta nyckel kortkod

en: Attributes/Arguments & Usage Examples
sv_SE: Attribut/argument & exempel användning

en: Standard Shortcode Attributes/Arguments
sv_SE: Standard kortkod attribut/argument

en: The arguments below can be added in the opening shortcode tag, based on your preference.
sv_SE: Argument nedan kan läggas i öppningen snabbkoden tag, baserat på dina önskemål.

en: Multiple arguments can be specified in a shortcode.
sv_SE: Flera argument kan anges i en kortkod.

en: All standard shortcode arguments <strong>must</strong> use the standard argument format
sv_SE: Alla standard kortkod argument <strong>måste</strong> använda standard argumentet format

en: You must use the format of <code>argument="value"</code> for any standard shortcode arguments. The argument equal to the value, enclosed in single or double quotes.
sv_SE: Du måste använda formatet för <code>argument = "värde"</code> för standard kortkod argument. De argument som är lika med värdet, omges av enkla eller dubbla citattecken.

en: Example
sv_SE: Exempel

en: Description
sv_SE: Beskrivning

en: string
sv_SE: sträng

en: String to output after field value (and label).
sv_SE: String för att produktionen efter värdet i fältet (och etikett).

en: String to output after field value.
sv_SE: Sträng till utgång efter värdet i fältet.

en: Customize the string used for building the divider (see advanced arguments), default is <code>-</code>
sv_SE: Anpassa den sträng som används för att bygga avdelaren (se avancerade argument), standard är <code>-</code>

en: integer
sv_SE: heltal

en: Customize how many times to repeat the divider string, default is <code>12</code>
sv_SE: Anpassa hur många gånger ska upprepa divider strängen, standard är <code>12</code>

en: csv string
sv_SE: CSV-sträng

en: Customize order of shortcode output. In this example we move <code>before</code> in front of <code>top_divider</code>.  <strong>Order must be in a comma separated!</strong>Default order is:<br/><em>top_divider,before,content,label,value,after,bottom_divider</em>
sv_SE: Anpassa ordningen på kortkod utdata. I detta exempel flytta vi <code>innan</code> framför <code>top_divider</code>.  <strong>Ordning måste vara i en kommaavgränsad!</strong> Standardordningen är: <br/> <em>top_divider, innan, innehåll, etikett, värde, efter, bottom_divider</em>

en: Customize the separator used for any multiple field types (saved as array), such as file (multiple), and taxonomy field types.  This example we use a line break instead of comma.  Default separator is <code>, </code>
sv_SE: Anpassa den avgränsare som används för alla flera fälttyper (sparas som matris), till exempel fil (flera) och taxonomi fälttyper.  Detta exempel använder vi en radbrytning i stället för kommatecken.  Standardavgränsaren är <code>,</code>

en: Customize meta keys to skip when outputting groups of fields (like job_fields and resume_fields).  In this example we skip outputting the job_title and job_file.
sv_SE: Anpassa meta för att hoppa när du spelar fältgrupper (som job_fields och resume_fields).  I detta exempel hoppa vi matar den befattning och job_file.

en: Standard Shortcode Usage
sv_SE: Standard kortkod användning

en: The default and standard usage of a shortcode is very simple, and all you need to do is enter the shortcode exactly as you see it in the shortcode metaboxes on this page.
sv_SE: Standard och standard användning av en brist är mycket enkel, och allt du behöver göra är att ange brist exakt som det visas i brist metaboxes på denna sida.

en: If using a shortcode that is a meta key, and the listing has no value, the shortcode will
sv_SE: Om du använder en kortkod som är en meta nyckel, och noteringen har inget värde, kortkod vilja

en: Content
sv_SE: Innehåll

en: Usage
sv_SE: Användning

en: Candidate Name:
sv_SE: Kandidat namn:

en: Standard usage with field meta key used as shortcode.
sv_SE: Standard användning med fältet meta nyckel används som brist.

en: Result
sv_SE: Resultatet

en: Shortcode is replaced with value from field.
sv_SE: Kortkod ersätts med värdet från fältet.

en: Standard Shortcode Usage (Open & Closing Tags)
sv_SE: Standard kortkod användning (öppna & avslutande taggar)

en: This method is useful whenever you only want to output text if the listing has a value for that field/shortcode.
sv_SE: Denna metod är användbar när du bara vill spara text om noteringen har ett värde för det fält/kortkod.

