WP Job Manager Emails - en to nl_NL translation catalogue (293 entries)

en: Additional Templates
nl_NL: Extra templates

en: Email Templates
nl_NL: E-mailtemplates

en: Shortcodes, Documentation, and Help ...
nl_NL: Shortcodes, documentatie en Help...

en: You can find documentation on how to use shortcodes, the supported arguments, and example code, as well as additional help information, by clicking on this help dropdown link.
nl_NL: U kunt de documentatie vinden over het gebruik van shortcodes, de ondersteunde argumenten, en voorbeeldcode, evenals aanvullende help-informatie door te klikken op deze link help dropdown.

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
nl_NL: Als u nog steeds deze fout zich voordoet, stuur dan een <a target="_blank" href="%s"> ticket te ondersteunen</a>.

en: This field is required!
nl_NL: Dit veld is verplicht!

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Error
nl_NL: Fout

en: Uknown Error! Refresh the page and try again.
nl_NL: Uknown fout! Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Success
nl_NL: Succes

en: Are you sure you want to remove this configuration?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt verwijderen van deze configuratie?

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Click to add
nl_NL: Klik om toe te voegen

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Please enter a valid email to add a custom email address.
nl_NL: Voer alstublieft een geldig e-mailadres in om een aangepast e-mailadres toe te voegen.

en: No users found for
nl_NL: Geen gebruikers gevonden voor

en: Search results for
nl_NL: Zoekresultaten voor

en: Overview
nl_NL: Overzicht

en: Populate dynamic values into your email template.
nl_NL: Dynamische waarden vullen in uw e-mailtemplate.

en: As most WordPress users are already familiar with shortcodes, and how they work, that is why I decided to use shortcodes as the <em>template variables</em> to insert dynamic values from listings and other sources, as well as to allow you to form conditional statements, and another features that will soon be included with this plugin.
nl_NL: Zoals de meeste WordPress gebruikers zijn reeds vertrouwd met shortcodes, en hoe ze werken, dat is waarom ik besloot om shortcodes gebruiken als de <em>template variabelen</em> invoegen van dynamische waarden van aanbiedingen en andere bronnen, zo goed dat u naar het formulier voorwaardelijke instructies, en een andere eigenschappen die u snel wilt opnemen met deze plugin.

en: Double click on a shortcode to insert in the content area
nl_NL: Tweevoudig tikken voort een shortcode invoegen in het inhoudsgebied

en: Hover over a shortcode to view the description
nl_NL: Beweeg over een shortcode om de beschrijving te bekijken

en: Metabox Colors
nl_NL: Metabox kleuren

en: Optional Meta Key
nl_NL: Optionele Meta toets

en: Required Meta Key
nl_NL: Vereiste Meta toets

en: Non-Meta Key Shortcode
nl_NL: Niet-Meta sleutel Shortcode

en: Attributes/Arguments & Usage Examples
nl_NL: Kenmerken/argumenten & gebruiksbijvoorbeeld

en: Standard Shortcode Attributes/Arguments
nl_NL: Standaard Shortcode kenmerken/argumenten

en: The arguments below can be added in the opening shortcode tag, based on your preference.
nl_NL: De onderstaande argumenten kunnen worden toegevoegd in de opening shortcode tag, gebaseerd op uw voorkeur.

en: Multiple arguments can be specified in a shortcode.
nl_NL: Meerdere argumenten kunnen worden opgegeven in een shortcode.

en: All standard shortcode arguments <strong>must</strong> use the standard argument format
nl_NL: Alle standaard shortcode argumenten <strong>moet</strong> de indeling standaard argument gebruiken

en: You must use the format of <code>argument="value"</code> for any standard shortcode arguments. The argument equal to the value, enclosed in single or double quotes.
nl_NL: Moet u het formaat van <code>argument = "waarde"</code> voor standaard shortcode argumenten. Het argument dat gelijk is aan de waarde tussen enkele of dubbele aanhalingstekens.

