WP Job Manager Emails - en to el translation catalogue (281 entries)

en:  Successfully Activated!
el:  Επιτυχημένος δραστηριοποιημένος!

en:  Successfully Deactivated!
el:  Απενεργοποιείται με επιτυχία!

en: %1$s email template restored from %2$s revision.
el: %1$ s προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου επαναφορά από %2$ s αναθεώρηση.

en: %s About to Expire
el: %s να λήξουν

en: %s Admin Area Edit/View URL
el: %s Admin περιοχή προβολής επεξεργασίας/URL

en: %s Admin URL
el: διεύθυνση URL διαχείρισης του %s

en: %s Application Email
el: %s εφαρμογή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: %s Application Email (if set), same as [application]
el: %s εφαρμογή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (Εάν ορίσετε), ίδιο με το [εφαρμογή]

en: %s Candidate Name
el: υποψήφιος όνομα %s

en: %s Content
el: περιεκτικότητα σε %s

en: %s Dashboard URL
el: διεύθυνση URL πίνακα εργαλείων %s

en: %s Description
el: Περιγραφή %s

en: %s Email Based Application
el: %s ηλεκτρονικού ταχυδρομείου βασισμένη εφαρμογή

en: %s Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου %s

en: %s Email Templates
el: %s πρότυπα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: %s Expiring Soon
el: %s λήγει σύντομα

en: %s Frontend Listing URL
el: URL λίστα Frontend %s

en: %s Shortcodes
el: %s ολιγοψήφιους

en: %s Title
el: Τίτλος %s

en: %s email has been disabled
el: %s ηλεκτρονικού ταχυδρομείου έχει απενεργοποιηθεί

en: %s email has been enabled, and will now be used for emails.
el: ηλεκτρονικό ταχυδρομείο %s έχει ενεργοποιηθεί και θα χρησιμοποιείται πλέον για μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: %s email template draft updated.
el: %s σχέδιο προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενημερώνεται.

en: %s email template successfully created.
el: %s πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δημιουργήθηκε με επιτυχία.

en: %s email template successfully saved.
el: %s πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αποθηκευτεί με επιτυχία.

en: %s email template successfully submitted.
el: %s πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που υποβλήθηκε με επιτυχία.

en: %s email template successfully updated.
el: %s πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενημερώνεται με επιτυχία.

en: <a href="%1$s">Please activate your license key</a> in order to receive updates and support for "%2$s".
el: <a href="%1$s"> Παρακαλώ ενεργοποιήσετε το κλειδί άδειας</a> για να λαμβάνετε ενημερώσεις και υποστήριξη για «%2$ s.».

en: A candidate has applied online for the position "%s".
el: Μια υποψήφια χώρα έχει υποβάλει σε απευθείας σύνδεση για τη θέση "%s".

en: A new resume has just been submitted by *%s*. The details of their resume are as follows:
el: Νέο βιογραφικό σημείωμα έχει υποβληθεί μόνο από * %s *. Οι λεπτομέρειες της περίληψής τους είναι ως εξής:

en: Activate License
el: Ενεργοποίηση άδειας χρήσης

en: Activated:
el: Ενεργοποιημένο:

en: Activating ...
el: Ενεργοποίηση...

en: Add New %s Email Template
el: Προσθήκη νέου προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου %s

en: Adding the <code>label</code> argument will output the label for the field before the value.
el: Προσθέτοντας το όρισμα της <code>ετικέτας</code> θα έξοδος η ετικέτα για το πεδίο πριν από την τιμή.

en: Admin Email
el: Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου admin

en: Administrator email (admin_email option value)
el: Ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του διαχειριστή (admin_email τιμή επιλογής)

en: Advanced Arguments will only output if there is a value
el: Προηγμένη επιχειρήματα θα εξάγετε μόνο εάν υπάρχει μια τιμή

en: Advanced Each Usage
el: Κάθε χρήση για προχωρημένους

en: Advanced Shortcode Attributes/Arguments
el: Προηγμένη Shortcode χαρακτηριστικά/επιχειρήματα

en: Advanced shortcode arguments <strong>can</strong> be mixed with standard shortcode arguments.
el: Προηγμένη shortcode επιχειρήματα <strong>μπορεί</strong> να αναμιχθεί με πρότυπο shortcode επιχειρήματα.

en: After %s Location Changed/Updated
el: Μετά από την τοποθεσία %s αλλάξει/ενημερωθεί

en: After %s Saved/Updated
el: Μετά από %s Αποθηκεύτηκε/ενημέρωση

en: All %s Fields
el: Όλα τα πεδία %s

en: All content inside the <code>[each xxx_xxx][value][/each]</code> shortcode will be output for each value.
el: Όλο το περιεχόμενο στο εσωτερικό του <code>[κάθε xxx_xxx] [τιμή] [/ κάθε]</code> shortcode θα εξόδου για κάθε τιμή.

