WP Job Manager Emails - en to pl_PL translation catalogue (280 entries)

en:  Successfully Activated!
pl_PL:  Pomyślnie uaktywniony!

en:  Successfully Deactivated!
pl_PL:  Pomyślnie wyłączona!

en: %1$s email template restored from %2$s revision.
pl_PL: %1$ s e-mail szablon przywrócone z %2$ s rewizji.

en: %s About to Expire
pl_PL: %s wygasnąć

en: %s Admin Area Edit/View URL
pl_PL: %s Admin obszaru widoku/edycji adresu URL

en: %s Application Email
pl_PL: %s aplikacji E-mail

en: %s Application Email (if set), same as [application]
pl_PL: %s aplikacji E-mail (jeśli zestaw), tak samo jak [aplikacja]

en: %s Candidate Name
pl_PL: Nazwisko kandydata %s

en: %s Content
pl_PL: %s treści

en: %s Dashboard URL
pl_PL: %s panel URL

en: %s Description
pl_PL: Opis %s

en: %s Email Based Application
pl_PL: Aplikacji opartej na e-mail %s

en: %s Email Template
pl_PL: Szablon wiadomości e-mail %s

en: %s Email Templates
pl_PL: Szablony wiadomości e-mail %s

en: %s Expiring Soon
pl_PL: %s które wkrótce wygasną

en: %s Frontend Listing URL
pl_PL: %s Frontend listę URL

en: %s Shortcodes
pl_PL: %s skróconych

en: %s Title
pl_PL: Tytuł %s

en: %s URL
pl_PL: adres URL %s

en: %s email has been disabled
pl_PL: %s e-mail została wyłączona

en: %s email has been enabled, and will now be used for emails.
pl_PL: e-mail %s zostało włączone, a teraz być używane dla e-maili.

en: %s email template draft updated.
pl_PL: %s e-mail szablon projektu aktualizacji.

en: %s email template successfully created.
pl_PL: szablon wiadomości e-mail %s pomyślnie utworzony.

en: %s email template successfully saved.
pl_PL: szablon wiadomości e-mail %s pomyślnie zapisany.

en: %s email template successfully submitted.
pl_PL: szablon wiadomości e-mail %s pomyślnie dodano.

en: %s email template successfully updated.
pl_PL: szablon wiadomości e-mail %s pomyślnie zaktualizowane.

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
pl_PL: <a href="%1$s"> proszę aktywować swój klucz licencyjny</a>, aby otrzymywać aktualizacje i wsparcie dla "%2$ s".

en: A candidate has applied online for the position "%s".
pl_PL: Kandydat ma zastosować w trybie online dla pozycji "%s".

en: A new resume has just been submitted by *%s*. The details of their resume are as follows:
pl_PL: Nowe CV właśnie został złożony przez * %s *. Szczegóły ich CV są następująco:

en: Activate License
pl_PL: Aktywowanie licencji

en: Activated:
pl_PL: Uaktywniony:

en: Activating ...
pl_PL: Aktywacja...

en: Add New %s Email Template
pl_PL: Dodać nowy szablon wiadomości E-mail %s

en: Adding the <code>label</code> argument will output the label for the field before the value.
pl_PL: Dodanie argumentu <code>etykietę</code> wyświetli etykiety pola przed wartość.

en: Administrator email (admin_email option value)
pl_PL: E-mail administratora (admin_email wartość opcji)

en: Advanced Arguments will only output if there is a value
pl_PL: Zaawansowane argumenty będą tylko wyjście, jeśli istnieje wartość

en: Advanced Each Usage
pl_PL: Każde użycie zaawansowane

en: Advanced Shortcode Attributes/Arguments
pl_PL: Wada zaawansowane atrybuty i argumenty

en: Advanced shortcode arguments <strong>can</strong> be mixed with standard shortcode arguments.
pl_PL: Zaawansowane wada argumenty <strong>mogą</strong> być mieszane z standardowy shortcode argumenty.

en: After %s Location Changed/Updated
pl_PL: Po zmianie/aktualizacja lokalizacji %s

en: After %s Saved/Updated
pl_PL: Po %s zapisany/aktualizacja

en: All %s Fields
pl_PL: Wszystkie pola %s

en: All content inside the <code>[each xxx_xxx][value][/each]</code> shortcode will be output for each value.
pl_PL: Wszystkie treści wewnątrz <code>[każdego xxx_xxx] [wartość] [/ każdy]</code> wada będzie wyjście dla każdej wartości.