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: string
nl_NL: tekenreeks

en: String to output after field value (and label).
nl_NL: String output na veldwaarde (en label).

en: String to output after field value.
nl_NL: String naar uitvoer na veldwaarde.

en: Customize the string used for building the divider (see advanced arguments), default is <code>-</code>
nl_NL: De tekenreeks die wordt gebruikt voor het bouwen van de scheidingslijn aanpassen (Zie geavanceerde argumenten), standaard is <code>-</code>

en: integer
nl_NL: geheel getal

en: Customize how many times to repeat the divider string, default is <code>12</code>
nl_NL: Aanpassen hoe vaak te herhalen de scheidingslijn tekenreeks, de standaardwaarde is <code>12</code>

en: csv string
nl_NL: CSV-tekenreeks

en: Customize order of shortcode output. In this example we move <code>before</code> in front of <code>top_divider</code>.  <strong>Order must be in a comma separated!</strong>Default order is:<br/><em>top_divider,before,content,label,value,after,bottom_divider</em>
nl_NL: Pas de volgorde van de shortcode output. In dit voorbeeld gaan we <code>vóór</code> voor <code>top_divider</code>.  <strong>Bestelling moet in een door komma's gescheiden!</strong> Standaardvolgorde is: <br/> <em>top_divider, vóór, inhoud, label, waarde, na, bottom_divider</em>

en: Customize the separator used for any multiple field types (saved as array), such as file (multiple), and taxonomy field types.  This example we use a line break instead of comma.  Default separator is <code>, </code>
nl_NL: Het scheidingsteken voor elke meerdere veldtypen (opgeslagen als matrix), zoals bestand (meerdere) en taxonomie veldtypen aanpassen.  In dit voorbeeld gebruiken we een regeleinde ingevoegd in plaats van komma.  Standaardscheidingsteken is <code>,</code>

en: Customize meta keys to skip when outputting groups of fields (like job_fields and resume_fields).  In this example we skip outputting the job_title and job_file.
nl_NL: Aanpassen van meta sleutels overslaan bij het uitvoeren van de groepen van velden (zoals job_fields en resume_fields).  In dit voorbeeld overslaan we uitvoeren van de job_title en de job_file.

en: Standard Shortcode Usage
nl_NL: Standaard gebruik van de Shortcode

en: The default and standard usage of a shortcode is very simple, and all you need to do is enter the shortcode exactly as you see it in the shortcode metaboxes on this page.
nl_NL: De standaard en het standaard gebruik van een shortcode is zeer eenvoudig, en alles wat je hoeft te doen is Voer de shortcode precies zoals u het zien in de shortcode metaboxes op deze pagina.

en: If using a shortcode that is a meta key, and the listing has no value, the shortcode will
nl_NL: Als met behulp van een shortcode thats een meta-toets, en de aanbieding heeft geen waarde, de shortcode wil

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Candidate Name:
nl_NL: De naam van de kandidaat:

en: Standard usage with field meta key used as shortcode.
nl_NL: Standaard gebruik met veld meta sleutel gebruikt als shortcode.

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: Shortcode is replaced with value from field.
nl_NL: Shortcode is vervangen door de waarde van veld.

en: Standard Shortcode Usage (Open & Closing Tags)
nl_NL: Standaard gebruik van de Shortcode (Open & afsluitende Tags)

en: This method is useful whenever you only want to output text if the listing has a value for that field/shortcode.
nl_NL: Deze methode is handig wanneer u alleen tekst uitgang wilt als de aanbieding een waarde voor dat veld/shortcode heeft.

en: For instance, if you were to use the standard shortcode method on a field that is not required, that means there may be some listings that do not have a value. Using the advanced method you can set the text to display before the value of the field, and only have it output if that field has a value.
nl_NL: Bijvoorbeeld, als je de standaard shortcode-methode te gebruiken op een veld dat is niet vereist, dat betekent dat kunnen er enkele aanbiedingen die geen waarde hebben. Met de geavanceerde methode kunt u de tekst moet worden weergegeven voordat de waarde van het veld, en hoeft het output als dat veld een waarde bevat.

en: Here are the job details from the listing:
nl_NL: Hier zijn de details van de vacature bij de aanbieding:

en: Job Salary:
nl_NL: Job salaris:

en: Job Title:
nl_NL: Functie:

en: Use an open and closing shortcode to output the content inside, if the field has a value.
nl_NL: Gebruik een open en sluiten shortcode naar de uitgang van de inhoud in, als het veld een waarde bevat.

en: with value
nl_NL: met waarde

en: Job Salary:
nl_NL: Job salaris:

en: Because the field had a value, the content inside of open/close shortcode is output.
nl_NL: Omdat het veld een waarde had, is de inhoud binnenkant open/close shortcode uitvoer.

en: without value
nl_NL: zonder waarde

en: If the field does not have a value, no content inside the open/close shortcode is output.
nl_NL: Als het veld geen waarde, is geen inhoud binnen het openen/sluiten shortcode uitvoer.

en: Advanced Shortcode Attributes/Arguments
nl_NL: Geavanceerde Shortcode kenmerken/argumenten

en: Advanced shortcode arguments <strong>can</strong> be mixed with standard shortcode arguments.
nl_NL: Geavanceerde shortcode argumenten <strong>kan</strong> worden gemengd met standaard shortcode argumenten.