en: All standard shortcode arguments <strong>must</strong> use the standard argument format
el: Όλα τα στάνταρ shortcode ορίσματα <strong>πρέπει να</strong> χρησιμοποιήσετε το πρότυπο της όρισμα μορφή

en: Any meta key
el: Οποιοδήποτε πλήκτρο μετα

en: Any meta key(s) (comma separated)
el: Οποιαδήποτε κλειδιά meta (χωρισμένες με κόμμα)

en: Applied with Email Template
el: Εφαρμόζεται με πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Are you sure you want to remove this configuration?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να καταργήσετε αυτήν τη ρύθμιση;

en: Argument
el: Επιχείρημα

en: Arguments:
el: Επιχειρήματα:

en: As most WordPress users are already familiar with shortcodes, and how they work, that is why I decided to use shortcodes as the <em>template variables</em> to insert dynamic values from listings and other sources, as well as to allow you to form conditional statements, and another features that will soon be included with this plugin.
el: Όπως και οι περισσότεροι WordPress χρήστες είναι ήδη εξοικειωμένοι με ολιγοψήφιους, και πώς λειτουργούν, δηλαδή γιατί αποφάσισα να χρησιμοποιούν ολιγοψήφιους αριθμούς τηλεφώνου ως το <em>πρότυπο μεταβλητές</em> για την εισαγωγή δυναμικών τιμών από καταχωρήσεις και άλλες πηγές, καθώς και να σας επιτρέψει να δηλώσεις υπό όρους μορφή, και μια άλλη χαρακτηριστικά που σύντομα θα περιληφθεί σε αυτό το plugin.

en: Assuming there were three total files, this would be the output after the loop finishes.
el: Υποθέτοντας ότι υπήρχαν τρεις σύνολο αρχείων, αυτό θα ήταν το αποτέλεσμα μετά την ολοκλήρωση του βρόχου.

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Attributes/Arguments & Usage Examples
el: Χαρακτηριστικά/επιχειρήματα & παραδείγματα χρήσης

en: BCC (optional)
el: BCC (προαιρετικά)

en: Because the field had a value, the content inside of open/close shortcode is output.
el: Επειδή το πεδίο είχε μια τιμή, το περιεχόμενο στο εσωτερικό του ανοίγματος/κλεισίματος shortcode είναι εξόδου.

en: Because the if statement validated as false, and there was an [else] shortcode, so all content after [else] is output.
el: Επειδή το εάν δήλωση επικυρώνεται ως false, και υπήρχε μια shortcode [άλλο], έτσι το σύνολο του περιεχομένου μετά [αλλού] είναι το αποτέλεσμα.

en: Because the if statement validated as true, content inside the if statement is output.
el: Επειδή το αν δήλωση επικυρωθεί ως true, το περιεχόμενο στο εσωτερικό το αν η δήλωση είναι εξόδου.

en: Cancel
el: "Άκυρο"

en: Candidate Name:
el: Όνομα του υποψηφίου:

en: Candidate Phone Number:
el: Αριθμός τηλεφώνου υποψήφιος:

en: Candidate phone not provided
el: Υποψήφιος τηλέφωνο δεν παρέχεται

en: Close
el: Κλείστε

en: Comma separated email addresses to send a Blind Carbon Copy to.
el: Διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για να στείλετε ένα Blind Carbon Copy να διαχωρισμένες με κόμμα.

en: Conditionals
el: Υποθετικοί

en: Connection failed to the License Key API server - possible server issue.
el: Σύνδεση απέτυχε στο διακομιστή άδεια κλειδί API - πιθανές διακομιστή ζήτημα.

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Currently Active Email ID
el: Τρέχον ενεργό ηλεκτρονικό ταχυδρομείο αστυνομική ταυτότητα

en: Currently the only supported argument for each statements is a field meta key.
el: Επί του παρόντος το μόνο υποστηριζόμενο επιχείρημα για κάθε δηλώσεις είναι ένα πεδίο κλειδί meta.

en: Currently the only supported argument for if statements is a field meta key.  In an upcoming release you will be able to call supported functions, as well as use AND/OR in the if statement.
el: Υποστηρίζεται αυτήν τη στιγμή το μόνο επιχείρημα για το αν οι δηλώσεις είναι ένα πεδίο κλειδί meta.  Σε μια επερχόμενη απελευθέρωση, θα είστε σε θέση να καλέσετε υποστηριζόμενες λειτουργίες, καθώς και τη χρήση ή/και στο αν δήλωση.

en: Currently, the only supported argument for the each shortcode is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
el: Προς το παρόν, το μόνο υποστηριζόμενο επιχείρημα για την κάθε shortcode είναι ένα κλειδί μετα (περισσότερο θα προστεθεί σύντομα).  Στο παρακάτω παράδειγμα, αντικαταστήστε το %s με το κλειδί meta που θέλετε να χρησιμοποιήσετε.

en: Currently, the only supported argument for the if statement is a meta key (more to be added soon).  In the example below, replace %s with the meta key you want to use.
el: Προς το παρόν, το μόνο υποστηριζόμενο επιχείρημα για το αν η δήλωση είναι ένα κλειδί μετα (περισσότερο θα προστεθεί σύντομα).  Στο παρακάτω παράδειγμα, αντικαταστήστε το %s με το κλειδί meta που θέλετε να χρησιμοποιήσετε.

en: Customize how many times to repeat the divider string, default is <code>12</code>
el: Προσαρμόσετε πόσες φορές για να επαναλάβετε τη συμβολοσειρά του διαιρέτη, η προεπιλογή είναι <code>12</code>

en: Customize meta keys to skip when outputting groups of fields (like job_fields and resume_fields).  In this example we skip outputting the job_title and job_file.
el: Για να προσαρμόσετε τα πλήκτρα meta να παραλείψετε όταν outputting ομάδες πεδίων (όπως job_fields και resume_fields).  Σε αυτό το παράδειγμα μπορούμε να παρακάμψετε outputting το τη θέση εργασίας και job_file.

