BB-Plugin - en to cs_CZ translation catalogue (1510 entries)

en: "Add to Cart" Button
cs_CZ: Tlačítko “Vložit do košíku”

en: "{message}" on line {line} of {file}.
cs_CZ: "{message}" na řádku {line} souboru {file}.

en: % Comments
cs_CZ: % komentářů

en: %d Audio File Selected
cs_CZ: %d Audio soubor vybrán

en: %d Audio Files Selected
cs_CZ: %d Audio souborů vybráno

en: %d Photo Selected
cs_CZ: %d Fotografie vybrána

en: %d Photos Selected
cs_CZ: %d Fotografií vybráno

en: %s Settings
cs_CZ: %s nastavení

[ctx: %s branded builder name.]
en: Convert to %s
cs_CZ: Převést do %s

[ctx: %s is a time diff such as 1 day or 2 weeks.]
en: %s ago
cs_CZ: %s zpět

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Module
cs_CZ: %s Uložený modul

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Row
cs_CZ: %s Uložený řádek

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Saved Template
cs_CZ: %s Uloženou šablonu

[ctx: %s is an action like Add, Edit or View.]
en: %s Template
cs_CZ: %s šabolnu

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all %s except...
cs_CZ: Shoda všech %s kromě…

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match all related %s except...
cs_CZ: Shoda všech podobných %s kromě…

[ctx: %s is an object like posts or taxonomies.]
en: Match these %s...
cs_CZ: Shoda s těmito %s…

[ctx: %s is the author name.]
en: By %s
cs_CZ: Od %s

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s added to presets!
cs_CZ: %s přidáno do předvoleb!

[ctx: %s is the preset hex color code.]
en: %s is already a saved preset.
cs_CZ: %s je již uložené.

[ctx: %s is the singular post type name (e.g. page)]
en: Click here to edit content on this %s using an easy drag-and-drop builder.
cs_CZ: Klikněte zde pro úpravu obsahu tohoto %s pomocí jednoduchého builderu.

[ctx: %s stands for author name.]
en: By %s
cs_CZ: Autor: %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: %s Settings
cs_CZ: Nastavení pro %s

[ctx: %s stands for custom branded "Page Builder" name.]
en: Launch %s
cs_CZ: Spustit %s

[ctx: %s stands for custom branded \"Page Builder\" name.]
en: Switching to Text Editor mode will disable your %1$s layout until it is enabled again. Any edits made while in Text Editor mode will not be made on your %1$s layout. Do you want to continue?
cs_CZ: Přepnutí do textového režimu vypne %1$s rozložení dokud nebude builder znovu povolen. Změny v textovém režimu se nepromítnou do %1$s rozložení. Chcete pokračovat?

[ctx: %s stands for either row or module.]
en: This is a global %s. Changes will appear everywhere it has been placed.
cs_CZ: Toto je hlavní %s. Změny se objeví všude tam, kde byly umístěny.

[ctx: %s stands for form field label.]
en: Edit %s
cs_CZ: %s &rarr; upravit

[ctx: %s stands for post/page title.]
en: Copy of %s
cs_CZ: Kopie %s

[ctx: %s stands for the module alias key]
en: The module alias %s already exists! Please namespace your module aliases to ensure compatibility with Beaver Builder.
cs_CZ: Modul %s již existuje! Prosím, pojmenujte prosím aliasové moduly, abyste zajistili kompatibilitu s Beaver Builder.

[ctx: %s stands for the module filename]
en: A module with the filename %s.php already exists! Please namespace your module filenames to ensure compatibility with Beaver Builder.
cs_CZ: Soubor %s.php modulu už existuje! Použijte, prosím, předponu v názvech Vašich souborů modulu tak, aby byla zachovaná kompatibilita s Beaver Builder modulem.

[ctx: %s stands for widget slug.]
en: %s no longer exists.
cs_CZ: %s už neexistuje

en: --all switch used but bb-theme is not active. If using multisite bb-theme must be active on the root site.
cs_CZ: —přepínač je zapnutý, bb-theme ale není aktivní. Pokud používáte multi-site bb-theme, bb-theme musí být aktivní na hlavním webu

en: 0 Comments
cs_CZ: 0 komentářů

en: 1 Column
cs_CZ: 1 sloupec

en: 1 Comment
cs_CZ: 1 komentář

en: 2 Columns
cs_CZ: 2 sloupce

en: 3 Columns
cs_CZ: 3 sloupce

en: 4 Columns
cs_CZ: 4 sloupce

en: 5 Columns
cs_CZ: 5 sloupců

en: 6 Columns
cs_CZ: 6 sloupců

en: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-facebook" target="_blank">Join the Beaver Builder's Group on Facebook</a>
cs_CZ: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-facebook" target="_blank">Připojte se ke skupině Beaver Builder's Group na Facebooku</a>

en: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-slack" target="_blank">Join the Beaver Builder's Group on Slack</a>
cs_CZ: <a href="https://www.wpbeaverbuilder.com/go/bb-slack" target="_blank">Přidejte se k Beaver Builderu na Slacku</a>

en: <a%1$s>Sign in</a> to get your username and API key. <a%2$s>Signup</a> if you don't have a GoDaddy Email Marketing account.
cs_CZ: <a%1$s>Přihlaste se</a> pro získání svého uživatelského jména a klíče API. <a%2$s>Registrujte se</a>, pokud nemáte účet pro GoDaddy Email Marketing.

en: <strong>Note</strong>: These settings apply to all posts and pages.
cs_CZ: <strong>Poznámka</strong>: Toto nastavení bude aplikováno na všechny stránky a příspěvky.

en: A CSS and JavaScript file is dynamically generated and cached each time you create a new layout. Sometimes the cache needs to be refreshed when you migrate your site to another server or update to the latest version. If you are running into any issues, please try clearing the cache by clicking the button below.
cs_CZ: Soubor CSS a JavaScript je dynamicky generovaný a cachovaný pokaždé když vytvoříte nové rozvržení. Někdy je nutné obnovit cache během migrace Vaší webstránky na jiný server nebo během aktualizace. Pokud nastanou jakékoliv problémy, zkuste obnovit cache kliknutím na tlačítko.

en: A WYSIWYG text editor.
cs_CZ: Textový editor

en: A class that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
cs_CZ: Třída která bude aplikována na HTML tohoto sloupce. Musí začínat písmenem a obsahovat pouze pomlčky, podtržítka, písmena a čísla. Více tříd oddělte mezerami.

en: A class that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
cs_CZ: Třída která bude aplikována na HTML tohoto modulu. Musí začínat písmenem a obsahovat pouze pomlčky, podtržítka, písmena a čísla. Vícero tříd oddělte mezerami.

en: A class that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. Separate multiple classes with spaces.
cs_CZ: Třída která bude aplikována na HTML tohoto řádku. Musí začínat písmenem a obsahovat pouze pomlčky, podtržítka, písmena a čísla. Vícero tříd oddělte mezerami.

[ctx: A client account in Campaign Monitor.]
en: Client
cs_CZ: Klient

en: A comma separated list of tags.
cs_CZ: Seznam tagů oddělený čárkou.

[ctx: A comma separated list of tags.]
en: Tags
cs_CZ: Tagy

en: A divider line to separate content.
cs_CZ: Dělící čára pro oddělení obsahu

en: A heading and snippet of text with an optional link, icon and image.
cs_CZ: Nadpis a text s možností nastavené ikonky, obrázku a odkazu.

[ctx: A keyboard shortcut with no label given]
en: Untitled Shortcut
cs_CZ: Nepojmenovaná zkratka

en: A label to identify this slide on the Slides tab of the Content Slider settings.
cs_CZ: Popis, kterým se tento snímek identifikuje v nastaveních prezentace obsahu.

[ctx: A list of subscribers group from a Mailrelay account.]
en: Group
cs_CZ: Skupina

en: A photo that will be displayed if the video fails to load.
cs_CZ: Tento obrázek se zobrazí, pokud se nenačte video.