en: Placement of advanced shortcode arguments does not matter (ie <code>top</code> before <code>divider</code> )
nl_NL: Plaatsing van geavanceerde shortcode argumenten maakt niet uit (dwz <code>top</code> vóór de <code>scheidingslijn</code>)

en: Do <strong>not</strong> use an advanced shortcode argument in a standard argument format!
nl_NL: Doen <strong>geen</strong> gebruik maken van een geavanceerde shortcode argument in een standaard argument formaat!

en: You can mix both advanced and standard arguments, but do not use an advanced argument in the standard argument format.
nl_NL: U kunt mengen zowel standaard als geavanceerde argumenten, maar gebruik niet een geavanceerde argument in de notatie Standaard argument.

en: Advanced Arguments will only output if there is a value
nl_NL: Geavanceerde argumenten zal alleen output als er een waarde is

en: If you use one of the advanced arguments like <code>label</code> or <code>divider</code>, it will only output if the field has a value.
nl_NL: Als u een van de geavanceerde argumenten als <code>label</code> of <code>scheidingslijn</code> gebruikt, zal het alleen output als het veld een waarde bevat.

en: Adding the <code>label</code> argument will output the label for the field before the value.
nl_NL: Het argument <code>label</code> toe te voegen zal de uitgang van de label voor het veld vóór de waarde.

en: This will output a divider BOTH above AND below the value (see standard args for customizing divider).  This is the same as using <code>[job_salary divider top bottom]</code>.
nl_NL: Dit zal de uitgang van een scheidingslijn zowel boven als onder de waarde (zie standaard args voor het aanpassen van de scheidingslijn).  Dit is hetzelfde als het gebruik van <code>[job_salary scheidingslijn boven onder]</code>.

en: divider
nl_NL: scheidingslijn

en: This will output a divider, but only the top divider.  This argument should only be used along with the divider argument.
nl_NL: Dit zal een scheidingslijn, maar alleen de bovenste scheidingslijn output.  Dit argument moet alleen worden gebruikt samen met de scheidingslijn argument.

en: This will output a divider, but only the bottom divider, as well as the label.  This argument should only be used along with the divider argument.
nl_NL: Dit zal de uitgang van een scheidingslijn, maar alleen de onderste scheidingslijn, evenals het label.  Dit argument moet alleen worden gebruikt samen met de scheidingslijn argument.

en: Send Email Actions
nl_NL: Stuur E-mail acties

en: Defines when to send the email
nl_NL: Hiermee definieert u wanneer ze het e-mailbericht verzenden

en: The actions listed in the dropdown box define when you want this email to be sent.  Only one email template can be active for each action.  As an example, if you enable this template and there is already another template enabled with the same action ... the other template will be disabled and this one will be used.
nl_NL: De acties in de vervolgkeuzelijst definiëren als u wilt dat deze e-mail moet worden verzonden.  Slechts één e-mailtemplate kan actief voor elke actie zijn.  Als voorbeeld, als u deze sjabloon inschakelt en er al een andere sjabloon ingeschakeld met dezelfde actie is... de andere sjabloon wordt uitgeschakeld en deze zal worden gebruikt.

en: You can create multiple templates for a single action, but again, only one can be active at a time.
nl_NL: U kunt meerdere sjablonen voor een enkele actie, maar nogmaals, slechts één tegelijk actief kan zijn.

en: Dropdown Labels
nl_NL: Dropdown etiketten

en: You may notice that some actions/hooks have different wording next to them.  This is used to show if there is already another template tied to that hook/action, etc.
nl_NL: Je kan merken dat sommige acties/haken andere formulering ernaast hebben.  Dit wordt gebruikt om te laten zien of er al sprake is van een andere sjabloon gebonden aan die haak/actie, enz.

en: Currently Active Email ID
nl_NL: Actieve e-ID

en: is an action that already has an email template.  If you choose that action, this email template will be saved as disabled.
nl_NL: is een actie die al een e-mailtemplate.  Als u die actie kiest, worden deze e-mailtemplate opgeslagen als uitgeschakeld.

en: This Email Template
nl_NL: Deze e-mailtemplate

en: means this email template is active for that action.
nl_NL: betekent deze e-mailtemplate actief is voor de desbetreffende actie.

en: If neither are showing, that means there is no custom email attached to that action.
nl_NL: Als geen van beide worden weergegeven, dat betekent dat er geen aangepaste e-mail aan die actie is gekoppeld.

en: If Shortcode
nl_NL: Als Shortcode

en: Shortcode to create conditional statements in your email template.
nl_NL: Shortcode maken voorwaardelijke instructies in uw e-mailtemplate.