en: All standard shortcode arguments <strong>must</strong> use the standard argument format
pl_PL: Wszystkie argumenty standardowy shortcode <strong>należy</strong> użyć formatu standardowych argumentu

en: Any meta key
pl_PL: Dowolny klawisz meta

en: Any meta key(s) (comma separated)
pl_PL: Wszelkie klawisze meta (oddzielone przecinkami)

en: Applied with Email Template
pl_PL: Stosowane z szablon wiadomości Email

en: Are you sure you want to remove this configuration?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten konfiguracja?

en: Arguments:
pl_PL: Argumenty:

en: As most WordPress users are already familiar with shortcodes, and how they work, that is why I decided to use shortcodes as the <em>template variables</em> to insert dynamic values from listings and other sources, as well as to allow you to form conditional statements, and another features that will soon be included with this plugin.
pl_PL: Jak większość WordPress, które użytkownicy są już zaznajomieni z skróconych, i jak one działają, czyli dlaczego zdecydowałem się używać skróconych jako <em>zmienne szablonu</em> do wstawiania dynamiczne wartości z aukcji i innych źródeł, jak również pozwalają na formę instrukcji warunkowych i inny rysy twarzy, które wkrótce zostaną uwzględnione z tym pluginem.

en: Assuming there were three total files, this would be the output after the loop finishes.
pl_PL: Zakładając, że tam były trzy pliki ogółem, to byłoby wyjście po zakończeniu pętli.

en: Attachments
pl_PL: Załączników

en: Attributes/Arguments & Usage Examples
pl_PL: Atrybuty i argumenty idealna przykłady użycia

en: BCC (optional)
pl_PL: BCC (opcjonalnie)

en: Because the field had a value, the content inside of open/close shortcode is output.
pl_PL: Ponieważ pole wartość, zawartość wewnątrz otwierania/zamykania wada jest wyjście.

en: Because the if statement validated as false, and there was an [else] shortcode, so all content after [else] is output.
pl_PL: Bo jeśli oświadczenie potwierdzone jako FAŁSZ, i było [inny] wada, więc wszystkie treści po [jeszcze] jest wyjście.

en: Because the if statement validated as true, content inside the if statement is output.
pl_PL: Bo jeśli oświadczenie potwierdzone jako true, treść wewnątrz jeśli instrukcja jest wyjście.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Candidate Name:
pl_PL: Imię i nazwisko kandydata:

en: Candidate Phone Number:
pl_PL: Numer telefonu kandydata:

en: Candidate phone not provided
pl_PL: Telefon kandydat nie dostarczone

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Comma separated email addresses to send a Blind Carbon Copy to.
pl_PL: Adresy e-mail do wysyłania Blind Carbon Copy do oddzielone przecinkami.

en: Conditionals
pl_PL: Warunkowe

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
pl_PL: Połączenie nie powiodło się z serwerem upoważnić klucz API - problem z serwerem możliwe.

en: Content
pl_PL: Treści

en: Currently Active Email ID
pl_PL: Aktualnie aktywny adres e-ID

en: Currently the only supported argument for each statements is a field meta key.
pl_PL: Obecnie jedynym argumentem obsługiwane dla każdej instrukcji jest pole klawisz meta.

en: Currently the only supported argument for if statements is a field meta key.  In an upcoming release you will be able to call supported functions, as well as use AND/OR in the if statement.
pl_PL: Obecnie tylko obsługiwane argument dla instrukcji jest pole klawisz meta.  W nadchodzącym wydaniu będzie w stanie wywołać obsługiwane funkcje, jak również wykorzystania i/lub jeśli instrukcja.

en: Currently, the only supported argument for the each shortcode is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
pl_PL: Obecnie tylko argument obsługiwane dla każdego wada jest klawisz meta (więcej do niedlugo).  W poniższym przykładzie zastąpić %s z klawisza meta, który chcesz użyć.

en: Currently, the only supported argument for the if statement is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
pl_PL: Obecnie tylko obsługiwane argumentu jeśli instrukcja jest klawisz meta (więcej dodaje się wkrótce).  W poniższym przykładzie zastąpić %s z klawisza meta, który chcesz użyć.

en: Customize how many times to repeat the divider string, default is <code>12</code>
pl_PL: Dostosować, jak wiele razy powtarzać ciąg rozdzielacz, domyślnie jest <code>12</code>

en: Customize meta keys to skip when outputting groups of fields (like job_fields and resume_fields).  In this example we skip outputting the job_title and job_file.
pl_PL: Dostosować klawisze meta, aby pominąć podczas wyprowadzania grupy pól (jak job_fields i resume_fields).  W tym przykładzie możemy pominąć wyprowadzania z job_title i job_file.

