WP Job Manager Emails - en to ms_MY translation catalogue (275 entries)

en: Email Templates
ms_MY: Template e-mel

en: Shortcodes, Documentation, and Help ...
ms_MY: Shortcode, dokumentasi dan bantuan...

en: You can find documentation on how to use shortcodes, the supported arguments, and example code, as well as additional help information, by clicking on this help dropdown link.
ms_MY: Anda boleh mencari dokumentasi tentang bagaimana untuk menggunakan shortcode, yang disokong hujah, dan contoh Kod, serta maklumat bantuan tambahan, dengan mengklik pada pautan juntai bantuan ini.

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
ms_MY: Jika awda masih mendapat ralat ini, sila kemukakan satu <a target="_blank" href="%s"> Tiket sokongan</a>.

en: This field is required!
ms_MY: Bidang ini adalah diperlukan!

en: Yes
ms_MY: Ya

en: Loading
ms_MY: Memuatkan

en: No
ms_MY: tidak

en: Cancel
ms_MY: Batal

en: Close
ms_MY: Tutup

en: Enable
ms_MY: Membolehkan

en: Disable
ms_MY: Mematikan

en: Error
ms_MY: Ralat

en: Uknown Error! Refresh the page and try again.
ms_MY: Ralat Uknown! Me-refresh halaman dan cuba lagi.

en: Success
ms_MY: Kejayaan

en: Are you sure you want to remove this configuration?
ms_MY: Adakah anda pasti anda mahu mengalih keluar konfigurasi ini?

en: Shortcodes
ms_MY: Shortcode

en: Overview
ms_MY: Gambaran keseluruhan

en: Populate dynamic values into your email template.
ms_MY: Mengisi nilai-nilai yang dinamik ke dalam template e-mel anda.

en: As most WordPress users are already familiar with shortcodes, and how they work, that is why I decided to use shortcodes as the <em>template variables</em> to insert dynamic values from listings and other sources, as well as to allow you to form conditional statements, and another features that will soon be included with this plugin.
ms_MY: WordPress kerana kebanyakan pengguna sudah biasa dengan shortcode, dan bagaimana ia berfungsi, Itulah mengapa saya memutuskan untuk menggunakan shortcode sebagai <em>pemboleh ubah template</em> untuk memasukkan nilai-nilai yang dinamik dari senarai dan lain-lain sumber, serta untuk membolehkan anda untuk borang penyata bersyarat, dan ciri-ciri lain yang tidak lama lagi akan disertakan dengan plugin ini.

en: Double click on a shortcode to insert in the content area
ms_MY: Klik dua kali shortcode untuk memasukkan di kawasan kandungan

en: Hover over a shortcode to view the description
ms_MY: Hover shortcode untuk melihat penerangan

en: Metabox Colors
ms_MY: Warna-warna Metabox

en: Optional Meta Key
ms_MY: Kekunci pilihan Meta

en: Required Meta Key
ms_MY: Kekunci Meta diperlukan

en: Non-Meta Key Shortcode
ms_MY: Meta Shortcode utama

en: Attributes/Arguments & Usage Examples
ms_MY: Sifat-sifat/hujah & contoh kegunaan

en: Standard Shortcode Attributes/Arguments
ms_MY: Standard Shortcode atribut/hujah

en: The arguments below can be added in the opening shortcode tag, based on your preference.
ms_MY: Hujah-hujah yang di bawah boleh ditambah dalam pembukaan shortcode tag, berdasarkan kehendak anda.

en: Multiple arguments can be specified in a shortcode.
ms_MY: Beberapa hujah dapat ditentukan dalam shortcode yang.

en: All standard shortcode arguments <strong>must</strong> use the standard argument format
ms_MY: Semua hujah-hujah standard shortcode yang <strong>mesti</strong> menggunakan format standard hujah

en: You must use the format of <code>argument="value"</code> for any standard shortcode arguments. The argument equal to the value, enclosed in single or double quotes.
ms_MY: Anda mesti menggunakan format <code>hujah = "nilai"</code> bagi apa-apa hujah standard shortcode. Hujah yang sama dengan nilai, disertakan dalam petikan single atau double.

en: Argument
ms_MY: Hujah

en: Example
ms_MY: Contoh

en: Description
ms_MY: Description/kawalan

en: string
ms_MY: rentetan

en: String to output after field value (and label).
ms_MY: Rentetan output selepas nilai medan (dan labelkan).

en: String to output after field value.
ms_MY: Rentetan output selepas nilai bidang.