[ctx: A signup form from your GoDaddy Email Marketing account.]
en: Form
cs_CZ: Formulář

en: A simple call to action button.
cs_CZ: Jednoduché tlačítko pro vyvolání akce

en: A simple pricing table generator.
cs_CZ: Jednoduchý generátor tabulky cen

[ctx: A tag to add to contacts in Drip when they subscribe.]
en: Tags
cs_CZ: Značky

[ctx: A tag to add to contacts in Hatchbuck when they subscribe.]
en: Tag
cs_CZ: Značka

en: A unique ID that will be applied to this column's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
cs_CZ: Unikátní ID které bude aplikováno na HTML tohoto sloupce. Musí začínat písmenem a obsahovat pouze pomlčky, podtržítka, písmena a čísla. Mezery nejsou povolené.

en: A unique ID that will be applied to this module's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
cs_CZ: Unikátní ID které bude aplikováno na HTML tohoto modulu. Musí začínat písmenem a obsahovat pouze pomlčky, podtržítka, písmena a čísla. Mezery nejsou povolené.

en: A unique ID that will be applied to this row's HTML. Must start with a letter and only contain dashes, underscores, letters or numbers. No spaces.
cs_CZ: Unikátní ID které bude aplikováno na HTML tohoto řádku. Musí začínat písmenem a obsahovat pouze pomlčky, podtržítka, písmena a čísla. Mezery nejsou povolené.

en: A very simple contact form.
cs_CZ: Velmi jednoduchý kontaktní formulář

en: A video in the MP4 format to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
cs_CZ: Video ve formátu MP4 pro pozadí tohoto řádku. Většina moderních prohlížečů podporuje tento formát.

en: A video in the MP4 format. Most modern browsers support this format.
cs_CZ: Video ve formátu MP4. Většina moderních prohlížečů podporuje tento formát.

en: A video in the MP4 to use as the background of this row. Most modern browsers support this format.
cs_CZ: Video pro pozadí řádku ve formátu MP4. Většina moderních prohlížečů podporuje tento formát.

en: A video in the WebM format to use as fallback. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
cs_CZ: Video ve formátu WebM pro použití jako záloha. Tento formát je vyžadován prohlížeči jako FireFox a Opera.

en: A video in the WebM format to use as the background of this row. This format is required to support browsers such as FireFox and Opera.
cs_CZ: Video ve fromátu WebM pro pozadí tohoto řádku. Tento formát je vyžadován pro podporu prohlížečů jako FireFox a Opera.

en: API Key
cs_CZ: API klíč

en: API Token
cs_CZ: API token

en: API Username
cs_CZ: Uživatelské jméno pro API

en: API should be enabled in your Mautic application.
    					Go to Mautic Configuration / API Settings and set `API enabled` to `Yes`, set `Enable HTTP basic auth` to `Yes` . Save changes.
cs_CZ: Rozhraní API by měla být v aplikaci Mautic povolena.
    					Přejděte do nastavení Mautic / nastavení rozhraní API a sady "povoleno rozhraní API" k "Ano", "Povolit základní ověřování protokolu HTTP" na "Ano". Uložte změny.

en: Above Bar
cs_CZ: Nad grafem

en: Above Content
cs_CZ: Nad obsahem

en: Above Heading
cs_CZ: Nad nadpisem

en: Above Text
cs_CZ: Nad textem

en: Above Title
cs_CZ: Nad nadpisem

en: Accent Color
cs_CZ: Důrazová barva

en: Accent Text Color
cs_CZ: Důrazová barva textu

en: Access Token
cs_CZ: Přístupový token

en: Accordion
cs_CZ: Akordeon

en: Account
cs_CZ: Účet

en: Account ID
cs_CZ: ID účtu

en: Account Name
cs_CZ: Jméno účtu

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: An account with that name already exists.
cs_CZ: Chyba: Již existuje účet se stejným jménem.

[ctx: Account name for a third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing account name.
cs_CZ: Chyba: Chýbí jméno účtu.

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Active!
cs_CZ: Aktivní!

en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Account...
cs_CZ: Přidat účet…

en: Add Audio Files
cs_CZ: Přidat audio soubory

en: Add Content
cs_CZ: Přidat obsah

en: Add Icon
cs_CZ: Přidat ikonu

en: Add Item
cs_CZ: Přidat sekci

en: Add More Content
cs_CZ: Přidejte více obsahu

en: Add New
cs_CZ: Přidat novou

en: Add Photos
cs_CZ: Přidat obrázky

en: Add Pricing Box
cs_CZ: Přidat cenové pole

en: Add Rows
cs_CZ: Přidat řádky

en: Add Testimonial
cs_CZ: Přidat posudek

en: Add a color preset first.
cs_CZ: Nejprve prosím zadejte předvolbu barvy

en: Add multi-column rows, adjust spacing, add backgrounds and more by dragging and dropping row layouts onto the page.
cs_CZ: Přidejte vícesloupcové řádky, upravte odsazení, přidejte pozadí a další nastavení uchopením a přesunutím rozvržení řádku do stránky.

en: Add new builder content using the form below.
cs_CZ: Přidat nový obsah builderu pomocí níže uvedeného formuláře.

en: Add new content by dragging and dropping modules or widgets into your row layouts or to create a new row layout.
cs_CZ: Přidejte nový obsah uchopení a přetáhnutím modulů nebo widgetů do Vašich rozvržení řádků nebo vytvořte nové rozvržení.

en: Add your %1$s on %2$s to spread the love.
cs_CZ: Přidejte své %1$s na %2$s k šíření lásky.

en: Additional modules: Contact Form, Tabs, Slider, Pricing Table, Map, Blog Posts, Subscribe Form, Social Icons, and many more.
cs_CZ: Další moduly: Kontaktní formulář, záložky, ceník, články blogu, formulář pro přihlášení, sociální ikony a mnoho dalšího.

en: Address
cs_CZ: Adresa

en: Adds a simple subscribe form to your layout.
cs_CZ: Přidejte jednoduchý formulář pro registraci odběrů

en: Admin
cs_CZ: Administrátor

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced Modules
cs_CZ: Pokročilé moduly

en: After Text
cs_CZ: Za textem

en: Align
cs_CZ: Zarovnat

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All Structured Data fields are required.
cs_CZ: Všechna pole strukturovaných dat jsou povinná.

en: All rows will default to this width. You can override this and make a row full width in the settings for each row.
cs_CZ: Všechny řádky budou přednastavené na tuto šířku. Toto nastevení “přepsat” roztáhnutím řádku na celou šířku v nastaveních daného řádku.

en: Along with access to our expert support team, the premium versions of Beaver Builder are packed with more features to save you time and make building websites easier!
cs_CZ: Spolu s technickou podporou prémiová verze Beaver Bullderu obsahuje mnoho funkcí pro ještě jednodušší tvorbu webu!

en: Always
cs_CZ: Vždy

en: Always Visible
cs_CZ: Vždy viditelné

[ctx: An email campaign from your GetDrip account.]
en: Campaign
cs_CZ: Kampaň

[ctx: An email list from ActiveCampaign.]
en: List
cs_CZ: Seznam

[ctx: An email list from a third party provider.]
en: List
cs_CZ: Seznam

[ctx: An email list from third party provider.]
en: List
cs_CZ: Seznam

en: Animation
cs_CZ: Animace

en: Animation Delay
cs_CZ: Zpoždění animace

en: Animation Speed
cs_CZ: Rychlost animace

[ctx: Animation style.]
en: Fade
cs_CZ: Vytrácení

[ctx: Animation style.]
en: Fade Down
cs_CZ: Vytrácení dolů

[ctx: Animation style.]
en: Fade In
cs_CZ: Pozvolna zobrazit

[ctx: Animation style.]
en: Fade Left
cs_CZ: Vytrácení vlevo

[ctx: Animation style.]
en: Fade Right
cs_CZ: Vytrácení vpravo

[ctx: Animation style.]
en: Fade Up
cs_CZ: Vytrácení nahoru

[ctx: Animation style.]
en: Flip
cs_CZ: Obrátit

[ctx: Animation style.]
en: Flip Horizontal
cs_CZ: Obrátit horizontálně

[ctx: Animation style.]
en: Flip Vertical
cs_CZ: Obrátit vertikálně

[ctx: Animation style.]
en: None
cs_CZ: Žádná

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Left
cs_CZ: Otočit vlevo dolů

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Down Right
cs_CZ: Otočit vpravo dolů

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Left
cs_CZ: Otočit vlevo nahoru

[ctx: Animation style.]
en: Rotate Up Right
cs_CZ: Otočit vpravo nahoru

[ctx: Animation style.]
en: Slide Down
cs_CZ: Najet zdola

[ctx: Animation style.]
en: Slide Left
cs_CZ: Najet zleva

[ctx: Animation style.]
en: Slide Right
cs_CZ: Najet zprava

[ctx: Animation style.]
en: Slide Up
cs_CZ: Najet shora

en: App ID
cs_CZ: ID aplikace

en: App Password
cs_CZ: Heslo aplikace

en: Append New Layout
cs_CZ: Přidat nové rozvržení

en: Apply
cs_CZ: Provést

en: Archive
cs_CZ: Archiv

en: Are you sure you want to remove this account? Other modules that are connected to it will be affected.
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete odstranit tento účet? Ovlivní to i další moduly, které jsou s tímto účtem spojené.

en: Are you sure?
cs_CZ: Opravdu to chcete udělat?