en: Customize order of shortcode output. In this example we move <code>before</code> in front of <code>top_divider</code>.  <strong>Order must be in a comma separated!</strong>Default order is:<br/><em>top_divider,before,content,label,value,after,bottom_divider</em>
pl_PL: Dostosować kolejność wada wyjście. W tym przykładzie możemy przenieść <code>przed</code> przed <code>top_divider</code>.  <strong>Zamówienie musi być oddzielone przecinkami!</strong> Domyślnie jest to: <br/> <em>top_divider, przed, treści, etykieta, wartość, po, bottom_divider</em>

en: Customize the separator used for any multiple field types (saved as array), such as file (multiple), and taxonomy field types.  This example we use a line break instead of comma.  Default separator is <code>, </code>
pl_PL: Dostosuj separatory używane dla każdego wielu typów pól (zapisane jako tablica), takich jak plik (wielu) i typów pól taksonomii.  W tym przykładzie, używamy podział wiersza, a nie przecinek.  Domyślnym separatorem jest <code>,</code>

en: Customize the string used for building the divider (see advanced arguments), default is <code>-</code>
pl_PL: Dostosować ciąg używany do budowania rozdzielacz (zobacz zaawansowane argumenty), domyślnie jest to <code>-</code>

en: Date: %s
pl_PL: Data: %s

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Deactivate the %s License?
pl_PL: Dezaktywuj licencję %s?

en: Deactivating ...
pl_PL: Wyłączanie...

en: Default From Email
pl_PL: Domyślnie z E-mail

en: Default From Name
pl_PL: Domyślna nazwa

en: Default email to use in %s emails (can also be set per template).
pl_PL: Poczta w %s wiadomości (może być ustawiony na szablon).

en: Default name to use in %s emails (can also be set per template).
pl_PL: Domyślna nazwa w %s wiadomości (może być ustawiony na szablon).

en: Defaults
pl_PL: Ustawienia domyślne

en: Defines when to send the email
pl_PL: Definiuje podczas wysyłania wiadomości e-mail

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Description
pl_PL: Opis

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Disabled
pl_PL: Osób niepełnosprawnych

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (% s)</span>
pl_PL[1]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (% s)</span>
pl_PL[2]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (% s)</span>
pl_PL[3]: Niepełnosprawnych <span class="count"> (% s)</span>

en: Divider
pl_PL: Dzielnik

en: Do <strong>not</strong> use an advanced shortcode argument in a standard argument format!
pl_PL: Czynić <strong>nie</strong> używać zaawansowanych wada argument format standardowy argument!

en: Double click on a shortcode to insert in the content area
pl_PL: Kliknij dwukrotnie na shortcode do wstawienia w obszarze zawartości

en: Download:
pl_PL: Pobierz za darmo:

en: Draft
pl_PL: Projekt

en: Dropdown Labels
pl_PL: Listy rozwijanej etykiety

en: Each Attributes/Arguments
pl_PL: Każdy atrybuty i argumenty

en: Each Shortcode
pl_PL: Każda wada

en: Edit
pl_PL: Edycja

en: Edit %s Email Template
pl_PL: Edycja szablonu wiadomości E-mail %s

en: Education:
pl_PL: Edukacja:

en: Email %s details to the admin/notification recipient after submission.
pl_PL: Szczegóły e-mail %s do admina/powiadomienie odbiorcy po przedłożeniu.

en: Email Format
pl_PL: Format wiadomości e-mail

en: Email Subject
pl_PL: Poczta elektroniczna podległy

en: Email Templates
pl_PL: Szablony wiadomości e-mail

en: Emails
pl_PL: E-maile

en: Employer: %s
pl_PL: Pracodawca: %s

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
pl_PL: Wpisz klucz licencyjny i e-mail i naciśnij Enter. Pewien zdrowy klucz jest wymagane aktualizacje.