en: For instance, if you were to use the standard shortcode method on a field that is not required, that means there may be some listings that do not have a value. Using the advanced method you can set the text to display before the value of the field, and only have it output if that field has a value.
sv_SE: Till exempel, om du använder metoden standard brist på ett fält som inte krävs, som innebär kan det finnas några listor som inte har ett värde. Med hjälp av den avancerade metoden kan du ange text som ska visas före värdet för fältet, och bara har det utgång om det fältet har ett värde.

en: Here are the job details from the listing:
sv_SE: Här finns jobbinformation från förteckningen över:

en: Job Salary:
sv_SE: Jobb lön:

en: Job Title:
sv_SE: Befattning:

en: Use an open and closing shortcode to output the content inside, if the field has a value.
sv_SE: Använda en öppen och avslutande kortkod för att mata innehållet insida, om fältet har ett värde.

en: with value
sv_SE: med värde

en: Job Salary:
sv_SE: Jobb lön:

en: Because the field had a value, the content inside of open/close shortcode is output.
sv_SE: Eftersom fältet hade ett värde, är innehåll inom öppna/stäng brist utdata.

en: without value
sv_SE: utan värde

en: If the field does not have a value, no content inside the open/close shortcode is output.
sv_SE: Om fältet inte har ett värde, är inget innehåll insida den öppna/stäng brist utdata.

en: Advanced Shortcode Attributes/Arguments
sv_SE: Avancerade kortkod attribut/argument

en: Advanced shortcode arguments <strong>can</strong> be mixed with standard shortcode arguments.
sv_SE: Avancerade kortkod argument <strong>kan</strong> blandas med standard kortkod argument.

en: Placement of advanced shortcode arguments does not matter (ie <code>top</code> before <code>divider</code> )
sv_SE: Placering av avancerade kortkod argument spelar ingen roll (dvs <code>topp</code> innan <code>delaren</code>)

en: Do <strong>not</strong> use an advanced shortcode argument in a standard argument format!
sv_SE: Gör <strong>inte</strong> använda avancerade kortkod argument i en standard argumentet format!

en: You can mix both advanced and standard arguments, but do not use an advanced argument in the standard argument format.
sv_SE: Du kan blanda både avancerade och standard argument, men Använd inte avancerade argument i formatet standard argument.

en: Advanced Arguments will only output if there is a value
sv_SE: Avancerade argument kommer endast ut om det finns ett värde

en: If you use one of the advanced arguments like <code>label</code> or <code>divider</code>, it will only output if the field has a value.
sv_SE: Om du använder en av de avancerade argument som <code>etikett</code> eller <code>avdelare</code>, kommer det endast ut om fältet har ett värde.

en: Adding the <code>label</code> argument will output the label for the field before the value.
sv_SE: Att lägga till argumentet <code>etikett</code> kommer ut etiketten för fältet före värdet.

en: This will output a divider BOTH above AND below the value (see standard args for customizing divider).  This is the same as using <code>[job_salary divider top bottom]</code>.
sv_SE: Detta kommer ut en avdelare både över och under värdet (se standard args anpassa avdelare).  Detta är detsamma som att använda <code>[job_salary divider toppen botten]</code>.

en: divider
sv_SE: Divider

en: This will output a divider, but only the top divider.  This argument should only be used along with the divider argument.
sv_SE: Detta kommer ut en avdelare, men endast topp avdelare.  Detta argument bör endast användas tillsammans med argumentet avdelare.

en: This will output a divider, but only the bottom divider, as well as the label.  This argument should only be used along with the divider argument.
sv_SE: Detta kommer ut en avdelare, men endast botten avdelare som etiketten.  Detta argument bör endast användas tillsammans med argumentet avdelare.

en: Send Email Actions
sv_SE: Skicka e-post åtgärder

en: Defines when to send the email
sv_SE: Definierar när du ska skicka e-post

en: The actions listed in the dropdown box define when you want this email to be sent.  Only one email template can be active for each action.  As an example, if you enable this template and there is already another template enabled with the same action ... the other template will be disabled and this one will be used.
sv_SE: Åtgärderna i listrutan definiera när du vill att detta mail ska skickas.  Endast en e-mall kan vara aktiv för varje åtgärd.  Som ett exempel, om du aktiverar den här mallen och det finns redan en annan mall aktiverade med samma åtgärd... andra mallen kommer att inaktiveras och här kommer att användas.