en: Arrow Color
cs_CZ: Barva šipky

en: Arrows
cs_CZ: Šipky

en: Arrows Background Color
cs_CZ: Barva pozadí šipek

en: Arrows Background Style
cs_CZ: Styl pozadí šipek

en: Arrows Color
cs_CZ: Barvy šipek

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. This ID can be found by hovering on the category in the categories area under Products and looking in the URL that is displayed in your browser. The ID will be the only number value in the URL.
cs_CZ: Během přidávání nových produktových kategorií do WooCommerce bude každé z nich přidělené unikátní ID. Toto ID najdete na stránce kategorií v sekci WooCommerce produktů když přesunete myš nad název kategorie a vyčtete ho z URL adresy, která se zobrazí ve Vašem prohlížeči. ID bude jediné číslo v této URL.

en: As you add product categories in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique slug or you can edit and add your own. These slugs can be found in the Categories area under WooCommerce Products. Several can be added here separated by a comma.
cs_CZ: Během přidávání nových produktových kategorií do části WooCommerce produkty, bude každé z nich přidělený unikátní slug, který můžete změnit nebo přidat svůj vlastní. Tyto slugy naleznete na stránce “kategorie” v sekci WooCommerce produktů. Do tohoto pole můžete přidat více slugů oddělených čárkou.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute and you can add several here separated by a comma.
cs_CZ: Jakmile budete přidávat nové produkty do WooCommerce, bude každému z nich přiděleno unikátní ID. Tento identifikátor naleznete na stránce seznamu produktů, když přejedete přes daný produkt myší. Identifikátor bude první atribut a je možno přidat identifikátorů více a oddělit je čárkou.

en: As you add products in the WooCommerce Products area, each will be assigned a unique ID. You can find this unique product ID by visiting the Products area and rolling over the product. The unique ID will be the first attribute.
cs_CZ: Během přidávání nových produktů do WooCommerce bude každému z nich přidělené unikátní ID. Tento jedinečný identifikátor produktu můžete najít na stránce seznamu produktů přesunem myši přes daný produkt. ID se zobrazí jako první pod popisem produktu.

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Audio File Selected
cs_CZ: Audio soubor vybrán

en: Audio Files Selected
cs_CZ: Audio soubory vybrány

en: Audio Type
cs_CZ: Typ zvuku

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Authorization Code
cs_CZ: Autorizační kód

en: Authors
cs_CZ: Autoři

en: Auto Play
cs_CZ: Automatické přehrávání

en: Auto will allow the overlay to fit however long the text content is. 100% will fit the overlay to the top and bottom of the slide.
cs_CZ: Automatické nastavení přizpůsobí překrytí délce textu obsahu. 100% natáhne překrytí od shora po spodek snímku.

en: Available Downloads
cs_CZ: K dispozici ke stažení

en: BB Core Templates
cs_CZ: BB základní šablony

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background Animation
cs_CZ: Animace pozadí

en: Background Color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Background Gradient
cs_CZ: Sklon pozadí

en: Background Hover Color
cs_CZ: Barva pozadí při najetí myší

en: Background Layout
cs_CZ: Rozložení pozadí

en: Background Overlay
cs_CZ: Překrytí pozadí

en: Background Parallax
cs_CZ: Paralaxa pozadí

en: Background Photo
cs_CZ: Obrázek pozadí

en: Background Slideshow
cs_CZ: Prezentace obrázků na pozadí

en: Background Style
cs_CZ: Styl pozadí

en: Background Video
cs_CZ: Video na pozadí

en: Background Video Code
cs_CZ: Kód videa na pozadí

[ctx: Background height.]
en: Auto
cs_CZ: Automatická

[ctx: Background repeat.]
en: Horizontal
cs_CZ: Horizontálně

[ctx: Background repeat.]
en: None
cs_CZ: Žádné

[ctx: Background repeat.]
en: Tile
cs_CZ: Dlaždice

[ctx: Background repeat.]
en: Vertical
cs_CZ: Vertikálně

[ctx: Background scale.]
en: None
cs_CZ: Žádné

[ctx: Background type.]
en: Color
cs_CZ: Barva

[ctx: Background type.]
en: Gradient
cs_CZ: Sklon

[ctx: Background type.]
en: None
cs_CZ: Žádný

[ctx: Background type.]
en: Parallax
cs_CZ: Paralaxa

[ctx: Background type.]
en: Photo
cs_CZ: Obrázek

[ctx: Background type.]
en: Slideshow
cs_CZ: Prezentace obrázků

en: Backgrounds
cs_CZ: Pozadí

en: Bar Background Color
cs_CZ: Pozadí baru

en: Bar Foreground Color
cs_CZ: Přední barva baru

en: Bar Styles
cs_CZ: Styl baru

en: Bars
cs_CZ: Pásky

en: Bars Counter
cs_CZ: Odpočet ve sloupci

en: Base Font Size
cs_CZ: Základní velikost písma

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Basic Modules
cs_CZ: Základní moduly

en: Be sure to add your license key for access to updates and new features.
cs_CZ: Pro získání aktualizací a nových funkcí zadejte Váš licenční klíč.

en: Beautiful pre-made layout templates.
cs_CZ: Krásné připravené šablony.

en: Beaver Builder Core Templates
cs_CZ: Základní šablony Beaver BUilder

en: Beaver Builder caught the following JavaScript error. If Beaver Builder is not functioning as expected the cause is most likely this error. Please help us by disabling all plugins and testing Beaver Builder while reactivating each to determine if the issue is related to a third party plugin.
cs_CZ: Beaver Builder zaznamenal následující JavaScript chybu. Pokud Beaver Builder nefunguje jak očekáváte, důvodem je pravděpodobně tato chyba. Pomozte nám, prosím, deaktivací všech modulů a testováním Beaver Builder během  postupné reaktivace všech modulů ke zjištění, zda problém souvisí s moduly třetích stran.

en: Beaver Builder may not be functioning correctly as it does not have permission to write files to the WordPress uploads directory on your server. Please update the WordPress uploads directory permissions before continuing or contact your host for assistance.
cs_CZ: Beaver Builder nemá oprávnění pro zápis do adresáře uploads, a tak nemusí fungovat správně. Nastavte oprávnění pro zápis do adresáře nebo kontaktujte technickou podporu.

en: Before Text
cs_CZ: Před textem

en: Below Bar
cs_CZ: Pod grafem

en: Below Heading
cs_CZ: Pod nadpisem

en: Below Photo
cs_CZ: Pod obrázkem

en: Below Row
cs_CZ: Pod řádkem

en: Below Text
cs_CZ: Pod textem

en: Best Selling Products
cs_CZ: Nejprodávanější produkty

en: Blank
cs_CZ: Prázdná

en: Blinds
cs_CZ: Žaluzie

en: Bold
cs_CZ: Tučné

en: Bold Italic
cs_CZ: Tučný Italic

en: Border
cs_CZ: Okraj

en: Border Color
cs_CZ: Barva okraje

en: Border Hover Color
cs_CZ: Barva okraje při najetí myši

en: Border Size
cs_CZ: Velikost okraje

en: Border Style
cs_CZ: Styl ohraničení

[ctx: Border size.]
en: Large
cs_CZ: Široké

[ctx: Border size.]
en: Medium
cs_CZ: Střední

[ctx: Border size.]
en: Small
cs_CZ: Uzké

[ctx: Border type.]
en: Dashed
cs_CZ: Přerušovaný

[ctx: Border type.]
en: Dotted
cs_CZ: Tečkovaný

[ctx: Border type.]
en: Double
cs_CZ: Dvojitý

[ctx: Border type.]
en: Solid
cs_CZ: Plný

en: Bottom
cs_CZ: Dole

en: Bottom Center
cs_CZ: Prostřední okraj

en: Bottom Left
cs_CZ: Levý okraj

en: Bottom Right
cs_CZ: Pravý okraj

en: Box Border
cs_CZ: Ohraničení boxu

en: Box Top Margin
cs_CZ: Odsazení boxu shora

en: Boxes
cs_CZ: Čtverce

en: Boxes Grow
cs_CZ: Rostoucí čtverce

en: Branding
cs_CZ: Značka

en: Build your own custom modules.
cs_CZ: Vytvořte vlastní moduly.