en: Customize order of shortcode output. In this example we move <code>before</code> in front of <code>top_divider</code>.  <strong>Order must be in a comma separated!</strong>Default order is:<br/><em>top_divider,before,content,label,value,after,bottom_divider</em>
el: Προσαρμόσετε τη σειρά των shortcode εξόδου. Σε αυτό το παράδειγμα θα προχωρήσουμε <code>πριν</code> μπροστά από το <code>top_divider</code>.  <strong>Τίτλος πρέπει να είναι σε ένα κόμμα διαχωρίζονται!</strong> Προεπιλεγμένη σειρά είναι: <br/> <em>top_divider, πριν, το περιεχόμενο, την ετικέτα, την αξία, μετά, bottom_divider</em>

en: Customize the separator used for any multiple field types (saved as array), such as file (multiple), and taxonomy field types.  This example we use a line break instead of comma.  Default separator is <code>, </code>
el: Για να προσαρμόσετε το διαχωριστικό που χρησιμοποιείται για κάθε πολλαπλές τύπους πεδίων (Αποθηκεύτηκε ως array), όπως αρχείο (σκλήρυνση), και τύποι πεδίων ταξινόμησης.  Αυτό το παράδειγμα μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε μια αλλαγή γραμμής αντί για κόμμα.  Προεπιλεγμένο διαχωριστικό είναι <code>,</code>

en: Customize the string used for building the divider (see advanced arguments), default is <code>-</code>
el: Προσαρμόσετε τη συμβολοσειρά που χρησιμοποιείται για την κατασκευή στη διαχωριστική γραμμή (βλ. ορίσματα για προχωρημένους), η προεπιλογή είναι <code>–</code>

en: Date: %s
el: Ημερομηνία: %s

en: Deactivate License
el: Απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης

en: Deactivate the %s License?
el: Απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης του %s;

en: Deactivating ...
el: Απενεργοποίηση...

en: Default From Email
el: Προεπιλεγμένη από Email

en: Default From Name
el: Προεπιλεγμένη από όνομα

en: Default email to use in %s emails (can also be set per template).
el: Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο προεπιλογής για χρήση σε ηλεκτρονικά ταχυδρομεία %s (μπορείτε επίσης να ορίσετε για κάθε πρότυπο).

en: Default name to use in %s emails (can also be set per template).
el: Προεπιλεγμένο όνομα για χρήση σε ηλεκτρονικά ταχυδρομεία %s (μπορείτε επίσης να ορίσετε για κάθε πρότυπο).

en: Defaults
el: Προεπιλογών

en: Defines when to send the email
el: Καθορίζει πότε να στείλετε το μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Άτομα με ειδικές ανάγκες

en: Disabled <span class="count">(%s)</span> | Disabled <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Άτομα με ειδικές ανάγκες <span class="count"> (% s)</span>
el[1]: Άτομα με ειδικές ανάγκες <span class="count"> (% s)</span>

en: Divider
el: Διαιρέτης

en: Do <strong>not</strong> use an advanced shortcode argument in a standard argument format!
el: Κάνω <strong>όχι</strong> χρήση προηγμένων shortcode επιχείρημα σε μια μορφή πρότυπο της όρισμα!

en: Double click on a shortcode to insert in the content area
el: Κάντε διπλό κλικ σε ένα πενταψήφιο νούμερο για να την εισαγάγετε στην περιοχή περιεχομένου

en: Download:
el: Λήψη:

en: Draft
el: Σχέδιο

en: Dropdown Labels
el: Αναπτυσσόμενη λίστα ετικετών

en: Each Attributes/Arguments
el: Κάθε χαρακτηριστικά/επιχειρήματα

en: Each Shortcode
el: Κάθε Shortcode

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit %s Email Template
el: Επεξεργασία προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου %s

en: Education:
el: Εκπαίδευση:

en: Email %s details to the admin/notification recipient after submission.
el: Τις λεπτομέρειες του email %s στον παραλήπτη admin/ειδοποίηση μετά την υποβολή.

en: Email Format
el: Μορφή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email Subject
el: Θέμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email Templates
el: Πρότυπα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Emails
el: Μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Employer: %s
el: Εργοδότης: %s

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένη

en: Enter your license key and email and hit return. A valid key is required for updates.
el: Εισάγετε άδεια κλειδί και το email σας και πατήστε return. Για ενημερωμένες εκδόσεις, απαιτείται ένα έγκυρο κλειδί.

en: Error
el: Σφάλμα

en: Error determining the plugin Product ID.
el: Σφάλμα τον καθορισμό plugin το αναγνωριστικό προϊόντος.

en: Error pulling the email associated with the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το email που σχετίζεται με το κλειδί αδειών από δεδομένα επιλογής.

en: Error pulling the instance ID associated with the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το Αναγνωριστικό εμφάνισης που σχετίζεται με το κλειδί αδειών από δεδομένα επιλογής.

en: Error pulling the license key from option data.
el: Σφάλμα τραβώντας το κλειδί αδειών από δεδομένα επιλογής.

en: Error!
el: Σφάλμα!