en: The %s shortcode is optional
nl_NL: De shortcode %s is optioneel

en: If/Else Attributes/Arguments
nl_NL: If/Else kenmerken/argumenten

en: Currently the only supported argument for if statements is a field meta key.  In an upcoming release you will be able to call supported functions, as well as use AND/OR in the if statement.
nl_NL: Momenteel ondersteunde de enige argument voor als verklaringen is een veld meta toets.  In een aanstaande release, u zal zitten kundig voor Bel ondersteunde functies, evenals gebruik en/of in de als verklaring.

en: meta key
nl_NL: Meta toets

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to check for a value.  In the example on the left, the meta key checked for a value is %2$s
nl_NL: %1$ s vervangen door de meta toets van het veld dat u wilt controleren voor een waarde.  In het voorbeeld hiernaast is de meta toets gecontroleerd voor een waarde %2$ s

en: Standard If/Else Usage
nl_NL: Standaard If/Else gebruik

en: Currently, the only supported argument for the if statement is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
nl_NL: Op dit moment de enige ondersteunde argument voor de if-instructie is een meta-toets (meer binnenkort worden toegevoegd).  In het onderstaande voorbeeld door %s te vervangen door de meta toets die u wilt gebruiken.

en: Candidate Phone Number:
nl_NL: Kandidaat-telefoonnummer:

en: Candidate phone not provided
nl_NL: Kandidaat-telefoon niet geboden

en: If/Else statement to output specific content based on whether a field has a value or not.
nl_NL: If/Else verklaring voor de uitvoer van specifieke inhoud gebaseerd op of een veld een waarde of niet heeft.

en: Because the if statement validated as true, content inside the if statement is output.
nl_NL: Omdat de als verklaring gevalideerd als waar, inhoud binnen de if statement wordt uitgevoerd.

en: Because the if statement validated as false, and there was an [else] shortcode, so all content after [else] is output.
nl_NL: Omdat de als verklaring gevalideerd als onwaar, en er een [ander] shortcode was, dus alle inhoud na [anders] wordt uitgevoerd.

en: Each Shortcode
nl_NL: Elke Shortcode

en: Shortcode to customize output of array fields in a foreach loop.
nl_NL: Shortcode voor het aanpassen van de output van matrix velden in een foreach lus.

en: The <code>[each xxx_xxx]</code> shortcode can only be used with multiple field types!
nl_NL: De shortcode <code>[elke xxx_xxx]</code> kan alleen worden gebruikt met meerdere veldtypen!

en: You can only use this shortcode with field types that are saved as an array of values. This includes file (must be multiple), and taxonomy field types.
nl_NL: U kunt alleen deze shortcode met veldtypen die zijn opgeslagen als een matrix met waarden. Het gaat hierbij om bestand (moet meerdere) en taxonomie veldtypen.

en: All content inside the <code>[each xxx_xxx][value][/each]</code> shortcode will be output for each value.
nl_NL: Alle inhoud binnen de <code>[elke xxx_xxx] [waarde] [/ elke]</code> shortcode zal output voor elke waarde.

en: Each Attributes/Arguments
nl_NL: Elke kenmerken/argumenten

en: Currently the only supported argument for each statements is a field meta key.
nl_NL: Momenteel is de enige ondersteunde argument voor elke verklaringen een veld meta toets.

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to run through the foreach loop.  In the example on the left, the meta key to loop through is %2$s
nl_NL: %1$ s vervangen door de meta toets van het veld dat u wilt laten uitvoeren door de foreach lus.  In het voorbeeld hiernaast is de meta toets doorloopt %2$ s

en: Standard Each Usage
nl_NL: Standaard elk gebruik

en: Currently, the only supported argument for the each shortcode is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
nl_NL: Op dit moment is het enige ondersteunde argument voor de elke shortcode een meta-toets (meer binnenkort worden toegevoegd).  In het onderstaande voorbeeld door %s te vervangen door de meta toets die u wilt gebruiken.

en: The meta key you use <strong>MUST</strong> be a field that is saved as an array.  Example would be a file field type that is configured to support multiple files.  You can also use any kind of taxonomy field as well.
nl_NL: De meta toets u <strong>moet</strong> een veld dat wordt opgeslagen als een matrix.  Voorbeeld hiervan zou een veld bestandstype dat is geconfigureerd voor de ondersteuning van meerdere bestanden.  U kunt ook elke vorm van taxonomie veld zo goed.

en: Loop through each file in the job_downloads meta, and output Download: before a link to each download.
nl_NL: Doorlopen van elk bestand in de job_downloads meta en Download uitgang: voordat u een koppeling naar elke download.