en: Builder Admin
cs_CZ: Builder admin

en: Builder Settings
cs_CZ: Nastavení Builderu

en: Button
cs_CZ: Tlačítko

en: Button Background
cs_CZ: Pozadí tlačítka

en: Button Background Animation
cs_CZ: Animace pozadí tlačítka

en: Button Background Hover Color
cs_CZ: Barva pozadí tlačítka při najetí myší

en: Button Background Style
cs_CZ: Styl pozadí tlačítka

en: Button Border
cs_CZ: Okraje tlačítka

en: Button Border Hover Color
cs_CZ: Barva okrajů tlačítka při najetí myší

en: Button Icon
cs_CZ: Ikona tlačítka

en: Button Icon Position
cs_CZ: Pozice ikony tlačítka

en: Button Link
cs_CZ: Odkaz tlačítka

en: Button Style
cs_CZ: Styl tlačítka

en: Button Text
cs_CZ: Text tlačítka

en: Button Text Color
cs_CZ: Barva textu tlačítka

en: Button Text Hover Color
cs_CZ: Barva textu tlačítka při najetí myší

en: Button Typography
cs_CZ: Typografie tlačítka

en: Button URL
cs_CZ: URL odkaz tlačítka

en: Button Width
cs_CZ: Šířka tlačítka

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítka

en: CSS Class
cs_CZ: Třída CSS

en: CSS Selector
cs_CZ: CSS selektor

en: Call to Action
cs_CZ: Výzva k akci

[ctx: Call to action.]
en: None
cs_CZ: Žádná

en: Callout
cs_CZ: Promo

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Caption
cs_CZ: popisek

en: Caption Button
cs_CZ: Tlačítko popisu

en: Cart
cs_CZ: Košík

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Category Slug
cs_CZ: Slug kategorie

en: Center
cs_CZ: Uprostřed

en: Center Bottom
cs_CZ: Uprostřed dole

en: Center Left
cs_CZ: Uprostřed vlevo

en: Center Right
cs_CZ: Uprostřed vpravo

en: Center Top
cs_CZ: Uprostřed nahoře

en: Change Template
cs_CZ: Změnit šablonu

en: Change Templates
cs_CZ: Změňte šablony

en: Change UI Brightness
cs_CZ: Změna jasu uživatelského rozhraní

en: Changes being published
cs_CZ: Změny se publikují

en: Check or uncheck modules below to enable or disable them.
cs_CZ: Zaškrtněte nebo odškrtněte moduly níže pro jejich aktivaci nebo deaktivaci.

en: Checkbox Text
cs_CZ: Text zaškrtávacího políčka

en: Checkout
cs_CZ: Pokladna

en: Choose Another Photo
cs_CZ: Vyberte jiný obrázek

en: Choose a Template
cs_CZ: Volba šablony

en: Choose...
cs_CZ: Zvolte…

en: Choosing no will hide the default theme heading for the "Page" post type. You will also be required to enter some basic CSS for this to work if you choose no.
cs_CZ: Zvolíte-li ne, hlavní nadpis dané stránky se nezobrazí. Budete muset také zadat základní CSS styly, aby toto nastavení fungovalo.

en: Choosing yes will expand the first item by default.
cs_CZ: Pokud vyberete ano, první položka bude při načtení rozbalená.

en: Choosing yes will keep only one item open at a time. Choosing no will allow multiple items to be open at the same time.
cs_CZ: Zvolením "ano" bude rozbalena pouze jedna sekce. Zvolením "ne" bude možno rozbalit více sekcí najednou.

en: Circle
cs_CZ: Kruh

en: Circle Background Color
cs_CZ: Barva pozadí kruhu

en: Circle Bar Styles
cs_CZ: Styl kruhového grafu

en: Circle Counter
cs_CZ: Odpočet v kruhu

en: Circle Foreground Color
cs_CZ: Barva popředí kruhu

en: Circle Size
cs_CZ: Velikost kruhu

en: Circle Stroke Size
cs_CZ: Šířka ohraničení kruhu

en: Circle Styles
cs_CZ: Styl kruhu

en: Class
cs_CZ: Třída

en: Clear Cache
cs_CZ: Vymazat cache

en: Click Action
cs_CZ: Akce kliknutí

en: Click Here
cs_CZ: Klikněte zde

[ctx: Click action type.]
en: None
cs_CZ: Žádný

[ctx: Click action.]
en: None
cs_CZ: Žádná

en: Clicking the button below will uninstall the page builder plugin and delete all of the data associated with it. You can uninstall or deactivate the page builder from the plugins page instead if you do not wish to delete the data.
cs_CZ: Kliknutím na tlačítko níže odinstalujete modul editoru stránek a odstraníte všechny data s ním asociované. Odinstalovat nebo deaktivovat editor stránek můžete i v sekci modulů, pokud si nepřejete odstranit data.

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Collage
cs_CZ: Koláž

en: Collapse Inactive
cs_CZ: Sbalit neaktivní

en: Colon
cs_CZ: Čára

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Color Picker
cs_CZ: Výběr barvy

en: Color Presets
cs_CZ: Předvolby barev

[ctx: Color.]
en: Dark
cs_CZ: Tmavá

[ctx: Color.]
en: Light
cs_CZ: Světlá

en: Colors
cs_CZ: Barvy

en: Column
cs_CZ: Sloupec

en: Column Added
cs_CZ: Sloupec přidán

en: Column Deleted
cs_CZ: Sloupec odstraněn

en: Column Duplicated
cs_CZ: Sloupec duplikován

en: Column Edited
cs_CZ: Odstavec upraven

en: Column Group
cs_CZ: Skupina sloupců

en: Column Moved
cs_CZ: Odstavec přesunut

en: Column Resized
cs_CZ: Velikost sloupce změněna

en: Column Settings
cs_CZ: Nastavení sloupce

en: Columns
cs_CZ: Sloupce

en: Columns Added
cs_CZ: Odstavce přidány

en: Columns Resized
cs_CZ: Velikost sloupců změněna

en: Come by and share a project, ask a question, or just say hi! For news about new features and updates, like our <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebook Page</a> or follow us <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">on Twitter</a>.
cs_CZ: Zastavte se a sdílejte projekt, položte otázku, nebo nás jen pozdravte! Pro novinky o nových funkcích a aktualizacích, likujte naši <a href="https://www.facebook.com/wpbeaverbuilder/" target="_blank">Facebookovou stránku</a> nebo nás sledujte <a href="https://twitter.com/beaverbuilder" target="_blank">na Twitteru</a>.

en: Come by the Beaver Builder Homepage to learn more about what our premium features can do for you!
cs_CZ: Podívete se na domovskou stránku Beaver Builder a jaké prémiové funkce Beaver Builder nabízí!

en: Comment Count
cs_CZ: Počet komentářů

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Compact
cs_CZ: Kompaktní

en: Company ID
cs_CZ: ID firmy.

en: Connect
cs_CZ: Připojit

[ctx: Connection data such as an API key.]
en: Error: Missing service data.
cs_CZ: Chyba: Chybí data služby.

en: Contact Form
cs_CZ: Kontaktní formulář

en: Contact Form Submission
cs_CZ: Odeslání kontaktního formuláře

en: Contact Support
cs_CZ: Kontaktujte podporu

en: Contact Support URL
cs_CZ: URL technické podpory

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content Color
cs_CZ: Barva obsahu

en: Content Layout
cs_CZ: Rozložení obsahu

en: Content Length
cs_CZ: Délka obsahu

en: Content Pages
cs_CZ: Obsahové stránky

en: Content Slider
cs_CZ: Prezentace obsahu

en: Content Type
cs_CZ: Typ obsahu

en: Content Typography
cs_CZ: Typografie obsahu

en: Content Width
cs_CZ: Šířka obsahu

[ctx: Content type.]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: Content:
cs_CZ: Obsah:

en: Continue Editing
cs_CZ: Pokračovat v úpravách

en: Control Bar
cs_CZ: Ovládací panel

en: Control Bar Buttons
cs_CZ: Tlačítka ovládacího panelu

en: Control Bar Overlay
cs_CZ: Překrytí ovládacího panelu

en: Controls
cs_CZ: Ovládání

en: Copied!
cs_CZ: Zkopírováno!

en: Countdown
cs_CZ: Odpočet

en: Create Gallery
cs_CZ: Vytvořit galerii

en: Crop
cs_CZ: Oříznutí

en: Crop set to no will fit the slideshow images to the height you specify and keep the width proportional, whereas crop set to yes will fit the slideshow images to all sides of the content area while cropping the left and right to fit the height you specify.
cs_CZ: Nastavení ořezání na "ne" se obrázky přizpůsobí nastavené výšce a ponechá se tomu úměrná šířka, zatímco volbou "ano" se všechny obrázky ořežou zleva a zprava tak, aby byla dodržena Vámi zadaná výška.

en: Current Page
cs_CZ: Aktuální stránka

[ctx: Currently editing message]
en: Currently Editing %s
cs_CZ: Aktuálně se upravuje %s

en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom Position
cs_CZ: Vlastní pozice

en: Custom Query
cs_CZ: Vlastní dotaz

en: Custom URL
cs_CZ: Vlastní odkaz URL

en: Custom Width
cs_CZ: Vlastní šířka

[ctx: Custom post type label.]
en: Add New
cs_CZ: Přidat novou

[ctx: Custom post type label.]
en: All
cs_CZ: Všechny

[ctx: Custom post type label.]
en: Edit
cs_CZ: Upravit

[ctx: Custom post type label.]
en: New
cs_CZ: Nová

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found in Trash.
cs_CZ: Nic jsme v koši nenašli

[ctx: Custom post type label.]
en: Nothing found.
cs_CZ: Nic nalezeno.