en: You can create multiple templates for a single action, but again, only one can be active at a time.
sv_SE: Du kan skapa flera mallar för en enda åtgärd, men igen, bara en kan vara aktiv åt gången.

en: Dropdown Labels
sv_SE: Dropdown etiketter

en: You may notice that some actions/hooks have different wording next to them.  This is used to show if there is already another template tied to that hook/action, etc.
sv_SE: Du kanske märker att vissa åtgärder/krokar har olika formulering bredvid dem.  Detta används till att visa om det finns redan en annan mall knuten till det krok/action, etc.

en: Currently Active Email ID
sv_SE: Aktiv e-ID

en: is an action that already has an email template.  If you choose that action, this email template will be saved as disabled.
sv_SE: är en åtgärd som redan har en e-postmall.  Väljer du att åtgärder, sparas detta e-mall som funktionshindrade.

en: This Email Template
sv_SE: Denna e-mall

en: means this email template is active for that action.
sv_SE: innebär denna e-mall är aktiv för åtgärden.

en: If neither are showing, that means there is no custom email attached to that action.
sv_SE: Om varken visar, innebär det ingen egen e-post bifogas denna åtgärd.

en: If Shortcode
sv_SE: Om brist

en: Shortcode to create conditional statements in your email template.
sv_SE: Kortkod att skapa villkorliga satser i din e-mall.

en: The %s shortcode is optional
sv_SE: Den %s brist är valfritt

en: If/Else Attributes/Arguments
sv_SE: IF/Else attribut/argument

en: Currently the only supported argument for if statements is a field meta key.  In an upcoming release you will be able to call supported functions, as well as use AND/OR in the if statement.
sv_SE: För närvarande stöds den enda argument för om uttalanden är en fältet meta nyckel.  I en kommande versionen kommer du att kunna ringa stöd funktioner, samt användning och/eller i om uttalande.

en: meta key
sv_SE: meta nyckel

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to check for a value.  In the example on the left, the meta key checked for a value is %2$s
sv_SE: Ersätta %1$ s med meta nyckel för det fält du vill kolla för ett värde.  I exemplet till vänster är meta nyckeln kontrollerar om ett värde %2$ s

en: Standard If/Else Usage
sv_SE: Standard If/Else användning

en: Currently, the only supported argument for the if statement is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
sv_SE: För närvarande är den enda stöds argument för if uttalande är en meta nyckel (mer till snart).  I exemplet nedan Ersätt %s med meta nyckel du vill använda.

en: Candidate Phone Number:
sv_SE: Kandidat nummer:

en: Candidate phone not provided
sv_SE: Kandidat telefon inte tillhandahålls

en: If/Else statement to output specific content based on whether a field has a value or not.
sv_SE: IF/Else uttalande att mata specifikt innehåll baserat på om ett fält har ett värde eller inte.

en: Because the if statement validated as true, content inside the if statement is output.
sv_SE: Eftersom den om uttalande valideras som sant, innehåll inuti if uttalande är utdata.

en: Because the if statement validated as false, and there was an [else] shortcode, so all content after [else] is output.
sv_SE: Eftersom den om uttalande giltighet så falskt och det fanns en [annan] brist, så allt innehåll efter [annars] är utgång.

en: Each Shortcode
sv_SE: Varje brist

en: Shortcode to customize output of array fields in a foreach loop.
sv_SE: Kortkod att anpassa produktionen av vektorfält på en foreach loop.

en: The <code>[each xxx_xxx]</code> shortcode can only be used with multiple field types!
sv_SE: <code>[Varje xxx_xxx]</code> brist kan endast användas med flera fälttyper!

en: You can only use this shortcode with field types that are saved as an array of values. This includes file (must be multiple), and taxonomy field types.
sv_SE: Du kan bara använda denna brist med fälttyper som sparas som en matris med värden. Detta inkluderar filen (måste vara flera) och taxonomi fälttyper.

en: All content inside the <code>[each xxx_xxx][value][/each]</code> shortcode will be output for each value.
sv_SE: Allt innehåll insida den <code>[varje xxx_xxx] [värde] [/ varje]</code> brist blir utgång för varje värde.

en: Each Attributes/Arguments
sv_SE: Varje attribut/argument

en: Currently the only supported argument for each statements is a field meta key.
sv_SE: För närvarande är det enda stödda argumentet för varje uttalanden en fältet meta nyckel.