en: Customize the string used for building the divider (see advanced arguments), default is <code>-</code>
ms_MY: Menyesuaikan kepada tali yang digunakan untuk membina pembahagi (lihat lanjutan hujah), secara lalai adalah <code>–</code>

en: integer
ms_MY: Integer

en: Customize how many times to repeat the divider string, default is <code>12</code>
ms_MY: Suaikan berapa kali untuk mengulangi semula rentetan pembahagi, lalai ialah <code>12</code>

en: csv string
ms_MY: rentetan CSV

en: Customize order of shortcode output. In this example we move <code>before</code> in front of <code>top_divider</code>.  <strong>Order must be in a comma separated!</strong>Default order is:<br/><em>top_divider,before,content,label,value,after,bottom_divider</em>
ms_MY: Menyesuaikan perintah output shortcode. Dalam contoh ini kita bergerak <code>sebelum</code> di hadapan <code>top_divider</code>.  <strong>Perintah mestilah dipisahkan koma!</strong> Perintah lalai itu: <br/> <em>top_divider, sebelum ini, kandungan, label, nilai, selepas, bottom_divider</em>

en: Customize the separator used for any multiple field types (saved as array), such as file (multiple), and taxonomy field types.  This example we use a line break instead of comma.  Default separator is <code>, </code>
ms_MY: Menyesuaikan pemisah yang digunakan untuk mana-mana bidang jenis berbilang (disimpan sebagai pelbagai), seperti fail (pelbagai), dan jenis-jenis bidang taksonomi.  Contoh ini kita menggunakan pemutus baris bukan koma.  Pemisah lalai adalah <code>,</code>

en: Customize meta keys to skip when outputting groups of fields (like job_fields and resume_fields).  In this example we skip outputting the job_title and job_file.
ms_MY: Menyesuaikan meta kekunci untuk melangkau apabila outputting Kumpulan bidang (seperti job_fields dan resume_fields).  Dalam contoh ini kita Langkau outputting job_title dan job_file.

en: Standard Shortcode Usage
ms_MY: Penggunaan Shortcode biasa

en: The default and standard usage of a shortcode is very simple, and all you need to do is enter the shortcode exactly as you see it in the shortcode metaboxes on this page.
ms_MY: Lalai dan penggunaan standard yang shortcode adalah sangat mudah, dan apa yang anda perlu lakukan adalah memasukkan shortcode yang betul-betul seperti yang anda lihat di metaboxes shortcode pada halaman ini.

en: If using a shortcode that is a meta key, and the listing has no value, the shortcode will
ms_MY: Jika menggunakan shortcode yang itulah kunci meta, dan penyenaraian tidak mempunyai nilai, kehendak shortcode

en: Content
ms_MY: Kandungan

en: Usage
ms_MY: Penggunaan

en: Candidate Name:
ms_MY: Nama calon:

en: Standard usage with field meta key used as shortcode.
ms_MY: Penggunaan biasa dengan bidang meta kunci digunakan sebagai shortcode.

en: Result
ms_MY: Keputusan

en: Shortcode is replaced with value from field.
ms_MY: Shortcode digantikan dengan nilai dari medan.

en: Standard Shortcode Usage (Open & Closing Tags)
ms_MY: Penggunaan Shortcode biasa (terbuka & tutup tag)

en: This method is useful whenever you only want to output text if the listing has a value for that field/shortcode.
ms_MY: Kaedah ini adalah berguna bila-bila masa anda hanya hendak mengeluarkan teks jika Penyenaraian mempunyai nilai untuk bidang itu shortcode.

en: For instance, if you were to use the standard shortcode method on a field that is not required, that means there may be some listings that do not have a value. Using the advanced method you can set the text to display before the value of the field, and only have it output if that field has a value.
ms_MY: Sebagai contoh, jika anda menggunakan kaedah standard shortcode pada bidang yang tidak diperlukan, ini bermakna mungkin ada beberapa senarai yang tidak mempunyai nilai. Menggunakan kaedah yang lebih maju anda boleh menetapkan teks untuk memaparkan sebelum nilai medan, dan hanya mempunyai keluaran jika bidang itu mempunyai nilai.

en: Here are the job details from the listing:
ms_MY: Berikut adalah butir-butir kerja daripada Penyenaraian:

en: Job Salary:
ms_MY: Gaji jawatan:

en: Job Title:
ms_MY: Tajuk kerja:

en: Use an open and closing shortcode to output the content inside, if the field has a value.
ms_MY: Gunakan untuk Buka dan tutup shortcode untuk mengeluarkan kandungan di dalamnya, jika bidang mempunyai nilai.

en: with value
ms_MY: dengan nilai

en: Job Salary:
ms_MY: Gaji jawatan:

en: Because the field had a value, the content inside of open/close shortcode is output.
ms_MY: Kerana bidang ini mempunyai nilai, kandungan dalam buka/tutup shortcode adalah output.