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Experience:
el: Εμπειρία:

en: For Each Loop
el: Για κάθε βρόχο

en: For instance, if you were to use the standard shortcode method on a field that is not required, that means there may be some listings that do not have a value. Using the advanced method you can set the text to display before the value of the field, and only have it output if that field has a value.
el: Για παράδειγμα, εάν επρόκειτο να χρησιμοποιήσετε τη μέθοδο πρότυπο shortcode σε ένα πεδίο που δεν είναι απαραίτητο, αυτό σημαίνει ότι μπορεί να υπάρχουν μερικές λίστες που δεν έχουν μια τιμή. Χρησιμοποιώντας την προηγμένη μέθοδο, μπορείτε να ορίσετε το κείμενο που θα εμφανίζεται πριν από την τιμή του πεδίου, και να έχετε μόλις εξόδου εάν το πεδίο έχει την τιμή.

en: From Email (optional)
el: Από το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (προαιρετικό)

en: From Name (optional)
el: Από όνομα (προαιρετικό)

en: Hello
el: Γεια σου

en: Here are the job details from the listing:
el: Εδώ είναι οι λεπτομέρειες εργασίας από τη λίστα:

en: Hide notice
el: Απόκρυψη ειδοποίηση

en: Hook
el: Άγκιστρο

en: Hover over a shortcode to view the description
el: Καταδείξτε ένα πενταψήφιο νούμερο για να προβάλετε την περιγραφή

en: If Shortcode
el: Αν Shortcode

en: If neither are showing, that means there is no custom email attached to that action.
el: Εάν ούτε παρουσιάζουν, δηλαδή εκεί επισυνάπτεται δεν ηλεκτρονικού ταχυδρομείου συνήθειας με αυτή τη δράση.

en: If the field does not have a value, no content inside the open/close shortcode is output.
el: Εάν το πεδίο δεν έχει τιμή, δεν υπάρχει περιεχόμενο μέσα το άνοιγμα/κλείσιμο shortcode είναι το αποτέλεσμα.

en: If using a shortcode that is a meta key, and the listing has no value, the shortcode will
el: Εάν χρησιμοποιώντας ένα πενταψήφιο νούμερο που είναι ένα κλειδί meta, και η λίστα δεν έχει καμία αξία, τη βούληση shortcode

en: If you continue receive this error, please submit a <a target="_blank" href="%s">support ticket</a>.
el: Εάν εξακολουθείτε να λαμβάνετε αυτό το σφάλμα, υποβάλετε ένα <a target="_blank" href="%s"> αίτημα υποστήριξης</a>.

en: If you use one of the advanced arguments like <code>label</code> or <code>divider</code>, it will only output if the field has a value.
el: Εάν χρησιμοποιείτε ένα από τα προηγμένα επιχειρήματα όπως <code>ετικέτα</code> ή <code>διαιρέτης</code>, θα έξοδος μόνο εάν το πεδίο έχει μια τιμή.

en: If/Else Attributes/Arguments
el: Εάν/άλλο χαρακτηριστικά/επιχειρήματα

en: If/Else Statement
el: Εάν/αλλιώς δήλωση

en: If/Else statement to output specific content based on whether a field has a value or not.
el: Εάν/Else δήλωση για να εξαγάγετε το συγκεκριμένο περιεχόμενο βάσει εάν ένα πεδίο έχει την τιμή ή όχι.

en: Installed Version:
el: Εγκατεστημένη έκδοση:

en: Job
el: Εργασία

en: Job Email Template Overview
el: Επισκόπηση πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου εργασίας

en: Job Salary:
el: Μισθό για την εργασία:

en: Job Salary:
el: Μισθό για την εργασία:

en: Job Title:
el: Τίτλος εργασίας:

en: Job Title: %s
el: Τίτλος: %s

en: Just a heads up! Your web hosting server is using an <strong><em>old, unsupported, and no longer maintained</em></strong> version of PHP, version %1$s or older! <a href="%2$s" target="_blank">EOL (End of Life)</a> for PHP %1$s was <strong>%3$s ago</strong>!</p><p>You are strongly urged to upgrade to a current version, as using older versions may expose you to security vulnerabilities and bugs that have been fixed in more recent versions of PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">Click here</a> for more information about <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank">how you can update</a> ... or <strong><a href="%4$s">Hide this Notice Forever!</a></strong><br/><br />
el: Μόλιs έναs κεφάλι πάνω! Web hosting server χρησιμοποιεί <strong><em>παλιά, που δεν υποστηρίζεται, και δεν είναι πλέον διατηρημένο</em></strong> έκδοση της PHP, έκδοση %1$ s και άνω! <a href="%2$s" target="_blank"> τερματισμού Γραμμής (τέλος της ζωής)</a> για PHP %1$ s ήταν <strong>%3$ s πριν</strong>!</p> <p>Σας έντονα καλούνται να αναβάθμιση σε μια τρέχουσα έκδοση, ως χρησιμοποιώντας παλαιότερες εκδόσεις μπορεί να σας εκθέσει σε θέματα ευπάθειας ασφαλείας και σφάλματα που έχουν καθοριστεί στις πιο πρόσφατες εκδόσεις της PHP.  <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> κάντε κλικ εδώ</a> για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το <a href="http://www.wpupdatephp.com/update/" target="_blank"> Πώς μπορείτε να ενημερώσετε</a>... ή <strong><a href="%4$s"> κρύψει αυτή ειδοποίηση για πάντα!</a></strong> <br/> < br / >

en: Last Updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: License
el: Άδεια χρήσης

en: Links:
el: Σύνδεσμοι:

en: Loading
el: Φόρτωση

en: Location: %s
el: Τοποθεσία: %s

en: Loop through each file in the job_downloads meta, and output Download: before a link to each download.
el: Εκτέλεση βρόχου μέσα κάθε αρχείο στις job_downloads μετα και εξόδου λήψης: πριν μια σύνδεση για κάθε λήψη.