[ctx: Custom post type label.]
en: Parent:
cs_CZ: Nadřazené:

[ctx: Custom post type label.]
en: Search
cs_CZ: Hledat

[ctx: Custom post type label.]
en: Template
cs_CZ: Šablona

[ctx: Custom post type label.]
en: Templates
cs_CZ: Šablony

[ctx: Custom post type label.]
en: View
cs_CZ: Zobrazit

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Add New Category
cs_CZ: Přidat novou kategorii

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: All Categories
cs_CZ: Všechny kategorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Categories
cs_CZ: Kategorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Category
cs_CZ: Kategorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Edit Category
cs_CZ: Upravit kategorii

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: New Category Name
cs_CZ: Název nové kategorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category
cs_CZ: Nadřazená kategorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Parent Category:
cs_CZ: Nadřazená kategorie:

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Search Categories
cs_CZ: Hledat kategorie

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Type
cs_CZ: Typ

[ctx: Custom taxonomy label.]
en: Update Category
cs_CZ: Aktualizovat kategorii

en: Customize Theme
cs_CZ: Upravit šablonu

en: Dark
cs_CZ: Tmavý

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Date Format
cs_CZ: Formát data

en: Date Last Modified
cs_CZ: Datum poslední změny

en: Day
cs_CZ: Den

en: Days
cs_CZ: Dní

en: Deactivated
cs_CZ: Deaktivováno

en: Deactivated!
cs_CZ: Deaktivováno!

en: Debug Mode Disabled
cs_CZ: Režim ladění zakázán.

en: Debug Mode Enabled
cs_CZ: Režim ladění povolen.

en: Default
cs_CZ: Přednastavené

en: Default Page Heading
cs_CZ: Přednastavený hlavní nadpis stránky

en: Default Row Content Width
cs_CZ: Přednastavená šířka obsahu řádku

en: Default Row Width
cs_CZ: Přednastavená šířka řádku

[ctx: Default user template category.]
en: Uncategorized
cs_CZ: Nezařazené

en: Delay
cs_CZ: Zpoždění

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete Column
cs_CZ: Smazat sloupec

en: Descending
cs_CZ: Sestupně

en: Deselect All
cs_CZ: Odznačit vše

en: Disable All Templates
cs_CZ: Zakázat všechny šablony

en: Disable Debug Mode
cs_CZ: Zakázat režim ladění

en: Disable Right-Click
cs_CZ: Zakázat kliknutí pravým tlačítkem myši

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Discard
cs_CZ: Zrušit

en: Discard Changes and Exit
cs_CZ: Zrušit změny a zavřít

en: Discard changes and exit
cs_CZ: Zrušit změny a zavřít

en: Display
cs_CZ: Zobrazení

en: Display a Google map.
cs_CZ: Zobrazí Google mapu.

en: Display a WordPress sidebar that has been registered by the current theme.
cs_CZ: Zobrazí WordPress boční panel, který byl registrovaný aktuálním tématem.

en: Display a WordPress widget.
cs_CZ: Zobrazí WordPress widget.

en: Display a carousel of your WordPress posts.
cs_CZ: Zobrazí kolotoč Vašich WordPress článků.

en: Display a collapsible accordion of items.
cs_CZ: Zobrazí rozbalovací seznam položek

en: Display a collection of tabbed content.
cs_CZ: Zobrazí soubor záložek s obsahem.

en: Display a grid of your WordPress posts.
cs_CZ: Zobrazí mřížku Vašich WordPress článků.

en: Display a group of linked Font Awesome icons.
cs_CZ: Zobrazí skupinu připojených Font Awesome ikon.

en: Display a heading, subheading and a button.
cs_CZ: Zobrazí nadpis, podnadpis a tlačítko.

en: Display a slider of your WordPress posts.
cs_CZ: Zobrazí posuvník Vašich WordPress článků.

en: Display a title/page heading.
cs_CZ: Zobrazit nadpis stránky.

en: Display an icon and optional title.
cs_CZ: Zobrazí ikonu a nepovinný nadpis.

en: Display multiple photos in a gallery view.
cs_CZ: Zobrazí více obrázku v zobrazení galerie.

en: Display multiple photos in a slideshow view.
cs_CZ: Zobrazí precentaci více obrázků.

en: Display products or categories from your WooCommerce store.
cs_CZ: Zobrazí produkty nebo kategorie z Vašeho WooCommerce obchodu.

en: Display raw HTML code.
cs_CZ: Zobrazí surový HTML kód.

en: Displays multiple slides with an optional heading and call to action.
cs_CZ: Zobrazí více snímků s volitelným nadpisem a výzvou k akci.

en: Displays social buttons.
cs_CZ: Zobrazí tlačítka sociálních sítí.

en: Do you really want to delete this column?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento sloupec?

en: Do you really want to delete this item?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto položku odstranit?

en: Do you really want to delete this module?
cs_CZ: Opravdu chete smazat tento modul?

en: Do you really want to delete this row?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento řádek?

en: Do you really want to delete this template?
cs_CZ: Opravdu chcete tuto šablonu smazat?

en: Do you really want to discard these changes? All of your changes that are not published will be lost.
cs_CZ: Opravdu chcete tyto změny zrušit? Ztratí se tím všechny nepublikované změny.

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Dot Color
cs_CZ: Barva tečky

en: Dots
cs_CZ: Tečky

en: Drop a row layout or module to get started!
cs_CZ: Začněte vložením řádku nebo modulu!

en: Drop us a line today for a free quote!
cs_CZ: Napište nám ještě dne pro bezplatnou konzultaci!

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: Duplicate Column
cs_CZ: Duplikovat sloupec

en: Duplicate Layout
cs_CZ: Duplikovat rozložení

[ctx: Duplicate page/post action label.]
en: Duplicate Layout
cs_CZ: Duplikovat rozložení

en: Duration
cs_CZ: Trvání

en: ERROR! We were unable to connect to the update server. If the issue persists, please contact your host and let them know your website cannot connect to updates.wpbeaverbuilder.com.
cs_CZ: CHYBA! Nebylo možné aktualizovat server. Pokud tento problém trvá, kontaktujte Vašeho poskytovatele a sdělte mu, že není možné se připojit na updates.wpbeaverbuilder.com.

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Column
cs_CZ: Upravit sloupec

en: Edit Content
cs_CZ: Upravte obsah

en: Edit Gallery
cs_CZ: Upravit galerii

en: Edit Playlist
cs_CZ: Upravit seznam skladeb

en: Edit Template
cs_CZ: Upravit šablonu

en: Edited
cs_CZ: Upraveno

en: Email Address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email Field
cs_CZ: Pole “email”

en: Email Field Placeholder
cs_CZ: Pole email - placeholder

en: Email Field Text
cs_CZ: Text pole emailu

en: Email Subject
cs_CZ: Předmět

en: Embed
cs_CZ: Vložené

en: Enable All Templates
cs_CZ: Povolit všechny šablony

en: Enable Audio
cs_CZ: Povolit audio

en: Enable Contact Support
cs_CZ: Povolit technickou podporu

en: Enable Core Templates Only
cs_CZ: Povolit jen základní šablony

en: Enable Debug Mode
cs_CZ: Povolit režim ladění

en: Enable Font Awesome PRO icons.
cs_CZ: Povolit font AWEsome PRO icons.

en: Enable Help Button
cs_CZ: Povolit tlačítko nápovědy

en: Enable Help Tour
cs_CZ: Povolit průvodce

en: Enable Help Video
cs_CZ: Povolit pomocné video

en: Enable Knowledge Base
cs_CZ: Povolit znalostní databázi

en: Enable Structured Data?
cs_CZ: Povolit strukturovaná data?

en: Enable Templates
cs_CZ: Povolit šablony

en: Enable User Templates Only
cs_CZ: Povolit jen uživatelské šablony

en: Enable Video in Mobile
cs_CZ: Povolit video v mobilním telefonu

en: Enabled
cs_CZ: Povoleno

en: Enabled Modules
cs_CZ: Aktivované moduly

en: Enter License Key
cs_CZ: Zadejte licenční klíč

en: Enter a CSS selector for the default page heading to hide it.
cs_CZ: Zadejte CSS selektor pro hlavní nadpis stránky, aby ho bylo možné skrýt.

en: Enter a comma separated list of the post types you would like the builder to work with.
cs_CZ: Zadejte čárkou oddělený seznam typů článků, na kterých chcete pracovat s editorem stránek.

en: Enter a list of %1$s.
cs_CZ: Zadejte seznam %1$s.

en: Enter a list of authors usernames.
cs_CZ: Zadejte seznam uživatelských jmen autorů.

en: Enter a post title to search.
cs_CZ: Zadejte název hledaného článku.