en: without value
ms_MY: tanpa nilai

en: If the field does not have a value, no content inside the open/close shortcode is output.
ms_MY: Jika medan tidak mempunyai nilai, tiada kandungan di dalam shortcode buka/tutup adalah output.

en: Advanced Shortcode Attributes/Arguments
ms_MY: Sifat-sifat lebih maju Shortcode/hujah

en: Advanced shortcode arguments <strong>can</strong> be mixed with standard shortcode arguments.
ms_MY: Maju shortcode hujah-hujah yang <strong>boleh</strong> bercampur dengan hujah standard shortcode.

en: Placement of advanced shortcode arguments does not matter (ie <code>top</code> before <code>divider</code> )
ms_MY: Penempatan hujah shortcode maju tidak penting (ie <code>atas</code> sebelum <code>pembahagi</code>)

en: Do <strong>not</strong> use an advanced shortcode argument in a standard argument format!
ms_MY: Adakah <strong>tidak</strong> menggunakan hujah shortcode maju dalam format standard hujah!

en: You can mix both advanced and standard arguments, but do not use an advanced argument in the standard argument format.
ms_MY: Anda boleh mencampurkan hujah maju dan standard, tetapi jangan gunakan hujah Lanjutan dalam format standard hujah.

en: Advanced Arguments will only output if there is a value
ms_MY: Hujah-hujah yang maju hanya akan output sama ada nilai

en: If you use one of the advanced arguments like <code>label</code> or <code>divider</code>, it will only output if the field has a value.
ms_MY: Jika anda menggunakan salah satu daripada hujah-hujah yang lebih maju seperti <code>label</code> atau <code>pembahagi</code>, ia akan hanya keluaran jika bidang mempunyai nilai.

en: Adding the <code>label</code> argument will output the label for the field before the value.
ms_MY: Menambah hujah <code>label</code> akan mengeluarkan label untuk medan sebelum nilai.

en: This will output a divider BOTH above AND below the value (see standard args for customizing divider).  This is the same as using <code>[job_salary divider top bottom]</code>.
ms_MY: Ini akan mengeluarkan pembahagi jalan kedua-dua di atas dan di bawah nilai (lihat args standard untuk menyesuaikan pembahagi).  Ini adalah sama seperti menggunakan <code>[job_salary pemisah atas bawah]</code>.

en: divider
ms_MY: pembahagi

en: This will output a divider, but only the top divider.  This argument should only be used along with the divider argument.
ms_MY: Ini akan keluaran pembahagi jalan, tapi hanya atas pembahagi.  Hujah ini hanya boleh digunakan bersama-sama dengan hujah pembahagi.

en: This will output a divider, but only the bottom divider, as well as the label.  This argument should only be used along with the divider argument.
ms_MY: Ini akan keluaran pembahagi jalan, tapi hanya bawah pembahagi, serta label.  Hujah ini hanya boleh digunakan bersama-sama dengan hujah pembahagi.

en: Send Email Actions
ms_MY: Menghantar e-mel tindakan

en: Defines when to send the email
ms_MY: Menentukan bila hendak menghantar e-mel

en: The actions listed in the dropdown box define when you want this email to be sent.  Only one email template can be active for each action.  As an example, if you enable this template and there is already another template enabled with the same action ... the other template will be disabled and this one will be used.
ms_MY: Tindakan-tindakan yang disenaraikan dalam kotak juntai menentukan bila anda mahu e-mel ini dihantar.  E-mel hanya satu templat boleh aktif untuk setiap tindakan.  Sebagai contoh, jika anda mengaktifkan template ini dan sudah ada template lain yang membolehkan dengan tindakan yang sama... template yang lain akan dinyahdayakan dan ini akan digunakan.

en: You can create multiple templates for a single action, but again, only one can be active at a time.
ms_MY: Anda boleh mencipta berbilang template untuk tindakan yang tunggal, tetapi sekali lagi, hanya satu boleh aktif pada satu-satu masa.

en: Dropdown Labels
ms_MY: Juntai bawah label

en: You may notice that some actions/hooks have different wording next to them.  This is used to show if there is already another template tied to that hook/action, etc.
ms_MY: Anda mungkin perasan bahawa beberapa tindakan/cangkuk mempunyai kata-kata yang berbeza di sebelah mereka.  Ini digunakan untuk menunjukkan jika sudah ada template lain yang terikat dengan cangkuk/tindakan itu, dan sebagainya.