en: Loop through each file in the job_region meta, and output each value inside %s HTML element, surrounded by a %2$s HTML element.
el: Εκτέλεση βρόχου μέσα κάθε αρχείο στις job_region μετα, και κάθε αξία μέσα στο στοιχείο HTML %s, περιβάλλεται από ένα στοιχείο HTML %2$ s εξόδου.

en: Main %s Content
el: %S κύριο περιεχόμενο

en: Metabox Colors
el: Το METABOX χρώματα

en: Multiple arguments can be specified in a shortcode.
el: Πολλαπλές ορίσματα μπορεί να καθοριστεί σε ένα πενταψήφιο νούμερο.

en: My Account
el: Ο λογαριασμός μου

en: New %s Created/Submitted
el: Νέα %s δημιουργήθηκε/υποβλήθηκε

en: New %s Email Application
el: Νέα εφαρμογή ηλεκτρονικής αλληλογραφίας %s

en: New %s Email Template
el: Νέο πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου %s

en: New %s Notification
el: Ειδοποίηση για νέα %s

en: New %s Recipient
el: Νέος παραλήπτης %s

en: New %s Submission, [job_title]
el: Νέα %s υποβολή, [τη θέση εργασίας]

en: New %s Submitted
el: Νέα %s υποβλήθηκε

en: New %s Submitted Email
el: %S νέων υποβλήθηκε ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: New Resume Submission From %s
el: Νέα υποβολή βιογραφικό από %s

en: New Resume Submitted Template
el: Νέο βιογραφικό, υποβλήθηκε πρότυπο

en: No
el: Όχι

en: No %s Email Templates Found
el: Δεν βρέθηκε κανένα πρότυπο Email %s

en: No %s Email Templates Found in Trash
el: Δεν πρότυπα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου %s που βρέθηκαν σε κάδο απορριμμάτων

en: Non-Meta Key Shortcode
el: Μη μετα κλειδί Shortcode

en: Optional Meta Key
el: Προαιρετική μετα κλειδί

en: Or you can contact them directly at: %s.
el: Ή μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί τους απευθείας σε: %s.

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Placement of advanced shortcode arguments does not matter (ie <code>top</code> before <code>divider</code> )
el: Τοποθέτηση των προηγμένων shortcode επιχειρήματα δεν έχει σημασία (δηλαδή <code>κορυφή</code> πριν από το <code>διαιρέτη</code>)

en: Plugin Not Found
el: Plugin δεν βρέθηκε

en: Populate dynamic values into your email template.
el: Συμπλήρωση δυναμικές τιμές στο πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Qualification: %s
el: Προσόντα: %s

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to check for a value.  In the example on the left, the meta key checked for a value is %2$s
el: Αντικαταστήστε το %1$ s με το κλειδί meta του πεδίου που θέλετε να ελέγξετε για μια τιμή.  Στο παράδειγμα στα αριστερά, το κλειδί meta ελέγχεται για μια τιμή είναι %2$ s.

en: Replace %1$s with the meta key of the field you want to run through the foreach loop.  In the example on the left, the meta key to loop through is %2$s
el: Αντικαταστήστε το %1$ s με το κλειδί meta του πεδίου που θέλετε να εκτελέσετε μέσω του βρόχου foreach.  Στο παράδειγμα στα αριστερά, το κλειδί meta για εκτέλεση βρόχου μέσα είναι %2$ s.

en: Required Meta Key
el: Απαιτούμενη μετα κλειδί

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Resume
el: Βιογραφικό

en: Resume Email Template Overview
el: Βιογραφικό επισκόπηση πρότυπο Email

en: Search %s Email Templates
el: Πρότυπα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου αναζήτησης %s

en: Select a meta key ...
el: Επιλέξτε ένα κλειδί μετα...

en: Select any meta keys below that you would like to add as an attachment to the email that is sent.
el: Επιλέξτε οποιαδήποτε κλειδιά meta κάτω από που θα θέλατε να προσθέσετε ως συνημμένο στο email που αποστέλλεται.

en: Send Email Action ...
el: Αποστολή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ενέργεια...

en: Send Email Actions
el: Στείλτε Email δράσεις

en: Shortcode is replaced with value from field.
el: Shortcode αντικαθίσταται με την τιμή από το πεδίο.

en: Shortcode to create conditional statements in your email template.
el: Πενταψήφιο νούμερο για να δημιουργήσετε δηλώσεις υπό όρους στο πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Shortcode to customize output of array fields in a foreach loop.
el: Shortcode να προσαρμόσετε εξόδου σειρά πεδίων σε ένα βρόχου foreach.

en: Shortcodes
el: Ολιγοψήφιους

en: Shortcodes, Documentation, and Help ...
el: Ολιγοψήφιους, τεκμηρίωσης και βοήθεια...

en: Standard Each Usage
el: Στάνταρ κάθε χρήσης

en: Standard If/Else Usage
el: Πρότυπο εάν/άλλο χρήσης

en: Standard Shortcode Attributes/Arguments
el: Πρότυπο Shortcode χαρακτηριστικά/επιχειρήματα

en: Standard Shortcode Usage
el: Τυποποιημένη χρήση Shortcode

en: Standard Shortcode Usage (Open & Closing Tags)
el: Τυποποιημένη χρήση Shortcode (άνοιγμα & κλείσιμο Ετικέτες)

en: Standard usage with field meta key used as shortcode.
el: Τυποποιημένη χρήση με πεδίο κλειδιού μετα χρησιμοποιείται ως shortcode.