en: Assuming there were three total files, this would be the output after the loop finishes.
nl_NL: Ervan uitgaande dat er waren drie totale dossiers, zou dit de uitvoer nadat de lus eindigt.

en: Advanced Each Usage
nl_NL: Geavanceerde elk gebruik

en: The majority of standard shortcode arguments are supported in the each shortcode.  This include before, after, order, divider, etc.
nl_NL: De meerderheid van de standaard shortcode argumenten worden ondersteund in de elke shortcode.  Hierbij vóór, na, orde, scheidingslijn, enz.

en: Loop through each file in the job_region meta, and output each value inside %s HTML element, surrounded by a %2$s HTML element.
nl_NL: Doorlopen van elk bestand in de job_region meta en uitvoer van elke waarde binnen de %s HTML-element, omringd door een %2$ s HTML-element.

en: Values are output in an unordered list format, with each item surrounded by a list item element.
nl_NL: Waarden worden uitgevoerd in een ongeordende lijst-formaat, met elk item een lijstitem-element daaromheen.

en: This page you are viewing contains a list of all the email templates for this specific group.
nl_NL: Deze pagina die u bekijkt bevat een lijst met alle e-mailsjablonen voor deze specifieke groep.

en: There is now a fully integrated templating system included with this plugin, available on the edit/add template page. To get there, just click the Add New button, and on that page click Email Templates (defaults below will be removed in upcoming release).
nl_NL: Er is nu een volledig geïntegreerd sjabloonsysteem bij deze plug-in inbegrepen, beschikbaar op de pagina voor het bewerken / toevoegen van sjablonen. Om daar te komen, klikt u op de knop "Nieuw toevoegen" en klikt u op die pagina op "E-mailsjablonen" (de standaardwaarden hieronder worden in de komende release verwijderd).

en: You can find the <strong>Email</strong> sub-menu item under each parent menu item that supports Email Templates for WP Job Manager.
nl_NL: Hier vindt u de <strong>E-mail</strong> sub menu-item onder elke bovenliggende menu-item dat e-mailsjablonen voor WP vacature Manager ondersteunt.

en: Title
nl_NL: Titel

en: To
nl_NL: Aan

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Hook
nl_NL: Haak

en: Manage
nl_NL: Beheer

en: Last Updated
nl_NL: Laatst bijgewerkt

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Disabled
nl_NL: Handicap

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: %s email has been disabled
nl_NL: %s e-mail is uitgeschakeld

en: as you activated another email template with the same email/hook action.
nl_NL: Als u een andere e-mailtemplate met dezelfde e-mail/haak actie geactiveerd.

en: %s email has been enabled, and will now be used for emails.
nl_NL: %s e-mail is ingeschakeld, en zal nu worden gebruikt voor e-mails.

en: Hook Shortcodes
nl_NL: Hook shortcodes

en: Hook Configuration
nl_NL: Hook configuratie

en: Email Format
nl_NL: E-mail formaat

en: Attachments
nl_NL: Bijlagen

en: Send Email Action ...
nl_NL: Stuur E-mail actie...

en: Conditionals
nl_NL: Voorwaardelijke instructies

en: You can find Resume email templates here, under the Resumes main menu item.
nl_NL: Je vindt de cv e-mailsjablonen hier, onder het hoofdmenu-item "cv".

en: Default From Name
nl_NL: Standaard naam

en: Default name to use in %s emails (can also be set per template).
nl_NL: Standaardnaam voor gebruik in %s e-mails (kan ook worden ingesteld per sjabloon).

en: Default From Email
nl_NL: Standaard E-mail

en: Default email to use in %s emails (can also be set per template).
nl_NL: Standaard e-mail te gebruiken in %s e-mails (kan ook worden ingesteld per sjabloon).

en: Enable %s Email Debugging
nl_NL: 1%s e-mail debugging aanzetten

en: Emails
nl_NL: E-mails

en: Job Application Email Template Overview
nl_NL: Sollicitatiesjabloon e-mailoverzicht

en: Defaults
nl_NL: Standaardwaarden

en: Job Email Template Overview
nl_NL: Job E-mail sjabloon overzicht

en: These emails are automatically created and set to disabled whenever you install this plugin ... if for some reason you removed or changed them, and need to regenerate them, click the appropriate button below.
nl_NL: Deze e-mails worden automatisch gemaakt en ingesteld op uitgeschakeld wanneer u deze plugin... als om wat voor reden u gewijzigd of verwijderd hen en moeten ze regenereren, klikt u op de juiste knop hieronder.