en: Enter the ID of a site on the network whose templates should override core builder templates. Leave this field blank if you do not wish to override core templates.
cs_CZ: Zadejte ID stránky v síti, jejíž šablony mají přepsat základní šablony editora. Ponechte toto pole prázdné, pokud si nepřejete přepsat základní šablony.

en: Enter your <a%s>license key</a> to enable remote updates and support.
cs_CZ: Zadejte Váš <a%s>licenční klíč</a> pro aktivaci automatických aktualizaci a technické podpory.

en: Equal Heights
cs_CZ: Stejná výška

en: Equalize Column Heights
cs_CZ: Zarovna výšku sloupců

en: Error! A site with that ID doesn't exist.
cs_CZ: Chyba! Stránka s daným ID neexistuje.

en: Error! Could not unzip file.
cs_CZ: Chyba! Nepodařilo se rozbalit soubor

en: Error! Please enter a date that is in the future.
cs_CZ: Chyba! Zadejte prosím datum v budoucnosti.

en: Error! Please enter a number for the site ID.
cs_CZ: Chyba! Zadejte, prosím, číslo pro ID stránky.

en: Error! Please enter a valid day.
cs_CZ: Chyba! Zadejte platný den.

en: Error! Please enter a valid month.
cs_CZ: Chyba! Zadejte platný měsíc.

en: Error! Please enter a valid year.
cs_CZ: Chyba! Zadejte platný rok.

en: Error! Please enter an iframe for the video embed code.
cs_CZ: Chyba! Zadejte, prosím, iframe pro vložené video.

en: Error! When downloading from Icomoon, be sure to click the Download Font button and not Generate SVG.
cs_CZ: Chyba! Při stahování z Icomoon nezapomeňte kliknout na tlačítko Stažení písma a ne Vytvořit SVG.

en: Error! You must have at least one feature of the help button enabled.
cs_CZ: Chyba! Je nutné aktivovat alespoň jednu položku tlačítka nápovědy.

en: Error! You must have at least one icon set enabled.
cs_CZ: Chyba! Musíte povolit alespoň jednu sadu ikon.

en: Error! You must have at least one module enabled.
cs_CZ: Chyba! Musíte mít povolený alespoň jeden modul.

en: Error: Could not connect to Campayn. %s
cs_CZ: Chyba: Nebylo možné se připojit k Campayn. %s

en: Error: Could not connect to Constant Contact. %s
cs_CZ: Chyba: Nelze navázat spojení s Constant Contact. %s

en: Error: Could not connect to Enormail. %s
cs_CZ: Chyba: Nelze se připojit k Enormail. %s

en: Error: Could not connect to Mailrelay. %s
cs_CZ: Chyba: Nebylo mo6n0 se p5ipojit k Mailrelay. %s

en: Error: Could not connect to Mautic. %s
cs_CZ: Chyba: Nelze se připojit k aplikaci Mautic. %s

en: Error: Could not connect to SendinBlue. %s
cs_CZ: Chyba: Nelze se připojit k SendinBlue. %s

en: Error: Could not connect to Sendy. %s
cs_CZ: Chyba: Nebylo možné se připojit k Sendy. %s

en: Error: Could not connect to iContact Pro. %s
cs_CZ: Chyba: Spojení s iContact Pro nelze navázat. %s

en: Error: Could not connect to iContact. %s
cs_CZ: Chyba: Spojení s iContact nemůže být navázané. %s

en: Error: Could not subscribe to SendinBlue. %s
cs_CZ: Chyba: Nelze odebírat ze SendinBlue. %s

en: Error: Invalid API data.
cs_CZ: Chyba: Nesprávné API údaje.

en: Error: Please check your API URL and API key.
cs_CZ: Chyba: Prosíme, zkontrolujte API URL a API klíč.

en: Error: Please check your API credentials.
cs_CZ: Chyba: Zkontrolujte prosím vaše API pověření.

en: Error: Please check your API key.
cs_CZ: Chyba: Zkontrolujte, prosím, API klíč.

en: Error: Please check your API key. %s
cs_CZ: Chyba: Zkontrolujte Váš API klíč. %s

en: Error: Please check your API token. %s
cs_CZ: Chyba: Zkontrolujte API token. %s

en: Error: Please check your Account ID. %s
cs_CZ: Chyba: Zkontrolujte ID účtu. %s

en: Error: Please enter a valid Authorization Code.
cs_CZ: Chyba: Zadejte, prosím, platný autorizační kód.

en: Error: You must provide a Host.
cs_CZ: Chyba: musíte zadat adresu.

en: Error: You must provide a app ID.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout ID aplikace.

en: Error: You must provide a app password.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout heslo aplikace.

en: Error: You must provide a company ID.
cs_CZ: Chyba: Musíte zadat ID firmy.

en: Error: You must provide a list ID.
cs_CZ: Cyba: Musíte zadat ID seznamu

en: Error: You must provide a profile ID.
cs_CZ: Chyba: Musíte zadat ID profilu.

en: Error: You must provide a username.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout uživatelské jméno.

en: Error: You must provide an API URL.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout API URL.

en: Error: You must provide an API key.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout API klíč.

en: Error: You must provide an API token.
cs_CZ: Chyba: Musíte zadat API token.

en: Error: You must provide an API username.
cs_CZ: Chyba: Musíte zadat uživatelské jméno pro API.

en: Error: You must provide an Account ID.
cs_CZ: Chyba: Musíte zadat ID účtu.

en: Error: You must provide an Authorization Code.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout autorizační kód.

en: Error: You must provide an access token.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout přístupový token.

en: Error: You must provide an app ID.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout ID aplikace.

en: Error: You must provide an app password.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout heslo aplikace.

en: Error: You must provide an email address.
cs_CZ: Chyba: Musíte poskytnout e-mail adresu.

en: Error: You must provide your Mautic app user password.
cs_CZ: Chyba: Musíte zadat heslo do aplikace Mautic.

en: Error: You must provide your Mautic installation URL.
cs_CZ: Chyba: Je nutné zadat URL instalace Mautic.

en: Error: You must provide your Sendy installation URL.
cs_CZ: Chyba: Musíte zadat adresu instalace Sendy

en: Example: page, post, product
cs_CZ: Například: stránka, článek, produkt

en: Excerpt
cs_CZ: Shrnutí

en: Expand First Item
cs_CZ: Rozbalit první položku

en: Expanded
cs_CZ: Rozšířené

en: Expert support from our world-class support team.
cs_CZ: Odborná technická podpora od našeho špičkového týmu.

en: Export All
cs_CZ: Exportovat vše

en: Export Selected
cs_CZ: Exportovat vybrané

en: Export Template Data
cs_CZ: Export dat šablony

en: Extra-Bold
cs_CZ: Extra tučný

en: Extra-Bold Italic
cs_CZ: Extra tučný Italic

en: Extra-Light
cs_CZ: Extra světlý

en: Extra-Light Italic
cs_CZ: Extra světlý Italic

en: Facebook Button
cs_CZ: Tlačítko Facebook

en: Fade
cs_CZ: Překrývání

en: Fade In On Hover
cs_CZ: Postupné zobrazení při najetí myši

en: Fallback Photo
cs_CZ: Pomocný obrázek

en: Family
cs_CZ: Rodina

en: Fast
cs_CZ: Rychle

en: Featured Image
cs_CZ: Prezentační obrázek

en: Featured Products
cs_CZ: Doporučené produkty

en: Features Min Height
cs_CZ: Minimální výška vlastností

en: Feed URL
cs_CZ: URL kanálu

en: Field Loading...
cs_CZ: Načítání pole…

[ctx: Field name to add.]
en: Add %s
cs_CZ: Přidat %s

en: Fields
cs_CZ: Pole

en: Fill
cs_CZ: Vyplnit

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Fit
cs_CZ: Přizpůsobit

en: Fix Errors
cs_CZ: Opravit chyby

en: Fixed
cs_CZ: Pevná

en: Fixed Width
cs_CZ: Pevná šířka

en: Flat
cs_CZ: Plochý

en: Font
cs_CZ: Písmo

en: Footer
cs_CZ: Zápatí

en: For example, if your number is 10%, your suffix would be "%".
cs_CZ: Například pokud je vaše číslo 10%, přípona bude "%".

en: For example, if your number is US$ 10, your prefix would be "US$ ".
cs_CZ: Například pokud je vaše číslo US$ 10, předpona bude "US$".

en: For more time-saving features and access to our expert support team, <a href="%s" target="_blank">upgrade today</a>.
cs_CZ: Pro více funkcí a přístup k našemu týmu expertů, <a href="%s" target="_blank">upgradujte</a>.

en: For multiple tags, separate with comma.
cs_CZ: Více tagů oddělte čárkami.