en: Currently Active Email ID
ms_MY: Sedang aktif Emel ID

en: is an action that already has an email template.  If you choose that action, this email template will be saved as disabled.
ms_MY: adalah satu tindakan yang sudah pun mempunyai satu template e-mel.  Jika anda memilih tindakan, template e-mel ini akan disimpan sebagai orang Kurang Upaya.

en: This Email Template
ms_MY: Template e-mel ini

en: means this email template is active for that action.
ms_MY: bermakna template e-mel ini sangat aktif untuk tindakan.

en: If neither are showing, that means there is no custom email attached to that action.
ms_MY: Jika kedua-duanya menunjukkan, itu bererti tiada e-mel adat tidak terdapat di dalam tindakan.

en: If Shortcode
ms_MY: Jika Shortcode

en: Shortcode to create conditional statements in your email template.
ms_MY: Shortcode untuk membuat penyata bersyarat dalam template e-mel anda.

en: The %s shortcode is optional
ms_MY: %S shortcode adalah pilihan

en: If/Else Attributes/Arguments
ms_MY: Jika dan lagi sifat-sifat/hujah

en: Currently the only supported argument for if statements is a field meta key.  In an upcoming release you will be able to call supported functions, as well as use AND/OR in the if statement.
ms_MY: Disokong pada masa ini satu-satunya hujah untuk jika penyata kunci meta bidang.  Dalam keluaran yang akan datang anda akan dapat panggilan disokong fungsi, serta penggunaan dan/atau dalam jika penyata.

en: meta key
ms_MY: kekunci Meta

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to check for a value.  In the example on the left, the meta key checked for a value is %2$s
ms_MY: Gantikan %1$ s dengan kekunci meta dalam bidang yang anda mahu semak untuk nilai.  Dalam contoh di sebelah kiri, kekunci meta yang berdaftar untuk mendapatkan nilai adalah %2$ s

en: Standard If/Else Usage
ms_MY: Standard jika dan lain penggunaan

en: Currently, the only supported argument for the if statement is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
ms_MY: Pada masa ini, satu-satunya disokong hujah bagi jika penyata adalah kunci meta (lebih yang ditambah tidak lama lagi).  Dalam contoh di bawah, gantikan %s dengan kekunci meta yang hendak digunakan.

en: Candidate Phone Number:
ms_MY: Nombor telefon calon:

en: Candidate phone not provided
ms_MY: Telefon calon yang tidak diperuntukkan

en: If/Else statement to output specific content based on whether a field has a value or not.
ms_MY: Jika/Else kenyataan untuk mengeluarkan kandungan tertentu berdasarkan sama ada bidang yang mempunyai nilai atau tidak.

en: Because the if statement validated as true, content inside the if statement is output.
ms_MY: Kerana itu jika penyata disahkan sebagai benar, kandungan di dalam jika pernyataan ialah output.

en: Because the if statement validated as false, and there was an [else] shortcode, so all content after [else] is output.
ms_MY: Kerana itu jika penyata disahkan sebagai palsu, dan Jadilah satu shortcode [lagi], jadi semua kandungan selepas [lagi] adalah output.

en: Each Shortcode
ms_MY: Shortcode setiap

en: Shortcode to customize output of array fields in a foreach loop.
ms_MY: Shortcode untuk menyesuaikan keluaran pelbagai bidang dalam gelung foreach.

en: The <code>[each xxx_xxx]</code> shortcode can only be used with multiple field types!
ms_MY: Shortcode <code>[setiap xxx_xxx]</code> hanya boleh digunakan dengan pelbagai jenis bidang!

en: You can only use this shortcode with field types that are saved as an array of values. This includes file (must be multiple), and taxonomy field types.
ms_MY: Anda hanya boleh menggunakan shortcode ini dengan jenis bidang yang disimpan sebagai pelbagai nilai. Ini termasuklah fail (mestilah berbilang), dan jenis-jenis bidang taksonomi.

en: All content inside the <code>[each xxx_xxx][value][/each]</code> shortcode will be output for each value.
ms_MY: Semua kandungan di dalam ini <code>[setiap xxx_xxx] [nilai] [/ setiap]</code> shortcode akan output bagi setiap nilai.

en: Each Attributes/Arguments
ms_MY: Ciri-ciri setiap hujah

en: Currently the only supported argument for each statements is a field meta key.
ms_MY: Kini hanya hujah disokong penyata setiap merupakan kekunci meta bidang.