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to run through the foreach loop.  In the example on the left, the meta key to loop through is %2$s
sv_SE: Ersätta %1$ s med meta nyckel fältet du vill köra genom öglan för foreach.  I exemplet till vänster är på meta för att loopa igenom %2$ s

en: Standard Each Usage
sv_SE: Standard varje användning

en: Currently, the only supported argument for the each shortcode is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
sv_SE: För närvarande är det enda stödda argumentet för den varje brist en meta nyckel (mer till snart).  I exemplet nedan Ersätt %s med meta nyckel du vill använda.

en: The meta key you use <strong>MUST</strong> be a field that is saved as an array.  Example would be a file field type that is configured to support multiple files.  You can also use any kind of taxonomy field as well.
sv_SE: Meta nyckeln du använder <strong>måste</strong> vara ett fält som har sparats som en matris.  Exempel skulle vara en fältet filtyp som stöder flera filer.  Du kan också använda någon form av taxonomin område också.

en: Download:
sv_SE: Ladda ner:

en: Loop through each file in the job_downloads meta, and output Download: before a link to each download.
sv_SE: Loopa igenom varje fil i job_downloads meta och mata nedladdning: innan en länk till varje nedladdning.

en: Assuming there were three total files, this would be the output after the loop finishes.
sv_SE: Förutsatt att det fanns tre totala filer, skulle detta vara utdata när slingan är klar.

en: Advanced Each Usage
sv_SE: Avancerad varje användning

en: The majority of standard shortcode arguments are supported in the each shortcode.  This include before, after, order, divider, etc.
sv_SE: Flesta standard kortkod argument stöds i den varje brist.  Detta inkluderar före, efter, ordning, avdelare, etc.

en: Loop through each file in the job_region meta, and output each value inside %s HTML element, surrounded by a %2$s HTML element.
sv_SE: Loopa igenom varje fil i job_region meta, och produktionen varje värde i %s HTML-elementet, omgiven av ett %2$ s HTML-element.

en: Values are output in an unordered list format, with each item surrounded by a list item element.
sv_SE: Värden är utdata i en oordnad lista format med varje objekt omges av en lista objekt element.

en: This page you are viewing contains a list of all the email templates for this specific group.
sv_SE: Denna sida du tittar på innehåller en lista över alla e-mallar för denna specifika grupp.

en: You can find the <strong>Email</strong> sub-menu item under each parent menu item that supports Email Templates for WP Job Manager.
sv_SE: Du kan hitta <strong>e-post</strong> sub menyalternativet under varje förälder menyobjekt som stöder e-mallar för WP jobb Manager.

en: Title
sv_SE: Titel

en: Subject
sv_SE: Ämne

en: Hook
sv_SE: Krok

en: Last Updated
sv_SE: Senast uppdaterad

en: Enabled
sv_SE: Aktiverat

en: Disabled
sv_SE: Funktionshindrade

en: Edit
sv_SE: Redigera

en: Delete
sv_SE: Ta bort

en: %s email has been disabled
sv_SE: e-post %s har inaktiverats

en: as you activated another email template with the same email/hook action.
sv_SE: som du aktiverat en annan e-mall med samma email/krok åtgärd.

en: %s email has been enabled, and will now be used for emails.
sv_SE: %s e-post har aktiverats, och kommer nu att användas för e-post.

en: Email Format
sv_SE: E-Format

en: Attachments
sv_SE: Bilagor

en: Send Email Action ...
sv_SE: Skicka e-Action...

en: Conditionals
sv_SE: Villkorssatser

en: Default From Name
sv_SE: Standard från namn

en: Default name to use in %s emails (can also be set per template).
sv_SE: Standardnamn för att använda i %s e-post (kan även ställas in per mall).

en: Default From Email
sv_SE: Standard e-

en: Default email to use in %s emails (can also be set per template).
sv_SE: Standard e-post till använda i %s e-post (kan även ställas in per mall).