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error determining the plugin Product ID.
pl_PL: Błąd określenia plugin identyfikator produktu.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ciągnięcie e-mail skojarzony klucz licencyjny z danych opcji.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ciągnięcie identyfikator wystąpienie skojarzone z ten upoważnić klucz od danych opcji.

en: Error pulling the license key from option data.
pl_PL: Błąd ciągnąc ten upoważnić klucz od danych opcji.

en: Error!
pl_PL: Błąd!

en: Example
pl_PL: Przykład

en: Experience:
pl_PL: Doświadczenie:

en: For Each Loop
pl_PL: Dla każdej pętli

en: For instance, if you were to use the standard shortcode method on a field that is not required, that means there may be some listings that do not have a value. Using the advanced method you can set the text to display before the value of the field, and only have it output if that field has a value.
pl_PL: Na przykład gdyby zastosować metodę standardowy shortcode na pole nie jest wymagane, oznacza, że może istnieć kilka aukcji, które nie mają wartości. Zaawansowaną metodą można ustawić tekst do wyświetlenia przed wartością pola i tylko mieć to wyjście, jeśli to pole ma wartość.

en: From Email (optional)
pl_PL: E-mail (opcjonalnie)

en: From Name (optional)
pl_PL: Nazwa (opcjonalnie)

en: Hello
pl_PL: Cześć

en: Here are the job details from the listing:
pl_PL: Oto szczegóły pracy z aukcji:

en: Hide notice
pl_PL: Ukryj ogłoszenia

en: Hook
pl_PL: Hak

en: Hover over a shortcode to view the description
pl_PL: Umieść wskaźnik myszy nad shortcode do zobacz opis

en: If Shortcode
pl_PL: Jeśli wada

en: If neither are showing, that means there is no custom email attached to that action.
pl_PL: Jeśli nie są wyświetlane, oznacza to, że tam jest nie niestandardowe e-mail dołączone do tej akcji.

en: If the field does not have a value, no content inside the open/close shortcode is output.
pl_PL: Jeśli pole nie ma wartości, bez zawartości wewnątrz otwierania/zamykania wada jest wyjście.

en: If using a shortcode that is a meta key, and the listing has no value, the shortcode will
pl_PL: Jeśli wada jest klawisz meta, i aukcji ma wartość nie, będzie wada

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
pl_PL: Jeśli nadal otrzymywać ten błąd, proszę prześlij <a target="_blank" href="%s"> wsparcia bilet</a>.

en: If you use one of the advanced arguments like <code>label</code> or <code>divider</code>, it will only output if the field has a value.
pl_PL: Jeśli używasz jednego z zaawansowanych argumenty jak <code>etykieta</code> lub <code>rozdzielacz</code>, to tylko wyjście Jeśli pole ma wartość.

en: If/Else Attributes/Arguments
pl_PL: Jeśli/Else atrybuty i argumenty

en: If/Else Statement
pl_PL: Jeśli/Else instrukcja

en: If/Else statement to output specific content based on whether a field has a value or not.
pl_PL: Jeśli/Else instrukcja do wyjścia określonej treści oparte na czy pole ma wartość, czy też nie.

en: Installed Version:
pl_PL: Zainstalowana wersja:

en: Job
pl_PL: Praca

en: Job Email Template Overview
pl_PL: Praca poczta elektroniczna szablon przegląd

en: Job Salary:
pl_PL: Praca wynagrodzenia:

en: Job Salary:
pl_PL: Praca wynagrodzenia:

en: Job Title:
pl_PL: Tytuł pracy:

en: Job Title: %s
pl_PL: Stanowisko: %s

en: Just a heads up! Your web hosting server is using an <strong><em>old, unsupported, and no longer maintained</em></strong> version of PHP, version %1$s or older! <a href="%2$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP %1$s was <strong>%3$s ago</strong>!</p><p>You are strongly urged to upgrade to a current version, as using older versions may expose you to security vulnerabilities and bugs that have been fixed in more recent versions of PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">Click here</a> for more information about <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">how you can update</a> ... or <strong><a href="%4$s">Hide this Notice Forever!</a></strong><br/><br />
pl_PL: Just pewien głowy w górze! Web hosting serwera jest przy pomocy <strong><em>stary, obsługiwane i już nie prowadzi</em></strong> wersja PHP, wersja %1$ s lub starszych! <a href="%2$s" target="_blank"> EOL (End of Life)</a> dla PHP %1$ s był <strong>%3$ s temu</strong>!</p> <p>Zdecydowanie są zachęcani do uaktualnienie do bieżącej wersji, jak za pomocą starszych wersji może narazić Cię na luk i błędów, które zostały ustalone w nowszych wersjach php.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> kliknij tutaj,</a> aby uzyskać więcej informacji o <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> jak można zaktualizować</a>... lub <strong><a href="%4$s"> ukryć ten zawiadomienie Forever!</a></strong> <br/> < br / >

en: Last Updated
pl_PL: Ostatnia aktualizacja

en: License
pl_PL: Licencja

en: Links:
pl_PL: Linki:

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Location: %s
pl_PL: Lokalizacja: %s

en: Loop through each file in the job_downloads meta, and output Download: before a link to each download.
pl_PL: Pętli każdego pliku w job_downloads meta i wyjście do pobrania: przed link do każdego pobrania.

en: Loop through each file in the job_region meta, and output each value inside %s HTML element, surrounded by a %2$s HTML element.
pl_PL: Pętli każdego pliku w job_region meta i wyjście każda wartość wewnątrz elementu HTML %s, otoczony przez %2$ s HTML element.

en: Main %s Content
pl_PL: Zawartość głównego %s

en: Metabox Colors
pl_PL: METABOX kolory

en: Multiple arguments can be specified in a shortcode.
pl_PL: Wiele argumentów może być określony w shortcode.

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: New %s Created/Submitted
pl_PL: Nowe %s utworzona/dodano

en: New %s Email Application
pl_PL: Nowa aplikacja E-mail %s

en: New %s Email Template
pl_PL: Nowy szablon wiadomości E-mail %s

en: New %s Notification
pl_PL: Nowe zgłoszenie %s

en: New %s Recipient
pl_PL: Nowy odbiorca %s

en: New %s Submission, [job_title]
pl_PL: Nowe %s składania, [job_title]

en: New %s Submitted
pl_PL: Nowe %s przekazywane

en: New %s Submitted Email
pl_PL: Nowe %s przekazywane E-mail

en: New Resume Submission From %s
pl_PL: Nowy składania CV z %s

en: New Resume Submitted Template
pl_PL: Dodano nowe CV szablon

en: No
pl_PL: Nr

en: No %s Email Templates Found
pl_PL: Nie szablony wiadomości E-mail %s Znalezione

en: No %s Email Templates Found in Trash
pl_PL: Nie %s szablony wiadomości E-mail Znalezione w kosza

en: Non-Meta Key Shortcode
pl_PL: Meta klucz wada

en: Optional Meta Key
pl_PL: Opcjonalne Meta klucz

en: Or you can contact them directly at: %s.
pl_PL: Lub można je bezpośrednio na kontakt: %s.

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Placement of advanced shortcode arguments does not matter (ie <code>top</code> before <code>divider</code> )
pl_PL: Lokowania zaawansowane wada argumentów nie ma znaczenia (czyli <code>góry</code> przed <code>rozdzielaczem</code>)

en: Plugin Not Found
pl_PL: Plugin nie znaleziono

en: Plugins
pl_PL: Pluginy

en: Populate dynamic values into your email template.
pl_PL: Wypełnić wartości dynamicznych do szablonu wiadomości e-mail.

en: Qualification: %s
pl_PL: Kwalifikacje: %s

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to check for a value.  In the example on the left, the meta key checked for a value is %2$s
pl_PL: Zamień klawisz meta pola, które chcesz sprawdzić wartość %1$ s.  W przykładzie po lewej stronie klawisza meta sprawdzana wartość jest %2$ s

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to run through the foreach loop.  In the example on the left, the meta key to loop through is %2$s
pl_PL: Zastąpić %1$ s klawisz meta pola, które chcesz uruchomić za pomocą pętli foreach.  W przykładzie po lewej stronie klawisza meta pętli jest %2$ s

en: Required Meta Key
pl_PL: Wymagane Meta klucz

en: Result
pl_PL: Wyniki

en: Resume
pl_PL: Życiorys

en: Resume Email Template Overview
pl_PL: Wznów E-mail szablon przegląd

en: Search %s Email Templates
pl_PL: Szablony wiadomości E-mail Szukaj %s

en: Select a meta key ...
pl_PL: Wybierz klawisz meta...

en: Select any meta keys below that you would like to add as an attachment to the email that is sent.
pl_PL: Wybierz klucze meta poniżej, które chcesz dodać jako załącznik do wiadomości e-mail, który jest wysyłany.

en: Send Email Action ...
pl_PL: Wyślij E-mail akcji...

en: Send Email Actions
pl_PL: Wyślij E-mail działań

en: Shortcode is replaced with value from field.
pl_PL: Wada jest zastępowany wartość z pola.

en: Shortcode to create conditional statements in your email template.
pl_PL: Wada do tworzenia instrukcji warunkowych w szablonie wiadomości e-mail.