en: New %s Submitted Email
nl_NL: Nieuwe %s afkomstig E-mail

en: There are two different default emails for WP Job Manager Resumes, one for when new resume's are submitted, and one for when visitors apply to a job with a resume.
nl_NL: Er zijn twee verschillende standaard e-mails naar WP vacature Manager CV's, één voor de bij de indiening van de nieuwe cv, en één voor wanneer de bezoekers in een baan met een CV toepassen.

en: New Resume Submitted Template
nl_NL: Nieuwe CV ingediende sjabloon

en: Applied with Email Template
nl_NL: Met e-mailtemplate toegepast

en: Resume Email Template Overview
nl_NL: CV E-mail sjabloon overzicht

en: New %s Notification
nl_NL: Kennisgeving over nieuwe %s

en: Email %s details to the admin/notification recipient after submission.
nl_NL: De details van de e-mail %s naar de admin/kennisgeving ontvanger na indiening.

en: Select any meta keys below that you would like to add as an attachment to the email that is sent.
nl_NL: Selecteer die eventuele meta toetsen onder die u zou willen toevoegen als bijlage in de e-mail die wordt verzonden.

en: Select a meta key ...
nl_NL: Selecteer een meta-toets...

en: Usage:
nl_NL: Gebruik:

en: Required
nl_NL: Vereist

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: value:
nl_NL: Waarde:

en: Arguments:
nl_NL: Argumenten:

en: Plain Text
nl_NL: Plattetekst

en: Disable wpautop
nl_NL: wpautop uitschakelen

en: Template Title
nl_NL: Sjabloontitel

en: Choose a title to use for this specific template (only admins see this)
nl_NL: Kies een titel om te gebruiken voor deze specifieke sjabloon (alleen beheerders zien dit)

en: To (optional)
nl_NL: (Optioneel)

en: BCC (optional)
nl_NL: BCC (optioneel)

en: Comma separated email addresses to send a Blind Carbon Copy to.
nl_NL: Door komma's gescheiden e-mailadressen voor het verzenden van een Blind Carbon Copy aan.

en: Email Subject
nl_NL: E-mail onderwerp

en: From Name (optional)
nl_NL: Naam (optioneel)

en: From Email (optional)
nl_NL: Van E-mail (optioneel)

en: %s Email Templates
nl_NL: %s e-mail sjablonen

en: %s Email Template
nl_NL: e-mailtemplate voor %s

en: Add New %s Email Template
nl_NL: Nieuwe %s E-mail sjabloon toevoegen

en: Edit %s Email Template
nl_NL: %S E-mail Template bewerken

en: New %s Email Template
nl_NL: Nieuwe e-mailtemplate voor %s

en: View %s Email Template
nl_NL: E-mailtemplate weergave %s

en: Search %s Email Templates
nl_NL: Zoek %s E-mail Templates

en: No %s Email Templates Found
nl_NL: Geen %s e-mailtemplates gevonden

en: No %s Email Templates Found in Trash
nl_NL: Geen %s e-mailtemplates gevonden in Prullenbak

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
nl_NL[0]: Handicap <span class="count"> (% s)</span>
nl_NL[1]: Handicap <span class="count"> (% s)</span>

en: Draft
nl_NL: Ontwerp

en: %s email template successfully updated.
nl_NL: %s e-mail sjabloon bijgewerkt.

en: %1$s email template restored from %2$s revision.
nl_NL: %1$ s e-mailtemplate teruggezet vanuit %2$ s herziening.

en: %s email template successfully created.
nl_NL: %s e-mail sjabloon gemaakt.

en: %s email template successfully saved.
nl_NL: %s e-mail sjabloon opgeslagen.

en: %s email template successfully submitted.
nl_NL: %s e-mailtemplate verzonden.

en: %s email template draft updated.
nl_NL: %s e-mail sjabloon ontwerp bijgewerkt.

en: The requested default email template has been generated, and set to disabled. Click <a href="%s">here</a> to edit it.
nl_NL: De gevraagde standaard e-mailtemplate is gegenereerd, en ingesteld op uitgeschakeld. Klik <a href="%s"> hier</a> om deze te bewerken.

en: There was an error creating the default email template:<br /> %s
nl_NL: Er was een fout bij het maken van de standaard-e-mailtemplate: < br / > %s

en: Job
nl_NL: Baan

en: Resume
nl_NL: CV

en: The meta key to use when the if/else statement is processed.
nl_NL: De meta toets te gebruiken wanneer de if/else statement wordt verwerkt.