en: Emails
sv_SE: E-post

en: Defaults
sv_SE: Som standard

en: Job Email Template Overview
sv_SE: Jobb e-mall översikt

en: These emails are automatically created and set to disabled whenever you install this plugin ... if for some reason you removed or changed them, and need to regenerate them, click the appropriate button below.
sv_SE: Dessa e-postmeddelanden skapas automatiskt och inställd på inaktiverad när du installera denna plugin... om för något skäl du tagit bort eller ändrat dem, och behöver återskapa dem genom att klicka på knappen nedan.

en: New %s Submitted Email
sv_SE: Nya %s skickat e-post

en: There are two different default emails for WP Job Manager Resumes, one for when new resume's are submitted, and one for when visitors apply to a job with a resume.
sv_SE: Det finns två olika standard e-post för WP jobb Manager meritförteckningar, för när nya CV läggs och en för när besökarna ansöka till ett jobb med en meritförteckning.

en: New Resume Submitted Template
sv_SE: Ny CV skickat mall

en: Applied with Email Template
sv_SE: Appliceras med e-mall

en: Resume Email Template Overview
sv_SE: Resume e-mall översikt

en: New %s Notification
sv_SE: Meddelande om ny %s

en: Email %s details to the admin/notification recipient after submission.
sv_SE: E-post %s Detaljer till admin/anmälan mottagaren efter inlämnandet.

en: Select any meta keys below that you would like to add as an attachment to the email that is sent.
sv_SE: Välj en meta för nedan som du vill lägga till som en bilaga till e-post som skickas.

en: Select a meta key ...
sv_SE: Välj en meta nyckel...

en: Usage:
sv_SE: Användning:

en: Arguments:
sv_SE: Argument:

en: Template Title
sv_SE: Malltitel

en: To (optional)
sv_SE: Till (valfritt)

en: BCC (optional)
sv_SE: BCC (valfritt)

en: Comma separated email addresses to send a Blind Carbon Copy to.
sv_SE: Kommaavgränsad e-postadresser att skicka en kopia till.

en: Email Subject
sv_SE: E-föremål

en: From Name (optional)
sv_SE: Från namn (frivilligt)

en: From Email (optional)
sv_SE: Från e-post (valfritt)

en: %s Email Templates
sv_SE: %s e-mallar

en: %s Email Template
sv_SE: %s e-mall

en: Add New %s Email Template
sv_SE: Lägg till nya %s e-mall

en: Edit %s Email Template
sv_SE: Redigera %s e-mall

en: New %s Email Template
sv_SE: Nya %s e-mall

en: View %s Email Template
sv_SE: Visa %s e-mall

en: Search %s Email Templates
sv_SE: Sök %s e-mallar

en: No %s Email Templates Found
sv_SE: Ingen %s e-mallar hittade

en: No %s Email Templates Found in Trash
sv_SE: Ingen %s e-mallar finns i papperskorgen

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
sv_SE[0]: Funktionshindrade <span class="count"> (% s)</span>
sv_SE[1]: Funktionshindrade <span class="count"> (% s)</span>

en: Draft
sv_SE: Förslag till

en: %s email template successfully updated.
sv_SE: %s e-mall har uppdaterats.

en: %1$s email template restored from %2$s revision.
sv_SE: %1$ s e-mall återställd från %2$ s revision.

en: %s email template successfully created.
sv_SE: %s e-mall skapats.

en: %s email template successfully saved.
sv_SE: %s e-mall har sparats.

en: %s email template successfully submitted.
sv_SE: %s e-mall framgångsrikt skickats in.

en: %s email template draft updated.
sv_SE: %s e-mall utkastet till uppdaterad.

en: The requested default email template has been generated, and set to disabled. Click <a href="%s">here</a> to edit it.
sv_SE: Önskade standardmallen för e-post inte har genererats och inaktiverad. Klicka på <a href="%s"> här</a> att redigera den.

en: There was an error creating the default email template:<br /> %s
sv_SE: Det gick inte att skapa standardmallen för e-post: < br / > %s

en: Job
sv_SE: Jobb

en: If/Else Statement
sv_SE: IF/Else uttalande

en: The meta key to use when the if/else statement is processed.
sv_SE: På meta för att använda när den if/else uttalande bearbetas.

en: Any meta key
sv_SE: Någon meta nyckel

en: For Each Loop
sv_SE: För varje slinga

en: The meta key to use when the each loop is processed.
sv_SE: Meta nyckeln till använda när varje slinga bearbetas.