en: Status
el: Κατάσταση

en: String to output after field value (and label).
el: Στριγκάκι για έξοδο μετά από την τιμή του πεδίου (και επισήμανση).

en: String to output after field value.
el: Στριγκάκι έξοδο μετά από την τιμή του πεδίου.

en: Subject
el: Θέμα

en: Success
el: Επιτυχία

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Template Title
el: Πρότυπο τίτλος

en: The %s description is as follows:
el: Περιγραφή το %s είναι ως εξής:

en: The %s shortcode is optional
el: Το %s shortcode είναι προαιρετική

en: The <code>[each xxx_xxx]</code> shortcode can only be used with multiple field types!
el: Το shortcode <code>[κάθε xxx_xxx]</code> μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο με πολλαπλούς τύπους πεδίων!

en: The actions listed in the dropdown box define when you want this email to be sent.  Only one email template can be active for each action.  As an example, if you enable this template and there is already another template enabled with the same action ... the other template will be disabled and this one will be used.
el: Οι ενέργειες που απαριθμούνται στο αναπτυσσόμενο πλαίσιο ορίζει πότε θέλετε να σταλεί αυτό το email.  Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μόνο μία μπορεί να είναι ενεργή για κάθε δράση.  Για παράδειγμα, εάν ενεργοποιήσετε αυτό το πρότυπο και υπάρχει ήδη ένα άλλο πρότυπο που ενεργοποιείται με την ίδια δράση... το άλλο πρότυπο θα απενεργοποιηθεί και θα χρησιμοποιηθεί αυτό το ένα.

en: The arguments below can be added in the opening shortcode tag, based on your preference.
el: Τα παρακάτω επιχειρήματα μπορούν να προστεθούν στο άνοιγμα shortcode tag, με βάση τις προτιμήσεις σας.

en: The content of their resume is as follows:
el: Το περιεχόμενο της περίληψής τους είναι ως εξής:

en: The default and standard usage of a shortcode is very simple, and all you need to do is enter the shortcode exactly as you see it in the shortcode metaboxes on this page.
el: Το προεπιλεγμένο και τυποποιημένη χρήση του ένα πενταψήφιο νούμερο είναι πολύ απλή, και μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι να εισάγετε το shortcode ακριβώς όπως τον βλέπετε στην το shortcode φαρμακολογικά ντουλάπια για συνταγές σε αυτή τη σελίδα.

en: The majority of standard shortcode arguments are supported in the each shortcode.  This include before, after, order, divider, etc.
el: Η πλειοψηφία του standard shortcode επιχειρήματα υποστηρίζονται σε το κάθε shortcode.  Αυτό περιλαμβάνει πριν, μετά, σειρά, διαιρέτης, κλπ.

en: The meta key to use when the each loop is processed.
el: Το meta για να χρησιμοποιήσετε όταν γίνεται η κάθε βρόχο.

en: The meta key to use when the if/else statement is processed.
el: Το meta για να χρησιμοποιήσετε όταν το εάν/αλλιώς δήλωση υποβάλλεται σε επεξεργασία.

en: The meta key you use <strong>MUST</strong> be a field that is saved as an array.  Example would be a file field type that is configured to support multiple files.  You can also use any kind of taxonomy field as well.
el: Το κλειδί μετα που χρησιμοποιείτε <strong>πρέπει να</strong> είναι ένα πεδίο το οποίο αποθηκεύεται ως πίνακα.  Παράδειγμα θα ήταν ένα αρχείο τύπος πεδίου που είναι ρυθμισμένο ώστε να υποστηρίζει πολλαπλά αρχεία.  Μπορείτε επίσης να χρησιμοποιήσετε οποιοδήποτε είδος ταξινόμηση το πεδίο καθώς και.

en: The meta keys to skip when outputting all fields
el: Τα πλήκτρα meta να παραλείψετε όταν outputting όλα τα πεδία

en: The requested default email template has been generated, and set to disabled. Click <a href="%s">here</a> to edit it.
el: Το πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου ζητήθηκε προεπιλογή έχει που δημιουργούνται, και έχει οριστεί σεαπενεργοποιημένη. Κάντε κλικ <a href="%s"> εδώ</a> για να την επεξεργαστείτε.

en: There are two different default emails for WP Job Manager Resumes, one for when new resume's are submitted, and one for when visitors apply to a job with a resume.
el: Υπάρχουν δύο διαφορετικές προεπιλεγμένες emails για WP εργασία Διευθύντρια βιογραφικά σημειώματα, ένα για όταν υποβάλλονται νέες βιογραφικό του, και ένα για όταν επισκέπτες ισχύουν για μια εργασία με μια περίληψη.

en: There is a new version of %1$s available. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s">View version %3$s details</a> or <a href="%4$s">update now</a>.
el: Υπάρχει διαθέσιμη μια νέα έκδοση του %1$ s. <a target="_blank" class="thickbox" href="%2$s"> ΛΕΠΤΟΜΕΡΙΕΣ έκδοση %3$ s</a> ή να <a href="%4$s"> ενημερώσετε τώρα</a>.