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to run through the foreach loop.  In the example on the left, the meta key to loop through is %2$s
ms_MY: Gantikan %1$ s dengan kekunci meta medan yang hendak dijalankan melalui Lingkaran foreach.  Dalam contoh di sebelah kiri, kunci meta gelung melalui ialah %2$ s

en: Standard Each Usage
ms_MY: Standard penggunaan setiap

en: Currently, the only supported argument for the each shortcode is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
ms_MY: Kini, hanya hujah disokong untuk di shortcode setiap merupakan kekunci meta (lebih yang ditambah tidak lama lagi).  Dalam contoh di bawah, gantikan %s dengan kekunci meta yang hendak digunakan.

en: The meta key you use <strong>MUST</strong> be a field that is saved as an array.  Example would be a file field type that is configured to support multiple files.  You can also use any kind of taxonomy field as well.
ms_MY: Kekunci meta yang anda gunakan <strong>mestilah</strong> menjadi bidang yang disimpan sebagai jujukan.  Contoh adalah sejenis bidang fail yang dikonfigurasi untuk menyokong fail berbilang.  Anda juga boleh menggunakan apa-apa jenis bidang taksonomi juga.

en: Download:
ms_MY: Muat turun:

en: Loop through each file in the job_downloads meta, and output Download: before a link to each download.
ms_MY: Gelung melalui setiap fail dalam job_downloads meta, dan output muat turun: sebelum link untuk download setiap.

en: Assuming there were three total files, this would be the output after the loop finishes.
ms_MY: Andaikan terdapat tiga jumlah fail, ini akan menjadi output selepas selesai Lingkaran.

en: Advanced Each Usage
ms_MY: Lanjutan penggunaan setiap

en: The majority of standard shortcode arguments are supported in the each shortcode.  This include before, after, order, divider, etc.
ms_MY: Majoriti standard shortcode hujah disokong di dalam setiap shortcode.  Ini termasuklah sebelum, selepas, perintah pembahagi, dan sebagainya.

en: Loop through each file in the job_region meta, and output each value inside %s HTML element, surrounded by a %2$s HTML element.
ms_MY: Gelung melalui setiap fail dalam job_region meta, dan output setiap nilai di dalam %s elemen HTML, dikelilingi oleh satu elemen HTML s $ %2.

en: Values are output in an unordered list format, with each item surrounded by a list item element.
ms_MY: Nilai adalah output format senarai, dengan setiap perkara yang dikelilingi elemen item senarai yang.

en: This page you are viewing contains a list of all the email templates for this specific group.
ms_MY: Laman yang sedang anda Tayang mengandungi senarai semua templat e-mel untuk kumpulan tertentu ini.

en: You can find the <strong>Email</strong> sub-menu item under each parent menu item that supports Email Templates for WP Job Manager.
ms_MY: Anda boleh mencari item sub menu <strong>e-mel</strong> di bawah setiap item menu ibu bapa yang menyokong e-mel template untuk WP kerja Pengurus.

en: Title
ms_MY: Tajuk

en: Subject
ms_MY: Subjek

en: Hook
ms_MY: Cangkuk

en: Last Updated
ms_MY: Tarikh Akhir Kemaskini

en: Enabled
ms_MY: Membolehkan

en: Disabled
ms_MY: Kurang Upaya

en: Delete
ms_MY: Hapus

en: %s email has been disabled
ms_MY: e-mel %s telah dinyahdayakan

en: as you activated another email template with the same email/hook action.
ms_MY: seperti yang anda diaktifkan template e-mel lain dengan e-mel/cangkuk tindakan yang sama.

en: %s email has been enabled, and will now be used for emails.
ms_MY: e-mel %s telah didayakan, dan sekarang boleh digunakan untuk e-mel.

en: Email Format
ms_MY: Format e-mel

en: Attachments
ms_MY: Lampiran

en: Send Email Action ...
ms_MY: Hantar e-mel tindakan...

en: Default From Name
ms_MY: Lalai dari nama

en: Default name to use in %s emails (can also be set per template).
ms_MY: Nama lalai untuk menggunakan dalam e-mel %s (boleh juga ditetapkan satu template).

en: Default From Email
ms_MY: Lalai daripada e-mel

en: Default email to use in %s emails (can also be set per template).
ms_MY: Lalai e-mel untuk digunakan dalam e-mel %s (boleh juga ditetapkan satu template).

en: Emails
ms_MY: E-mel

en: Defaults
ms_MY: Lalai

en: Job Email Template Overview
ms_MY: Gambaran keseluruhan kerja e-mel Template

en: These emails are automatically created and set to disabled whenever you install this plugin ... if for some reason you removed or changed them, and need to regenerate them, click the appropriate button below.
ms_MY: E-mel secara automatik dicipta dan set untuk dinyahdayakan apabila anda memasang plugin ini... Jika sebab-sebab tertentu anda mengalih keluar atau mengubah mereka, dan perlu dikemaskini mereka, klik pada butang yang sesuai di bawah.