en: Shortcode to customize output of array fields in a foreach loop.
pl_PL: Wada przerobić wyjście pól tablicy w pętli foreach.

en: Shortcodes
pl_PL: Skróconych

en: Shortcodes, Documentation, and Help ...
pl_PL: Skróconych, dokumentacja i pomoc...

en: Standard Each Usage
pl_PL: Standardowe każdego użycia

en: Standard If/Else Usage
pl_PL: Standardowe If/Else zwyczaj

en: Standard Shortcode Attributes/Arguments
pl_PL: Standardowy Shortcode atrybuty i argumenty

en: Standard Shortcode Usage
pl_PL: Standardowy Shortcode zwyczaj

en: Standard Shortcode Usage (Open & Closing Tags)
pl_PL: Standardowy Shortcode zwyczaj (Open idealna zamykających znaczników)

en: Standard usage with field meta key used as shortcode.
pl_PL: Użycie standardowych z pola meta klucz używany jako wada.

en: Status
pl_PL: Stan

en: String to output after field value (and label).
pl_PL: Napis do wyjścia po wartości pola (i etykiety).

en: String to output after field value.
pl_PL: Ciąg do wyjścia po wartość pola.

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Support
pl_PL: Wsparcie techniczne

en: Template Title
pl_PL: Tytuł szablonu

en: The %s description is as follows:
pl_PL: Opis %s jest następujący:

en: The %s shortcode is optional
pl_PL: Wada %s jest opcjonalne

en: The <code>[each xxx_xxx]</code> shortcode can only be used with multiple field types!
pl_PL: Wada <code>[każdego xxx_xxx]</code> może być używany tylko z wielu typów pól!

en: The actions listed in the dropdown box define when you want this email to be sent.  Only one email template can be active for each action.  As an example, if you enable this template and there is already another template enabled with the same action ... the other template will be disabled and this one will be used.
pl_PL: Działania wymienione w polu listy rozwijanej zdefiniować podczas ty potrzeba ten poczta elektroniczna mają być wysyłane.  Tylko jeden e-mail szablon może być aktywne dla każdego działania.  Na przykład jeśli możesz włączyć ten szablon i istnieje już inny szablon włączone z tego samego działania... innych szablon zostanie wyłączony i ten będzie używany.

en: The arguments below can be added in the opening shortcode tag, based on your preference.
pl_PL: Poniższe argumenty mogą być dodawane w otwarciu znacznika shortcode, oparty u twój pierwszeństwo.

en: The content of their resume is as follows:
pl_PL: Treść ich CV jest w następujący sposób:

en: The default and standard usage of a shortcode is very simple, and all you need to do is enter the shortcode exactly as you see it in the shortcode metaboxes on this page.
pl_PL: Domyślne i standardowe użycie shortcode jest bardzo proste, i wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić wada, dokładnie tak, jak widać to wada metaboxes na tej stronie.

en: The majority of standard shortcode arguments are supported in the each shortcode.  This include before, after, order, divider, etc.
pl_PL: Większość argumentów standardowy shortcode są obsługiwane w każdym wada.  To przed, po, zamówienia, rozdzielacz, itp.

en: The meta key to use when the each loop is processed.
pl_PL: Meta klucz do użycia podczas przetwarzania każdej pętli.

en: The meta key to use when the if/else statement is processed.
pl_PL: Klawisz meta podczas używania jeśli/else instrukcja jest przetwarzane.

en: The meta key you use <strong>MUST</strong> be a field that is saved as an array.  Example would be a file field type that is configured to support multiple files.  You can also use any kind of taxonomy field as well.
pl_PL: Klawisz meta używasz <strong>musi</strong> być polem, który jest zapisany jako tablicę.  Przykładem może być typu pola pliku, który jest skonfigurowany do obsługi wielu plików.  Można również użyć dowolnego rodzaju taksonomii dziedzinie, jak również.

en: The meta keys to skip when outputting all fields
pl_PL: Meta klucze do pominąć, gdy dane są wyprowadzane wszystkie pola

en: The requested default email template has been generated, and set to disabled. Click <a href="%s">here</a> to edit it.
pl_PL: Zgłoszony domyślny szablon wiadomości e-mail zostały wygenerowane i umieszczać wobec Niepełnosprawny. Kliknij <a href="%s"> tutaj</a> aby go edytować.