en: Any meta key
nl_NL: Een meta-toets

en: For Each Loop
nl_NL: Voor elke lus

en: The meta key to use when the each loop is processed.
nl_NL: De meta toets te gebruiken wanneer de elke lus wordt verwerkt.

en: Divider
nl_NL: Scheidingslijn

en: Will output a divider to separate content sections
nl_NL: Zal output een scheidingslijn om te scheiden van de inhoud van de secties

en: Administrator email (admin_email option value)
nl_NL: Beheerder e-mail (admin_email optiewaarde)

en: Just a heads up! Your web hosting server is using an <strong><em>old, unsupported, and no longer maintained</em></strong> version of PHP, version %1$s or older! <a href="%2$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP %1$s was <strong>%3$s ago</strong>!</p><p>You are strongly urged to upgrade to a current version, as using older versions may expose you to security vulnerabilities and bugs that have been fixed in more recent versions of PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">Click here</a> for more information about <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">how you can update</a> ... or <strong><a href="%4$s">Hide this Notice Forever!</a></strong><br/><br />
nl_NL: Gewoon een heads up! Uw web hosting server maakt gebruik van een <strong><em>oude, niet ondersteund, en niet langer onderhouden</em></strong> versie van PHP, versie %1$ s of ouder! <a href="%2$s" target="_blank"> EOL (End of Life)</a> voor PHP %1$ s was <strong>%3$ s geleden</strong>!</p> <p>Wordt u sterk aangeraden om upgrade naar de huidige versie, als het gebruik van oudere versies kan u blootstellen aan beveiligingsrisico's en fouten die zijn in recentere versies van PHP verholpen.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> Klik hier</a> voor meer informatie over <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> hoe u kunt bijwerken</a>... of <strong><a href="%4$s"> Verberg deze kennisgeving Forever!</a></strong> <br/> < br / >

en: Hello
nl_NL: Hallo

en: New %s Created/Submitted
nl_NL: Nieuwe %s gemaakt/afkomstig

en: New %s Submission, [job_title]
nl_NL: Nieuwe %s indiening, [job_title]

en: New %s Submitted
nl_NL: Nieuwe %s afkomstig

en: The %s description is as follows:
nl_NL: De beschrijving van de %s is als volgt:

en: You can view this %1$s here: %2$s
nl_NL: U kunt deze %1$ s hier bekijken: %2$ s

en: You can view/edit this %1$s in the backend by clicking here: %2$s
nl_NL: U kunt bekijken/bewerken deze %1$ s in de backend door hier te klikken: %2$ s

en: %s Expiring Soon
nl_NL: %s verlopen binnenkort

en: When a %s is about to expire
nl_NL: Wanneer een %s is ongeveer te vervallen

en: %s About to Expire
nl_NL: %s zowat voor vervallen

en: New Resume Submission From %s
nl_NL: Nieuwe cv indienen van %s

en: %s Email Based Application
nl_NL: %s e-mail gebaseerde applicatie

en: New %s Email Application
nl_NL: Nieuwe e-mailtoepassing van %s

en: After %s Saved/Updated
nl_NL: Na het %s opgeslagen/bijgewerkt

en: When a %s is Saved/Updated on Frontend
nl_NL: Wanneer een %s is Saved/bijgewerkt op de Frontend

en: After %s Location Changed/Updated
nl_NL: Na %s locatie gewijzigd/bijgewerkt

en: When a %s Location is Changed or Updated
nl_NL: Wanneer een %s locatie is gewijzigd of bijgewerkt

en: A candidate has applied online for the position "%s".
nl_NL: Een kandidaat heeft het standpunt "%s" online aangevraagd.

en: You can view their online resume here: %s.
nl_NL: U vindt hier hun online CV: %s.

en: Or you can contact them directly at: %s.
nl_NL: Of u kunt contact met hen direct bij: %s.

en: A new resume has just been submitted by *%s*. The details of their resume are as follows:
nl_NL: Een nieuwe CV heeft net ingediend door * %s *. De details van hun CV zijn als volgt:

en: The content of their resume is as follows:
nl_NL: De inhoud van hun CV is als volgt:

en: You can view this resume here: %s
nl_NL: U kunt deze CV hier bekijken: %s

en: You can view/edit this resume in the backend by clicking here: %s
nl_NL: U kunt bekijken/bewerken deze CV in de backend door hier te klikken: %s

en: All %s Fields
nl_NL: Alle velden van de %s

en: %s Dashboard URL
nl_NL: %s dashboard URL

en: URL to the %s Dashboard
nl_NL: URL naar het Dashboard %s

en: %s Application Email
nl_NL: %s toepassing E-mail

en: %s Application Email (if set), same as [application]
nl_NL: %s toepassing E-mail (indien ingesteld), hetzelfde als [toepassing]