en: New %s Submitted Email
ms_MY: %S baru menghantar e-mel

en: There are two different default emails for WP Job Manager Resumes, one for when new resume's are submitted, and one for when visitors apply to a job with a resume.
ms_MY: Terdapat dua e-mel lalai lain bagi resume Pengurus kerja WP, untuk Bilakah resume baru telah diserahkan dan satu untuk Bilakah pengunjung memohon kepada pekerjaan dengan resume.

en: New Resume Submitted Template
ms_MY: Resume yang baru dikemukakan Template

en: Applied with Email Template
ms_MY: Digunakan dengan Template e-mel

en: Resume Email Template Overview
ms_MY: Gambaran keseluruhan Template resume e-mel

en: %s Shortcodes
ms_MY: Shortcode %s

en: New %s Notification
ms_MY: Pemberitahuan %s baru

en: Email %s details to the admin/notification recipient after submission.
ms_MY: E-mel %s butir-butir kepada penerima admin/pemberitahuan selepas penyerahan.

en: Select any meta keys below that you would like to add as an attachment to the email that is sent.
ms_MY: Pilih mana-mana kekunci meta di bawah yang anda ingin tambah sebagai lampiran e-mel yang dihantar.

en: Select a meta key ...
ms_MY: Pilih kekunci meta...

en: Usage:
ms_MY: Penggunaan:

en: Arguments:
ms_MY: Hujah:

en: Template Title
ms_MY: Tajuk template

en: To (optional)
ms_MY: Untuk (pilihan)

en: BCC (optional)
ms_MY: Skt (pilihan)

en: Comma separated email addresses to send a Blind Carbon Copy to.
ms_MY: Alamat e-mel untuk menghantar salinan karbon terlindung untuk dipisahkan oleh koma.

en: Email Subject
ms_MY: Subjek e-mel

en: From Name (optional)
ms_MY: Dari nama (pilihan)

en: From Email (optional)
ms_MY: Daripada e-mel (tidak wajib)

en: %s Email Templates
ms_MY: Template e-mel %s

en: %s Email Template
ms_MY: Template e-mel %s

en: Add New %s Email Template
ms_MY: Tambah Template e-mel %s baru

en: Edit %s Email Template
ms_MY: Mengedit Template e-mel %s

en: New %s Email Template
ms_MY: Template e-mel %s baru

en: View %s Email Template
ms_MY: Template e-mel lihat %s

en: Search %s Email Templates
ms_MY: Template e-mel Cari %s

en: No %s Email Templates Found
ms_MY: Template e-mel %s tidak ditemui

en: No %s Email Templates Found in Trash
ms_MY: Template e-mel %s tidak ditemui dalam sampah

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
ms_MY[0]: Kurang Upaya <span class="count"> (% s)</span>

en: Draft
ms_MY: Draf

en: %s email template successfully updated.
ms_MY: %s e-mel template berjaya dikemaskini.

en: %1$s email template restored from %2$s revision.
ms_MY: %1$ s e-mel template diambil semula daripada %2$ s semakan.

en: %s email template successfully created.
ms_MY: %s template e-mel yang berjaya dicipta.

en: %s email template successfully saved.
ms_MY: %s template e-mel yang berjaya disimpan.

en: %s email template successfully submitted.
ms_MY: %s template e-mel yang telah berjaya dihantar.

en: %s email template draft updated.
ms_MY: Draf template e-mel %s dikemaskini.

en: The requested default email template has been generated, and set to disabled. Click <a href="%s">here</a> to edit it.
ms_MY: Template e-mel lalai yang diminta telah dihasilkan, dan bakal Kurang Upaya. Klik <a href="%s"> di sini</a> untuk ditukar.

en: There was an error creating the default email template:<br /> %s
ms_MY: Jadilah Ralat mencipta template e-mel lalai: < br / > %s

en: Job
ms_MY: Kerja

en: If/Else Statement
ms_MY: Jika dan lagi kenyataan

en: The meta key to use when the if/else statement is processed.
ms_MY: Kekunci meta untuk guna kapan itu jika dan lagi kenyataan akan diproses.

en: Any meta key
ms_MY: Sebarang kekunci meta

en: For Each Loop
ms_MY: Bagi setiap gelung

en: The meta key to use when the each loop is processed.
ms_MY: Kekunci meta untuk digunakan apabila setiap Lingkaran diproses.