en: There was an error creating the default email template:<br /> %s
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά τη δημιουργία του προεπιλεγμένου προτύπου ηλεκτρονικού ταχυδρομείου: < br / > %s

en: These emails are automatically created and set to disabled whenever you install this plugin ... if for some reason you removed or changed them, and need to regenerate them, click the appropriate button below.
el: Αυτά τα μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου που δημιουργούνται αυτόματα και να απενεργοποιηθεί, όποτε εγκαθιστάτε αυτό το plugin..., αν για κάποιο λόγο καταργηθεί ή αλλάξει τους, και πρέπει να αναγεννούν τους, κάντε κλικ στο κατάλληλο κουμπί παρακάτω.

en: This Email Template
el: Αυτό το πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: This field is required!
el: Αυτό το πεδίο είναι υποχρεωτικό!

en: This method is useful whenever you only want to output text if the listing has a value for that field/shortcode.
el: Αυτή η μέθοδος είναι χρήσιμη, όποτε θέλετε μόνο για την εμφάνιση κειμένου, εάν η λίστα έχει τιμή για το πεδίο/shortcode.

en: This page you are viewing contains a list of all the email templates for this specific group.
el: Είστε βλέποντας αυτή τη σελίδα περιέχει μια λίστα με όλα τα πρότυπα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για αυτήν την συγκεκριμένη ομάδα.

en: This will output a divider BOTH above AND below the value (see standard args for customizing divider).  This is the same as using <code>[job_salary divider top bottom]</code>.
el: Αυτό θα δώσουν έξοδο ένας διαιρέτης τόσο πάνω όσο και κάτω από την τιμή (βλ. τυπική args για την προσαρμογή του διαιρέτη).  Αυτή είναι η ίδια με τη χρήση <code>[job_salary διαιρέτης πάνω κάτω μέρος]</code>.

en: This will output a divider, but only the bottom divider, as well as the label.  This argument should only be used along with the divider argument.
el: Αυτό θα δώσουν έξοδο ένας διαιρέτης, αλλά μόνο στη διαχωριστική γραμμή κάτω μέρος, καθώς και η ετικέτα.  Το επιχείρημα αυτό πρέπει να χρησιμοποιείται μόνο μαζί με το όρισμα διαιρέτη.

en: This will output a divider, but only the top divider.  This argument should only be used along with the divider argument.
el: Αυτό θα δώσουν έξοδο ένας διαιρέτης, αλλά μόνο την κορυφαία διαιρέτη.  Το επιχείρημα αυτό πρέπει να χρησιμοποιείται μόνο μαζί με το όρισμα διαιρέτη.

en: Tips
el: Συμβουλές

en: Title
el: Τίτλος

en: To (optional)
el: Να (προαιρετικά)

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: URL to the %s Dashboard
el: Διεύθυνση URL πίνακα εργαλείων του %s

en: Uknown Error! Refresh the page and try again.
el: Uknown λάθος! Ανανεώστε τη σελίδα και προσπαθήστε ξανά.

en: Unable to determine slug to deactivate license.
el: Αδύνατος ο καθορισμός περιθωρίου τυπογραφικού να απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης.

en: Unable to determine slug, license key, and/or email to activate license, contact support.
el: Αδύνατος ο καθορισμός περιθωρίου τυπογραφικού, άδεια κλειδί, ή/και email για να ενεργοποιήσετε την άδεια χρήσης, επικοινωνήστε με την υποστήριξη.

en: Usage
el: Χρήση

en: Usage:
el: Χρήση:

en: Use an open and closing shortcode to output the content inside, if the field has a value.
el: Χρησιμοποιήστε ένα άνοιγμα και κλείσιμο shortcode να εξαγάγετε το περιεχόμενο στο εσωτερικό του, εάν το πεδίο έχει την τιμή.

en: User Application Message
el: Μήνυμα εφαρμογή χρήστη

en: Value of the "Notify Email Address(es)" Resume Manager setting, if set, otherwise the admin email.
el: Αξία της διαχείρισης βιογραφικό "Ειδοποιεί διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου" ρύθμιση, εάν οριστεί, ειδάλλως το διαχειριστή ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Values are output in an unordered list format, with each item surrounded by a list item element.
el: Τιμές εξάγονται σε μορφή unordered κατάλογο, με κάθε στοιχείο που περιβάλλεται από ένα στοιχείο λίστας.

en: View %s Email Template
el: Πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προβολή %s

en: WP Job Manager - Emails
el: WP εργασία Διευθύντρια - μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: WP Job Manager - Emails is missing requirements and has been <a href="%s">deactivated</a>. Please make sure all requirements are available.
el: Διευθυντής εργασίας WP - μηνύματα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου λείπει απαιτήσεις και ήταν <a href="%s"> απενεργοποιημένη</a>. Παρακαλώ βεβαιωθείτε ότι όλες οι απαιτήσεις είναι διαθέσιμες.

en: When a %s Location is Changed or Updated
el: Όταν μια τοποθεσία %s είναι αλλαγή ή ενημέρωση

en: When a %s is Saved/Updated on Frontend
el: Όταν ένα %s είναι αποθηκευμένα/ενημέρωση στο προσκήνιο

en: When a %s is about to expire
el: Όταν ένα %s πρόκειται να λήξει

en: Will output a divider to separate content sections
el: Θα εξόδου ένας διαιρέτης να χωριστούν τα τμήματα περιεχομένου

en: Will output all %s in list format
el: Θα εξόδου όλα %s σε μορφή λίστας

en: Yes
el: Ναι

en: You can create multiple templates for a single action, but again, only one can be active at a time.
el: Μπορείτε να δημιουργήσετε πολλά πρότυπα για μια ενιαία δράση, αλλά και πάλι, μόνο μία μπορεί να είναι ενεργή κάθε φορά.