en: Will output a divider to separate content sections
sv_SE: Kommer ut en avdelare för att separera innehåll sektioner

en: Admin Email
sv_SE: Admin e-

en: Administrator email (admin_email option value)
sv_SE: Administratör email (admin_email alternativvärde)

en: Just a heads up! Your web hosting server is using an <strong><em>old, unsupported, and no longer maintained</em></strong> version of PHP, version %1$s or older! <a href="%2$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP %1$s was <strong>%3$s ago</strong>!</p><p>You are strongly urged to upgrade to a current version, as using older versions may expose you to security vulnerabilities and bugs that have been fixed in more recent versions of PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">Click here</a> for more information about <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">how you can update</a> ... or <strong><a href="%4$s">Hide this Notice Forever!</a></strong><br/><br />
sv_SE: Bara en heads up! Web hosting servern använder en <strong><em>gammal, stöds inte, och inte längre underhållna</em></strong> version av PHP, version %1$ s eller äldre! <a href="%2$s" target="_blank"> EOL (End of Life)</a> för PHP %1$ s var <strong>%3$ s sedan</strong>!</p> <p>Du uppmanas starkt att uppgradera till en version, som använder äldre versioner kan utsätta dig för säkerhetsluckor och felen som har korrigerats i senare versioner av PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> Klicka här</a> för mer information om <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> hur du kan uppdatera</a>... eller <strong><a href="%4$s"> dölja detta meddelande Forever!</a></strong> <br/> < br / >

en: Hello
sv_SE: Hej

en: New %s Created/Submitted
sv_SE: Nya %s skapad/skickats in

en: New %s Submission, [job_title]
sv_SE: Nya %s inlämning, [befattning]

en: New %s Submitted
sv_SE: Nya %s skickats in

en: The %s description is as follows:
sv_SE: %S beskrivningen är följande:

en: You can view this %1$s here: %2$s
sv_SE: Du kan visa denna %1$ s här: %2$ s

en: You can view/edit this %1$s in the backend by clicking here: %2$s
sv_SE: Du kan visa/redigera denna %1$ s i backend genom att klicka här: %2$ s

en: %s Expiring Soon
sv_SE: %s löper ut snart

en: When a %s is about to expire
sv_SE: När en %s är omkring till andas ut

en: %s About to Expire
sv_SE: %s ut

en: New Resume Submission From %s
sv_SE: Nya återuppta inlämning från %s

en: %s Email Based Application
sv_SE: %s email baserad applikation

en: New %s Email Application
sv_SE: Ny e-postprogrammet %s

en: After %s Saved/Updated
sv_SE: Efter %s sparat/uppdaterad

en: When a %s is Saved/Updated on Frontend
sv_SE: När en %s är sparade/uppdaterad på Frontend

en: After %s Location Changed/Updated
sv_SE: Efter %s läge ändras/uppdateras

en: When a %s Location is Changed or Updated
sv_SE: När en %s läge är ändrade eller uppdaterade

en: A candidate has applied online for the position "%s".
sv_SE: En kandidat har tillämpat online för position "%s".

en: You can view their online resume here: %s.
sv_SE: Du kan visa deras online-CV här: %s.

en: Or you can contact them directly at: %s.
sv_SE: Eller kan du kontakta dem direkt på: %s.

en: A new resume has just been submitted by *%s*. The details of their resume are as follows:
sv_SE: Ett nytt CV bara in * %s *. Detaljerna i sina återuppta är följande:

en: The content of their resume is as follows:
sv_SE: Innehållet i sina återuppta är följande:

en: You can view this resume here: %s
sv_SE: Du kan visa denna CV här: %s

en: You can view/edit this resume in the backend by clicking here: %s
sv_SE: Du kan visa/redigera detta återupptas i backend genom att klicka här: %s

en: All %s Fields
sv_SE: Alla %s fält

en: %s Dashboard URL
sv_SE: %s dashboard URL

en: URL to the %s Dashboard
sv_SE: URL till %s Dashboard

en: %s Application Email
sv_SE: %s program e-post

en: %s Application Email (if set), same as [application]
sv_SE: %s program e-post (om Ställ), samma som [ansökan]