en: Form
cs_CZ: Formulář

en: Found in your MailerLite account under Integrations > Developer API.
cs_CZ: Naleznete v MailerLite pod Integrace > Developer API

en: Found in your Sendy application under Settings.
cs_CZ: Naleznete ve Vaší aplikaci Sendy v sekci Nastavení.

en: Full Height
cs_CZ: Celá výška

en: Full Size
cs_CZ: Původní velikost

en: Full Text
cs_CZ: Celý text

en: Full Width
cs_CZ: Celá šířka

en: Full width content spans the width of the page from edge to edge. Fixed content is no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
cs_CZ: Obsah s nastavením roztažení na plnou šířku se zobrazí na celou šířku stránky. Pevná šířka řádku zabezpečí, že řádek nebude širší než maximální šířka řádku zadaná v globálních nastaveních.

en: Full width rows span the width of the page from edge to edge. Fixed rows are no wider than the Row Max Width set in the Global Settings.
cs_CZ: Řádky s nastavením roztažení na plnou šířku se zobrazí na celou šířku stránky. Pevná šířka řádku zabezpečí, že řádek nebude širší než maximální šířka řádku zadaná v globálních nastaveních.

en: Fullscreen Button
cs_CZ: Tlačítko přepnutí na celou obrazovku

en: Gallery
cs_CZ: Galerie

[ctx: Gallery layout: thumbnails.]
en: Thumbs
cs_CZ: Miniatury

en: General
cs_CZ: Všeobecné

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Enable auto spacing for responsive layouts?"]
en: Enable Auto Spacing
cs_CZ: Povolit automatické rozestupy

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Responsive layout enabled?"]
en: Enabled
cs_CZ: Povolit

[ctx: General settings form field label. Intended meaning: "Show page heading?"]
en: Show
cs_CZ: Zobrazit

[ctx: Generic add button label for adding new content.]
en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Get Help
cs_CZ: Získat pomoc

en: Get More Features
cs_CZ: Získejte více funkcí

en: Get Started
cs_CZ: Začínáme

en: Get more time-saving features, modules, and expert support.
cs_CZ: Získejte více časově úsporných funkcí, modulů a odborné podpory.

en: Get started by choosing a layout template to customize, or build a page from scratch by selecting the blank layout template.
cs_CZ: Začněte volbou šablony rozvržení, kterou chcete upravit nebo nastavte prázdnou šablonu pro vytvoření vlastního rozvržení stránky.

en: Getting Started - Building your first page.
cs_CZ: Začínáme - tvorba první stránky

en: Getting Started Video
cs_CZ: Video “Začínáme”

en: Global
cs_CZ: Obecné

en: Global Settings
cs_CZ: Globální nastavení

en: Grid
cs_CZ: Mřížka

en: Group
cs_CZ: Skupina

en: HTML Element
cs_CZ: HTML element

en: HTML Tag
cs_CZ: HTML tag

en: Hamburger Icon
cs_CZ: Ikona “hamburger”

en: Hamburger Icon + Label
cs_CZ: Ikona hamburgeru + popis

en: Header
cs_CZ: Záhlaví

en: Heading
cs_CZ: Nadpis

en: Heading Color
cs_CZ: Barva nadpisu

en: Heading Size
cs_CZ: Velikost nadpisu

en: Heading Tag
cs_CZ: Tag nadpisu

en: Heading Typography
cs_CZ: Typografie záhlaví

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Help Button
cs_CZ: Tlačítko nápovědy

en: Help Button Settings
cs_CZ: Tlačítko “Přidat do košiku”

en: Help Tour
cs_CZ: Průvodce

en: Help Video
cs_CZ: Pomocné video

en: Help Video Embed Code
cs_CZ: Kód vloženého pomocného videa

en: Helpful Tools
cs_CZ: Pomocné nástroje

en: Hide
cs_CZ: Skrýt

en: Highlight
cs_CZ: Zvýraznit

en: History
cs_CZ: Historie

en: Horizontal
cs_CZ: Horizontální

en: Horizontal Padding
cs_CZ: Horizontální vnitřní odsazení

en: Hour
cs_CZ: Hodin

en: Hours
cs_CZ: Hodin

en: Hover Color
cs_CZ: Barva při najetí myší

en: Hover Transition
cs_CZ: Změna po najetí myší

[ctx: How many posts to skip.]
en: Offset
cs_CZ: Počet přeskočených článků

en: I Accept the Terms and Conditions
cs_CZ: Přijímám pravidla a podmínky.

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: Icon Colors
cs_CZ: Barvy ikony

en: Icon Group
cs_CZ: Skupina ikon

en: Icon Position
cs_CZ: Pozice ikony

en: Icon Settings
cs_CZ: Nastavení ikon

en: Icon Structure
cs_CZ: Struktura ikony

en: Icon Visibility
cs_CZ: Viditelnost ikony

en: Icons
cs_CZ: Ikony

en: Icons for the main site must be managed in the network admin.
cs_CZ: Ikony pro hlavní stránku musíte nastavit v administraci sítě.

en: If set to "Yes", audio is disabled on mobile devices.
cs_CZ: Pokud je nastaveno "Ano", zvuk je na mobilních zařízeních zakázán.

en: If you can't find an answer, consider upgrading to a premium version of Beaver Builder. Our expert support team is waiting to answer your questions and help you build your website. <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
cs_CZ: Pokud nemůžete najít odpověď, zvažte přechod na prémiovou verzi Beaver Builderu. Náš tým expertů čeká na Vaše dotazy a pomůže Vám s tvorbou webu.. <a href="%s" target="_blank">Více</a>.

en: If you can't find an answer, feel free to <a href="%s" target="_blank">send us a message with your question.</a>
cs_CZ: Pokud jste nenašli odpověď, <a href="%s" target="_blank">napište nám svůj dotaz.</a>

en: If you need to export templates for import into another site, please use the exporter at <a href="%s">Tools > Export</a>.
cs_CZ: Pokud potřebujete exportovat šablony pro import do jiného webu, použijte export v <a href=“%s”>Nástroje > Export</a>.

en: If you want to show this field, please provide valid Site and Secret Keys.
cs_CZ: Pokud chcete zobrazit toto pole, zadejte platné klíče.

en: If your overall theme/images are lighter in color, light will display buttons in a darker color scheme and vice versa for dark.
cs_CZ: Pokud je Vaše celkové téma nebo obrázky světlejší barvy, volbou světlejšího vzhledu se tlačítka zobrazí v tmavší barvě a opačně v případě volby tmavšího vzhledu.

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image Filename
cs_CZ: Soubor obrázku

en: Image Position
cs_CZ: Pozice obrázku

en: Image Size
cs_CZ: Velikost obrázku

en: Image Spacing
cs_CZ: Rozestupy obrázku

en: Image Type
cs_CZ: Typ obrázku

en: Image Width
cs_CZ: Šířka obrázku

[ctx: Image size.]
en: Full Size
cs_CZ: Původní velikost

[ctx: Image size.]
en: Large
cs_CZ: Velký

[ctx: Image size.]
en: Medium
cs_CZ: Střední

[ctx: Image size.]
en: Thumbnail
cs_CZ: Miniatura

[ctx: Image type.]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: Import <strong>posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags</strong> from a WordPress export file.
cs_CZ: importujte <strong>články, stánky, komentáře, uživatelská pole, kategorie a značky</strong> ze souboru exportu Wordpress.

en: Import Error!
cs_CZ: Chyba importu

en: Incorrect type.
cs_CZ: Nesprávný typ.

[ctx: Indicator for global node templates.]
en: Global
cs_CZ: Globálně

en: Inline
cs_CZ: V jednom řádku

en: Insert
cs_CZ: Vložit

en: Inside Bar
cs_CZ: Uvnitř grafu

en: Installation URL
cs_CZ: Adresa instalace

en: Invisible (V2)
cs_CZ: Neviditelný (V2)

en: Invisible (V3)
cs_CZ: Neviditelný (V3)

en: Item
cs_CZ: Sekce

en: Item Size
cs_CZ: Velikost položky

en: Item Spacing
cs_CZ: Odsazení položek

en: Items
cs_CZ: Sekce

en: Join the Community
cs_CZ: Přidejte se ke komunitě

en: Keep changes drafted and exit
cs_CZ: Nechat změny v konceptu a zavřít

en: Keyboard Shortcuts
cs_CZ: Klávesové zkratky

[ctx: Keyboard action to dismiss the current task or panel]
en: Dismiss Active Panel
cs_CZ: Zrušit aktivní panel

[ctx: Keyboard action to open save template form]
en: Save New Template
cs_CZ: Uložit šablonu

[ctx: Keyboard action to open the global settings panel]
en: Open Global Settings
cs_CZ: Otevřít hlavní nastavení

[ctx: Keyboard action to open the layout settings panel]
en: Open Layout Settings
cs_CZ: Otevřít nastavení rozložení