en: You can find documentation on how to use shortcodes, the supported arguments, and example code, as well as additional help information, by clicking on this help dropdown link.
el: Μπορείτε να βρείτε την τεκμηρίωση για το πώς να χρησιμοποιούν ολιγοψήφιους, η υποστηριζόμενη επιχειρήματα, και το παράδειγμα κώδικα, καθώς και επιπρόσθετες πληροφορίες βοήθειας, κάνοντας κλικ στο αναπτυσσόμενο μενού σύνδεσμο για βοήθεια.

en: You can find the <strong>Email</strong> sub-menu item under each parent menu item that supports Email Templates for WP Job Manager.
el: Μπορείτε να βρείτε το στοιχείο υπομενού <strong>ηλεκτρονικού ταχυδρομείου</strong> κάτω από κάθε στοιχείο μενού μητρική που υποστηρίζει τα πρότυπα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου για τη διαχείριση εργασίας WP.

en: You can mix both advanced and standard arguments, but do not use an advanced argument in the standard argument format.
el: Μπορείτε να αναμίξετε προηγμένες και στάνταρ επιχειρήματα, αλλά δεν χρησιμοποιούν ένα προηγμένο επιχείρημα με τη μορφή πρότυπο της όρισμα.

en: You can only use this shortcode with field types that are saved as an array of values. This includes file (must be multiple), and taxonomy field types.
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μόνο αυτό το σύντομο κωδικό με τύπους πεδίου που αποθηκεύονται ως έναν πίνακα τιμών. Αυτό περιλαμβάνει το αρχείο (πρέπει να είναι πολλές), και τύποι πεδίων ταξινόμησης.

en: You can view their online resume here: %s.
el: Μπορείτε να δείτε τους σε απευθείας σύνδεση επαναλαμβάνει εδώ: %s.

en: You can view this %1$s here: %2$s
el: Μπορείτε να προβάλετε αυτό %1$ s εδώ: %2$ s.

en: You can view this resume here: %s
el: Μπορείτε να προβάλετε αυτό το βιογραφικό εδώ: %s

en: You can view/edit this %1$s in the backend by clicking here: %2$s
el: Σας μπορεί να προβολή/επεξεργασία αυτό %1$ s στο οπίσθιο μέρος του κάνοντας κλικ εδώ: %2$ s.

en: You can view/edit this resume in the backend by clicking here: %s
el: Μπορείτε να δείτε/επεξεργασίας αυτό το βιογραφικό στο οπίσθιο μέρος του κάνοντας κλικ εδώ: %s

en: You have successfully activated the %s license, and will now be able to automatically upgrade this plugin through WordPress when an update is available.
el: Σας έχουν ενεργοποιηθεί με επιτυχία την άδεια %s, και τώρα θα είναι σε θέση να αναβαθμίσουν αυτόματα αυτό το plugin μέσω WordPress, όταν υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση.

en: You have successfully deactivated the %s license.
el: Έχετε απενεργοποιήσει την άδεια χρήσης του %s με επιτυχία.

en: You may notice that some actions/hooks have different wording next to them.  This is used to show if there is already another template tied to that hook/action, etc.
el: Ενδέχεται να παρατηρήσετε ότι ορισμένες δράσεις/αγκίστρια έχουν διαφορετική διατύπωση δίπλα τους.  Αυτό χρησιμοποιείται για να δείξει εάν υπάρχει ήδη ένα άλλο πρότυπο που συνδέεται με την εν λόγω γάντζο/δράσης, κλπ.

en: You must use the format of <code>argument="value"</code> for any standard shortcode arguments. The argument equal to the value, enclosed in single or double quotes.
el: Πρέπει να χρησιμοποιήσετε τη μορφή του <code>όρισμα = «αξία»</code> για οποιοδήποτε πρότυπο shortcode επιχειρήματα. Το επιχείρημα που ισούται με την τιμή, περικλείεται σε μονά ή διπλά εισαγωγικά.

en: as you activated another email template with the same email/hook action.
el: όπως έχετε ενεργοποιήσει ένα άλλο πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με την ίδια ενέργεια ηλεκτρονικού ταχυδρομείου/άγκιστρο.

en: csv string
el: συμβολοσειρά CSV

en: divider
el: διαιρέτης

en: integer
el: ακέραιος

en: is an action that already has an email template.  If you choose that action, this email template will be saved as disabled.
el: είναι μια ενέργεια που έχει ήδη ένα πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.  Αν επιλέξετε αυτή την ενέργεια, αυτό το πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου θα αποθηκευτεί ως απενεργοποιημένη.

en: means this email template is active for that action.
el: σημαίνει αυτό το πρότυπο ηλεκτρονικού ταχυδρομείου είναι ενεργή για αυτή την ενέργεια.

en: meta key
el: κλειδί meta

[ctx: post status]
en: Disabled
el: Άτομα με ειδικές ανάγκες

en: sMyles Plugins Licensing
el: sMyles Plugins αδειοδότηση

en: string
el: συμβολοσειρά

en: with value
el: με τιμή

en: without value
el: χωρίς αξία