en: %s Title
sv_SE: %s titel

en: %s Description
sv_SE: %s beskrivning

en: %s Frontend Listing URL
sv_SE: %s Frontend notering URL

en: %s Admin Area Edit/View URL
sv_SE: %s Admin område redigeringsläge/URL

en: Will output all %s in list format
sv_SE: Kommer ut alla %s i listformat

en: The meta keys to skip when outputting all fields
sv_SE: På meta för att hoppa när du spelar alla fält

en: Any meta key(s) (comma separated)
sv_SE: Eventuella meta /-nycklar (kommaseparerade)

en: User Application Message
sv_SE: Användaren ansökan meddelande

en: %s Candidate Name
sv_SE: %s kandidat namn

en: %s Content
sv_SE: %s innehåll

en: Main %s Content
sv_SE: Main %s innehåll

en: New %s Recipient
sv_SE: Ny %s mottagare

en: Value of the "Notify Email Address(es)" Resume Manager setting, if set, otherwise the admin email.
sv_SE: Värdet av "Meddela Email adress" återuppta Manager inställning, om annars ange admin e-post.

en: Education:
sv_SE: Utbildning:

en: Location: %s
sv_SE: Plats: %s

en: Date: %s
sv_SE: Datum: %s

en: Qualification: %s
sv_SE: Kvalifikationer: %s

en: Experience:
sv_SE: Erfarenhet:

en: Employer: %s
sv_SE: Arbetsgivare: %s

en: Job Title: %s
sv_SE: Befattning: %s

en: Links:
sv_SE: Länkar:

en: Unable to determine slug to deactivate license.
sv_SE: Det går inte att avgöra slug att avaktivera licens.

en: Error determining the plugin Product ID.
sv_SE: Fel fastställande plugin produkt-ID.

en: Error pulling the license key from option data.
sv_SE: Fel dra licensnyckeln från alternativet data.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
sv_SE: Fel dra e-postadress associerad med licensnyckeln från alternativet data.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
sv_SE: Fel dra instans ID i samband med licensnyckeln från alternativet data.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
sv_SE: Anslutning misslyckades på licens nyckel API servern - möjligt serverproblem.

en:  Successfully Deactivated!
sv_SE:  Framgångsrikt inaktiverad!

en: You have successfully deactivated the %s license.
sv_SE: Du har framgångsrikt stängt %s licensen.

en: Error!
sv_SE: Fel!

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
sv_SE: Det går inte att avgöra slug, licensnyckel eller e-post för att aktivera licensen, kontakta support.

en:  Successfully Activated!
sv_SE:  Lyckosam aktiverat!

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
sv_SE: Du har lyckosam aktiverat licensen %s och kommer nu att kunna automatiskt att uppgradera denna plugin genom WordPress när en uppdatering är tillgänglig.

en: Deactivate the %s License?
sv_SE: Avaktivera %s licensen?

en: sMyles Plugins Licensing
sv_SE: sMyles Plugins licensiering

en: License
sv_SE: Licens

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
sv_SE: Ange din licensnyckel och e-post och tryck RETUR. En giltig nyckel krävs för uppdateringar.

en: Hide notice
sv_SE: Dölja meddelandet

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
sv_SE: <a href="%1$s"> Vänligen aktivera din licensnyckel</a> för att få uppdateringar och stöd för "%2$ s".

en: Activating ...
sv_SE: Aktivera...

en: Plugin Not Found
sv_SE: Plugin hittades inte

en: Installed Version:
sv_SE: Installerade versionen:

en: Activate License
sv_SE: Aktivera licensen

en: Deactivating ...
sv_SE: Avaktivera...

en: Activated:
sv_SE: Aktiverad:

en: Deactivate License
sv_SE: Inaktivera licens

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
sv_SE: Det finns en ny version av %1$ s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Visa version %3$ s Detaljer</a> eller <a href="%4$s"> Uppdatera nu</a>.

en: WP Job Manager - Emails is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
sv_SE: WP jobb Manager - e-post saknas krav och har varit <a href="%s"> avstängd</a>. Se till att alla krav är tillgängliga.

en: My Account
sv_SE: Mitt konto

en: Support
sv_SE: Stöd

en: Translations
sv_SE: Översättningar

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Job Manager - Emails
sv_SE: WP jobb Manager - e-post

[ctx: post status]
en: Disabled
sv_SE: Funktionshindrade