en: There are two different default emails for WP Job Manager Resumes, one for when new resume's are submitted, and one for when visitors apply to a job with a resume.
pl_PL: Istnieją dwa różne domyślne wiadomości WP praca Manager życiorysów, jeden dla przedłożenia nowych CV i jeden dla Kiedy odwiedzający stosuje się do pracy z życiorysu.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$ s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> Zobacz wersję %3$ s szczegóły</a> lub <a href="%4$s"> Aktualizuj teraz</a>.

en: There was an error creating the default email template:<br /> %s
pl_PL: Wystąpił błąd podczas tworzenia szablonu wiadomości e-mail domyślne: < br / > %s

en: These emails are automatically created and set to disabled whenever you install this plugin ... if for some reason you removed or changed them, and need to regenerate them, click the appropriate button below.
pl_PL: Te e-maile są automatycznie tworzone i zestaw do wyłączone, gdy możesz zainstalować ten plugin... Jeśli z jakiegoś powodu usunięty lub zmieniono ich i trzeba regenerować ich, kliknij odpowiedni przycisk poniżej.

en: This Email Template
pl_PL: Ten szablon wiadomości Email

en: This field is required!
pl_PL: To pole jest wymagane!

en: This method is useful whenever you only want to output text if the listing has a value for that field/shortcode.
pl_PL: Ta metoda jest przydatna, gdy chcesz tylko wyjście tekst Jeśli aukcja wartość dla tego pola/wada.

en: This page you are viewing contains a list of all the email templates for this specific group.
pl_PL: Tej strony, którą oglądasz zawiera listę wszystkich szablonów wiadomości e-mail dla tej określonej grupy.

en: This will output a divider BOTH above AND below the value (see standard args for customizing divider).  This is the same as using <code>[job_salary divider top bottom]</code>.
pl_PL: To będzie Wyjście rozdzielacz zarówno powyżej jak i poniżej wartości (patrz: standardowe argumenty za dostosowywanie rozdzielacz).  To jest taka sama, jak za pomocą <code>[job_salary rozdzielacz góry]</code>.

en: This will output a divider, but only the bottom divider, as well as the label.  This argument should only be used along with the divider argument.
pl_PL: To Wyjście rozdzielacz, ale tylko rozdzielacz dolnej, a także etykiety.  Argument ten można używać tylko z argumentu rozdzielacz.

en: This will output a divider, but only the top divider.  This argument should only be used along with the divider argument.
pl_PL: To Wyjście rozdzielacz, ale tylko najlepsze dzielnika.  Argument ten można używać tylko z argumentu rozdzielacz.

en: Tips
pl_PL: Porady

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: To (optional)
pl_PL: Do (opcjonalnie)

en: Translations
pl_PL: Tłumaczenia

en: URL to the %s Dashboard
pl_PL: Adres URL do deski rozdzielczej %s

en: Uknown Error! Refresh the page and try again.
pl_PL: Nieznany błąd! Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: Unable to determine slug to deactivate license.
pl_PL: Nie można określić ślimak aby zdezaktywować licencji.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
pl_PL: Nie można określić ślimak, upoważnić klucz, i/lub e-mail, aby aktywować licencję, skontaktuj się z obsługą.

en: Usage
pl_PL: Sposób użycia

en: Usage:
pl_PL: Sposób użycia:

en: Use an open and closing shortcode to output the content inside, if the field has a value.
pl_PL: Używać otworzyć i zamknięcia wada wyprowadzanie zawartość wewnątrz, jeśli pole nie ma wartości.

en: User Application Message
pl_PL: Użytkownik aplikacji wiadomości

en: Value of the "Notify Email Address(es)" Resume Manager setting, if set, otherwise the admin email.
pl_PL: Wartość z Menedżera CV "Powiadomienia E-mail adresy" ustawienie, jeśli ustawiona, w przeciwnym razie e-mail admina.

en: Values are output in an unordered list format, with each item surrounded by a list item element.
pl_PL: Wartości są dane wyjściowe w formacie listy nieuporządkowanej, z każdego przedmiotu, otoczony przez element listy.

en: View %s Email Template
pl_PL: Szablon wiadomości Email widoku %s

en: WP Job Manager - Emails
pl_PL: WP praca Manager - wiadomości

en: WP Job Manager - Emails is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
pl_PL: Kierownik pracy WP - e-maili jest brak wymagania i został <a href="%s"> dezaktywowany</a>. Proszę upewnić się, że wszystkie wymagania są dostępne.