en: %s Title
nl_NL: %s titel

en: %s Description
nl_NL: %s beschrijving

en: %s Frontend Listing URL
nl_NL: %s Frontend aanbieding URL

en: %s Admin Area Edit/View URL
nl_NL: %s Admin gebied bewerken/View URL

en: Will output all %s in list format
nl_NL: Zal output alle %s in lijstindeling

en: The meta keys to skip when outputting all fields
nl_NL: De meta-toetsen u tijdens het uitvoeren van alle velden overslaan

en: Any meta key(s) (comma separated)
nl_NL: Elke meta (s) (komma gescheiden)

en: User Application Message
nl_NL: Toepassing gebruikersbericht

en: %s Candidate Name
nl_NL: %s kandidaat-naam

en: %s Content
nl_NL: %s inhoud

en: Main %s Content
nl_NL: Hoofdinhoud %s

en: New %s Recipient
nl_NL: Nieuwe %s ontvanger

en: Value of the "Notify Email Address(es)" Resume Manager setting, if set, otherwise the admin email.
nl_NL: Waarde van het "Notify Email adres(sen)" CV Manager instellen, indien ingesteld, anders de admin e-mail.

en: Education:
nl_NL: Onderwijs:

en: Location: %s
nl_NL: Locatie: %s

en: Date: %s
nl_NL: Datum: %s

en: Qualification: %s
nl_NL: Kwalificatie: %s

en: Experience:
nl_NL: Ervaring:

en: Employer: %s
nl_NL: Werkgever: %s

en: Job Title: %s
nl_NL: Functie: %s

en: Unable to determine slug to deactivate license.
nl_NL: Niet in staat om te bepalen van de slak licentie deactiveren.

en: Error determining the plugin Product ID.
nl_NL: Fout bepalen de plugin Product-ID.

en: Error pulling the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de vergunning toonsoort van optie gegevens.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de e-mail de licentiesleutel van optie gegevens is gekoppeld.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
nl_NL: Fout bij het trekken van de exemplaar-ID die is gekoppeld aan de vergunning toonsoort van optie gegevens.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
nl_NL: Verbinding mislukt met de licentie sleutel API server - mogelijk server probleem.

en:  Successfully Deactivated!
nl_NL:  Succesvol gedeactiveerd!

en: You have successfully deactivated the %s license.
nl_NL: U hebt met succes de %s licentie gedeactiveerd.

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
nl_NL: Niet in staat om te bepalen van de slak, vergunning toonsoort, en/of e-mail naar licentie activeren, contact op met support.

en:  Successfully Activated!
nl_NL:  Geactiveerd!

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
nl_NL: U hebt de %s licentie geactiveerd, en zullen nu kunnen deze plugin door het WordPress automatisch bijwerken wanneer een update beschikbaar is.

en: Deactivate the %s License?
nl_NL: De %s licentie deactiveren?

en: License
nl_NL: Licentie

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
nl_NL: Geef uw vergunning toonsoort en e-mail en klapterugkeer. Een geldige sleutel is vereist voor updates.

en: Hide notice
nl_NL: Bericht verbergen

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
nl_NL: <a href="%1$s"> gelieve te activeren uw licentiesleutel</a> te ontvangen updates en ondersteuning voor "%2$ s".

en: Activating ...
nl_NL: Activeer...

en: Plugin Not Found
nl_NL: Plugin niet gevonden

en: Installed Version:
nl_NL: Geïnstalleerde versie:

en: Activate License
nl_NL: Licentie activeren

en: Deactivating ...
nl_NL: Deactiveren van...

en: Activated:
nl_NL: Geactiveerd:

en: Deactivate License
nl_NL: Licentie deactiveren

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
nl_NL: Er is een nieuwe versie van %1$ s beschikbaar. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> weergave versiedetails %3$ s</a> of <a href="%4$s"> Nu bijwerken</a>.

en: WP Job Manager - Emails is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
nl_NL: WP vacature Manager - E-mails ontbreekt eisen en is <a href="%s"> gedeactiveerd</a>. Zorg ervoor dat alle vereisten zijn beschikbaar.

en: My Account
nl_NL: Mijn Account

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Translations
nl_NL: Vertalingen

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Job Manager - Emails
nl_NL: WP vacature Manager - E-mails

note: Plugin URI of the plugin/theme
en: https://plugins.smyl.es
nl_NL: https://plugins.Smyl.es

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://smyl.es
nl_NL: https://Smyl.es

[ctx: post status]
en: Disabled
nl_NL: Handicap