en: Divider
ms_MY: Pembahagi

en: Will output a divider to separate content sections
ms_MY: Akan mengeluarkan pemisah untuk memisahkan bahagian-bahagian kandungan

en: Admin Email
ms_MY: E-mel admin

en: Administrator email (admin_email option value)
ms_MY: E-mel pentadbir (admin_email pilihan nilai)

en: Just a heads up! Your web hosting server is using an <strong><em>old, unsupported, and no longer maintained</em></strong> version of PHP, version %1$s or older! <a href="%2$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP %1$s was <strong>%3$s ago</strong>!</p><p>You are strongly urged to upgrade to a current version, as using older versions may expose you to security vulnerabilities and bugs that have been fixed in more recent versions of PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">Click here</a> for more information about <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">how you can update</a> ... or <strong><a href="%4$s">Hide this Notice Forever!</a></strong><br/><br />
ms_MY: Hanya kepala sehingga! Pelayan web hosting anda menggunakan versi <strong><em>lama, tanpa sokongan, dan tidak lagi dijaga</em></strong> PHP, s $ versi %1 atau lebih tua! <a href="%2$s" target="_blank"> EOL (akhir hayat)</a> untuk s $ PHP %1 ialah <strong>s $%3 yang lalu</strong>!</p> <p>Anda amat digesa untuk naik taraf ke versi terkini, seperti menggunakan versi yang lebih tua mungkin mendedahkan anda kepada kelemahan keselamatan dan bug yang telah ditetapkan dalam terbaru versi PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> klik di sini</a> untuk maklumat lanjut mengenai <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> bagaimana anda boleh mengemas kini</a>... atau <strong><a href="%4$s"> Sembunyi ini notis selama-lamanya!</a></strong> <br/> < br / >

en: New %s Created/Submitted
ms_MY: Baru %s dicipta/dikemukakan

en: New %s Submission, [job_title]
ms_MY: %S baru dikemukakan, [job_title]

en: New %s Submitted
ms_MY: %S baru yang dikemukakan

en: The %s description is as follows:
ms_MY: Keterangan %s adalah seperti berikut:

en: You can view this %1$s here: %2$s
ms_MY: Anda boleh melihat ini %1$ s di sini: %2$ s

en: You can view/edit this %1$s in the backend by clicking here: %2$s
ms_MY: Anda boleh lihat/edit ini s $ %1 pada backend dengan mengklik di sini: %2$ s

en: %s Expiring Soon
ms_MY: %s tamat tidak lama lagi

en: When a %s is about to expire
ms_MY: Bilakah %s yang akan tamat tempoh

en: %s About to Expire
ms_MY: %s akan luput

en: New Resume Submission From %s
ms_MY: Penghantaran Resume baru daripada %s

en: %s Email Based Application
ms_MY: e-mel %s berdasarkan permohonan

en: New %s Email Application
ms_MY: Permohonan e-mel %s baru

en: After %s Saved/Updated
ms_MY: Selepas %s disimpan/dikemaskini

en: When a %s is Saved/Updated on Frontend
ms_MY: Apabila %s yang sudah disimpan/dikemaskinikan pada Frontend

en: After %s Location Changed/Updated
ms_MY: Selepas lokasi %s menukar/Kemaskini

en: When a %s Location is Changed or Updated
ms_MY: Apabila lokasi %s yang sudah diubah atau dikemaskinikan

en: A candidate has applied online for the position "%s".
ms_MY: Calon yang telah memohon secara online kedudukan "%s".

en: You can view their online resume here: %s.
ms_MY: Anda boleh melihat mereka resume dalam talian di sini: %s.

en: Or you can contact them directly at: %s.
ms_MY: Atau anda boleh menghubungi mereka terus di: %s.

en: A new resume has just been submitted by *%s*. The details of their resume are as follows:
ms_MY: Resume yang baru sahaja dikemukakan oleh * %s *. Butiran resume mereka adalah seperti berikut:

en: The content of their resume is as follows:
ms_MY: Kandungan resume mereka adalah seperti berikut:

en: You can view this resume here: %s
ms_MY: Anda boleh melihat resume ini di sini: %s

en: You can view/edit this resume in the backend by clicking here: %s
ms_MY: Anda boleh lihat/edit resume ini di backend dengan mengklik di sini: %s

en: All %s Fields
ms_MY: Semua bidang %s

en: %s Dashboard URL
ms_MY: %s dashboard URL

en: URL to the %s Dashboard
ms_MY: URL %s Dashboard

en: %s Application Email
ms_MY: %s permohonan e-mel

en: %s Application Email (if set), same as [application]
ms_MY: %s permohonan e-mel (jika set), sama seperti [permohonan]

en: %s Title
ms_MY: Tajuk %s

en: %s Description
ms_MY: description/kawalan %s

en: %s Frontend Listing URL
ms_MY: %s Frontend Penyenaraian URL

en: %s Admin Area Edit/View URL
ms_MY: %s Admin kawasan Edit/View URL

en: Will output all %s in list format
ms_MY: Akan mengeluarkan semua %s dalam format senarai