en: When a %s Location is Changed or Updated
pl_PL: Kiedy obiekt %s lokalizacji jest zmienione lub aktualizacja

en: When a %s is Saved/Updated on Frontend
pl_PL: Kiedy obiekt %s jest zapisane/aktualizacja na Frontend

en: When a %s is about to expire
pl_PL: Kiedy obiekt %s jest około wobec wygasać

en: Will output a divider to separate content sections
pl_PL: Wyświetli się podziału na sekcje zawartości

en: Will output all %s in list format
pl_PL: Wyświetli wszystkie %s w formacie listy

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You can create multiple templates for a single action, but again, only one can be active at a time.
pl_PL: Można utworzyć wiele szablonów dla pojedynczego działania, ale znowu, tylko jeden może być aktywne w czasie.

en: You can find documentation on how to use shortcodes, the supported arguments, and example code, as well as additional help information, by clicking on this help dropdown link.
pl_PL: Dokumentację można znaleźć u jak wobec używać skróconych, obsługiwane argumenty i przykładowy kod, jak również dodatkowe informacje, klikając na ten link listy rozwijanej pomoc.

en: You can find the <strong>Email</strong> sub-menu item under each parent menu item that supports Email Templates for WP Job Manager.
pl_PL: Można znaleźć elementu podmenu <strong>E-mail</strong> pod każdego menu nadrzędnego, który obsługuje szablony wiadomości E-mail dla WP pracy menedżera.

en: You can mix both advanced and standard arguments, but do not use an advanced argument in the standard argument format.
pl_PL: Można mieszać argumenty zarówno zaawansowanych i standard, ale nie należy używać zaawansowanych argument w formacie standardowym argumentu.

en: You can only use this shortcode with field types that are saved as an array of values. This includes file (must be multiple), and taxonomy field types.
pl_PL: Ten wada można używać tylko z typów pól, które są zapisane jako tablicę wartości. Dotyczy to plików (musi być wiele) i typów pól taksonomii.

en: You can view their online resume here: %s.
pl_PL: Można wyświetlać swoje CV online tutaj: %s.

en: You can view this %1$s here: %2$s
pl_PL: Możesz zobaczyć ten %1$ s tutaj: %2$ s

en: You can view this resume here: %s
pl_PL: Możesz zobaczyć ten życiorys tutaj: %s

en: You can view/edit this %1$s in the backend by clicking here: %2$s
pl_PL: Można można przeglądać/edytować ten %1$ s w backend klikając tutaj: %2$ s

en: You can view/edit this resume in the backend by clicking here: %s
pl_PL: Można można przeglądać/edytować ten Życiorys w backend klikając tutaj: %s

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
pl_PL: Pomyślnie aktywowany %s licencji, a teraz będą mogli automatycznie uaktualnić ten plugin do WordPress, gdy dostępna jest aktualizacja.

en: You have successfully deactivated the %s license.
pl_PL: Powodzeniem zostały zdezaktywowane %s licencji.

en: You may notice that some actions/hooks have different wording next to them.  This is used to show if there is already another template tied to that hook/action, etc.
pl_PL: Można zauważyć, że niektóre działania/haki mają różne brzmienia obok nich.  To służy do pokazywania, czy istnieje już inny szablon związany z tym hak/działania, itp.

en: You must use the format of <code>argument="value"</code> for any standard shortcode arguments. The argument equal to the value, enclosed in single or double quotes.
pl_PL: Należy użyć formatu <code>argument = "wartość"</code> na wszelkie argumenty standardowy shortcode. Argumentu równa wartości, ujęty w pojedyncze lub podwójne cudzysłowy.

en: as you activated another email template with the same email/hook action.
pl_PL: Jak aktywować innego szablonu wiadomości e-mail z tego samego działania e-mail/hak.

en: csv string
pl_PL: CSV ciąg

en: divider
pl_PL: Dzielnik

en: integer
pl_PL: Liczba całkowita

en: is an action that already has an email template.  If you choose that action, this email template will be saved as disabled.
pl_PL: jest akcja, która ma już szablonu wiadomości e-mail.  Jeśli wybierzesz tę akcję, ten szablon wiadomości email zostanie zapisany jako wyłączone.

en: means this email template is active for that action.
pl_PL: oznacza, że ten szablon wiadomości e-mail jest aktywna dla tego działania.

en: meta key
pl_PL: klawisz meta

[ctx: post status]
en: Disabled
pl_PL: Osób niepełnosprawnych

en: sMyles Plugins Licensing
pl_PL: sMyles wtyczek licencji

en: string
pl_PL: ciąg znaków

en: with value
pl_PL: o wartości

en: without value
pl_PL: bez wartości