en: The meta keys to skip when outputting all fields
ms_MY: Kekunci meta untuk melangkau apabila outputting semua bidang

en: Any meta key(s) (comma separated)
ms_MY: Mana-mana key(s) meta (dipisahkan koma)

en: User Application Message
ms_MY: Pengguna aplikasi mesej

en: %s Candidate Name
ms_MY: Nama calon %s

en: %s Content
ms_MY: kandungan %s

en: Main %s Content
ms_MY: Kandungan utama %s

en: New %s Recipient
ms_MY: Baru %s penerima

en: Value of the "Notify Email Address(es)" Resume Manager setting, if set, otherwise the admin email.
ms_MY: Nilai daripada "Alamat e-mel memberitahu" Resume Pengurus tatacara, jika ditetapkan, sebaliknya dalam e-mel admin.

en: Education:
ms_MY: Pendidikan:

en: Location: %s
ms_MY: Lokasi: %s

en: Date: %s
ms_MY: Tarikh: %s

en: Qualification: %s
ms_MY: Kelayakan: %s

en: Experience:
ms_MY: Pengalaman:

en: Employer: %s
ms_MY: Majikan: %s

en: Job Title: %s
ms_MY: Jawatan: %s

en: Links:
ms_MY: Pautan:

en: Unable to determine slug to deactivate license.
ms_MY: Tidak dapat menentukan slug untuk menyahaktifkan lesen.

en: Error determining the plugin Product ID.
ms_MY: Kesilapan menentukan plugin ID produk.

en: Error pulling the license key from option data.
ms_MY: Ralat kekunci lesen daripada data pilihan menarik.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
ms_MY: Ralat yang menarik dalam e-mel yang berkaitan dengan kunci lesen daripada data opsyen.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
ms_MY: Ralat menarik Tika ID yang dikaitkan dengan kunci lesen daripada data opsyen.

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
ms_MY: Sambungan gagal API kunci lesen pelayan - pelayan mungkin isu.

en:  Successfully Deactivated!
ms_MY:  Berjaya dinyahaktifkan!

en: You have successfully deactivated the %s license.
ms_MY: Anda telah berjaya dinyahaktifkan lesen %s.

en: Error!
ms_MY: Ralat!

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
ms_MY: Tidak dapat menentukan slug, kunci lesen, dan/atau e-mel untuk mengaktifkan lesen, hubungi sokongan.

en:  Successfully Activated!
ms_MY:  Berjaya diaktifkan!

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
ms_MY: Anda telah berjaya mengaktifkan lesen %s, dan kini akan dapat menaik taraf plugin ini melalui WordPress secara automatik apabila kemas kini tersedia.

en: Deactivate the %s License?
ms_MY: Menyahaktifkan lesen %s?

en: sMyles Plugins Licensing
ms_MY: sMyles plugin Pelesenan

en: Plugins
ms_MY: Plugin

en: License
ms_MY: Lesen

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
ms_MY: Masukkan kunci lesen dan e-mel anda dan tekan kembali. Kekunci yang sah adalah diperlukan untuk kemas kini.

en: Hide notice
ms_MY: Sembunyi notis

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
ms_MY: <a href="%1$s"> Sila aktifkan kunci lesen anda</a> untuk menerima kemas kini dan sokongan untuk "%2$ s".

en: Activating ...
ms_MY: Mengaktifkan...

en: Plugin Not Found
ms_MY: Plugin yang tidak dijumpai

en: Installed Version:
ms_MY: Versi yang telah dipasang:

en: Activate License
ms_MY: Mengaktifkan lesen

en: Deactivating ...
ms_MY: Menyahaktifkan...

en: Activated:
ms_MY: Diaktifkan:

en: Deactivate License
ms_MY: Menyahaktifkan lesen

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
ms_MY: Terdapat versi baru %1$ s yang disediakan. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> lihat versi %3$ s butiran</a> atau <a href="%4$s"> kemas kini sekarang</a>.

en: WP Job Manager - Emails is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
ms_MY: Pengurus kerja WP - e-mel tiada syarat-syarat dan telah <a href="%s"> dinyahaktifkan</a>. Sila pastikan semua keperluan disediakan.

en: My Account
ms_MY: Akaun saya

en: Support
ms_MY: Sokongan

en: Translations
ms_MY: Terjemahan

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: WP Job Manager - Emails
ms_MY: WP kerja Pengurus - e-mel

[ctx: post status]
en: Disabled
ms_MY: Kurang Upaya