[ctx: Keyboard action to open the module search panel]
en: Display Module Search
cs_CZ: Otevřít vyhledávání modulů

[ctx: Keyboard action to publish any pending changes]
en: Publish changes without leaving builder
cs_CZ: Publikovat změny bez opuštění builderu

[ctx: Keyboard action to save changes]
en: Save Layout
cs_CZ: Uložit rozložení

[ctx: Keyboard action to show modules tab]
en: Open Modules Tab
cs_CZ: Otevřít záložku s moduly

[ctx: Keyboard action to show rows tab]
en: Open Rows Tab
cs_CZ: Otevřít záložku s řádky

[ctx: Keyboard action to show saved tab]
en: Open Saved Tab
cs_CZ: Otevřít záložku s uloženými pozicemi

[ctx: Keyboard action to show templates tab]
en: Open Templates Tab
cs_CZ: Otevřít záložku s šablonami

[ctx: Keyboard action to toggle preview mode]
en: Toggle Preview Mode
cs_CZ: Zapnout náhled

en: Knowledge Base
cs_CZ: Znalostní databáze

en: Knowledge Base URL
cs_CZ: URL znalostní databáze

en: Label
cs_CZ: Nadpis

[ctx: Label size.]
en: Large
cs_CZ: Velký

[ctx: Label size.]
en: Medium
cs_CZ: Střední

[ctx: Label size.]
en: Small
cs_CZ: Malý

en: Landing Pages
cs_CZ: Domovské stránky

en: Landscape
cs_CZ: Horizontální obrázek

en: Large
cs_CZ: Velké

en: Large &amp; Medium Devices Only
cs_CZ: Pouze na velkých a středních zařízeních

en: Large Devices Only
cs_CZ: Pouze na velkých zařízeních

en: Launch Page Builder
cs_CZ: Spustit Editor stránek

en: Layout
cs_CZ: Rozložení

en: Layout CSS & Javascript
cs_CZ: CSS & Javascript

en: Layout CSS / Javascript
cs_CZ: CSS/Javascript

en: Layout Templates
cs_CZ: Šablona rozvržení

en: Learn More
cs_CZ: Zjistit více

en: Left
cs_CZ: Vlevo

en: Left & Right Sidebar
cs_CZ: Levý a pravý boční panel

en: Left Bottom
cs_CZ: Vlevo dole

en: Left Center
cs_CZ: Vlevo uprostřed

en: Left Content
cs_CZ: Obsah vlevo

en: Left Sidebar
cs_CZ: Levý boční panel

en: Left To Right
cs_CZ: Zleva doprava

en: Left Top
cs_CZ: Vlevo nahoře

en: Left of Heading
cs_CZ: Vlevo od nadpisu

en: Left of Text and Heading
cs_CZ: Vlevo od textu a nadpisu

en: Let's Get Building!
cs_CZ: Začněme tvořit!

en: License
cs_CZ: Licence

en: License Removed
cs_CZ: Licence odebrána

en: License key saved!
cs_CZ: Licenční klíč byl uložen!

en: Light
cs_CZ: Tenké

en: Light Italic
cs_CZ: Světlý Italic

en: Lightbox
cs_CZ: Lightbox (zvětšení obrázků)

en: Lightbox Content
cs_CZ: Obsah lightboxu

en: Lightbox Photo Size
cs_CZ: Velikost obrázku ve lightboxu

en: Line
cs_CZ: Linka

en: Line Height
cs_CZ: Výška řádku

en: Link
cs_CZ: Odkaz

en: Link Color
cs_CZ: Barva odkazu

en: Link Hover Color
cs_CZ: Barva odkazu při najetí myší

en: Link Text
cs_CZ: Text odkazu

en: Link Type
cs_CZ: Typ odkazu

en: Link Typography
cs_CZ: Typografie odkazu

en: Link URL
cs_CZ: Odkaz URL

[ctx: Link placeholder]
en: http://www.example.com
cs_CZ: http://www.adresa.cz

[ctx: Link text]
en: here
cs_CZ: zde

en: Link type applies to how the image should be linked on click. You can choose a specific URL, the individual photo or a separate page with the photo.
cs_CZ: Typ odkazu určí kam budete přesměrováni po kliknutí na obrázek. Můžete zvolit konkrétní URL adresu, obrázek nebo samostatnou stránku s daným obrázkem.

[ctx: Link type.]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: List
cs_CZ: Seznam

en: List ID
cs_CZ: ID seznamu

en: Load More
cs_CZ: Načíst další

en: Load More Button
cs_CZ: Tlačítko “načíst další”

en: Loading...
cs_CZ: Načítání...

en: Locked
cs_CZ: Zamčený

en: Logged In
cs_CZ: Přihlášen

en: Logged In User
cs_CZ: Přihlášený uživatel

en: Logged Out
cs_CZ: Odhlášen

en: Logged Out User
cs_CZ: Odhlášený uživatel

en: Logic
cs_CZ: Logika

en: Loop
cs_CZ: Smyčka

[ctx: MailChimp list group.]
en: Groups
cs_CZ: Skupiny

en: Main Query
cs_CZ: Hlavní dotaz

en: Make this saved row or module global?
cs_CZ: Udělat tento uložený řádek nebo modul globální?

en: Manage Templates
cs_CZ: Správa šablon

en: Map
cs_CZ: Mapa

en: Margins
cs_CZ: Odsazení

en: Mautic Password
cs_CZ: Mautic heslo

en: Mautic Username
cs_CZ: Mautic uživatelské jméno

en: Max Content Width
cs_CZ: Maximální šířka obsahu

en: Max Width
cs_CZ: Maximální šířka

en: Media
cs_CZ: Média

en: Media Library
cs_CZ: Knihovna médií

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Medium &amp; Small Devices Only
cs_CZ: Pouze na středních a malých zařízeních

en: Medium Device Breakpoint
cs_CZ: Zlomový bod pro středně velké zařízení

en: Medium Devices Only
cs_CZ: Pouze na středních zařízeních

en: Medium Italic
cs_CZ: Střední Italic

en: Menu Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: Menu Background Color
cs_CZ: Barva pozadí menu

en: Menu Background Color (Mobile)
cs_CZ: Pozadí menu (mobily)

en: Menu Button
cs_CZ: Tlačítko menu

en: Menu Name
cs_CZ: Název menu

en: Menu Order
cs_CZ: Nastavení pořadí

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Message Sent!
cs_CZ: Zpráva odeslána!

en: Message failed. Please try again.
cs_CZ: Zprávu nebylo možno odeslat. Zkuste, prosím, znovu.

[ctx: Message that displays when a panel tab has no view to display]
en: Sorry, no content was found!
cs_CZ: Je nám líto, nebyl nalezen žádný obsah!

[ctx: Message that displays when there are no templates to display]
en: Sorry, no templates were found!
cs_CZ: Je nám líto, nebyly nalezen žádné šablony!

en: Meta Key
cs_CZ: Meta klíč

en: Meta Value (Alphabetical)
cs_CZ: Hodnota meta (abecedně)

en: Meta Value (Numeric)
cs_CZ: Hodnota meta (číselně)

en: Minute
cs_CZ: Minuta

en: Minutes
cs_CZ: Minut

en: Misc
cs_CZ: Ostatní

en: Missing header or wrong module type!
cs_CZ: Chybějící záhlaví nebo špatný typ modulu!

en: Mobile Photo
cs_CZ: Obrázek pro mobilní zařízení

en: Mobile Text Colors
cs_CZ: Barva textu na mobilních zařízeních

en: Module
cs_CZ: Modul

en: Module Saved!
cs_CZ: Modul uložen!

[ctx: Module name]
en: %s Duplicated
cs_CZ: %s duplikován

[ctx: Module name]
en: %s Edited
cs_CZ: %s upraven

[ctx: Module settings form tab. Display on mobile devices.]
en: Mobile
cs_CZ: Mobilní zobrazení

en: Modules
cs_CZ: Moduly

en: More
cs_CZ: Více

en: More Link
cs_CZ: Odkaz "Číst dále"

en: More Link Text
cs_CZ: Text odkazu "Číst dále"

en: Move
cs_CZ: Přesunout

en: Move Column
cs_CZ: Přesunout sloupec

en: Move Parent
cs_CZ: Přesunout nadřazený sloupec

en: Move your mouse over rows, columns or modules to edit and interact with them.
cs_CZ: Přejeďte myší přes řádky, sloupce nebo moduly pro úpravu a interakci s nimi.

en: Multiple Products
cs_CZ: Více produktů

en: My Account
cs_CZ: Můj účet

en: NOTE:
cs_CZ: UPOZORNĚNÍ:

en: NOTE: Not all custom post types may be supported.
cs_CZ: UPOZORNĚNÍ: Ne všechny vlastní typy článků mohou být podporované.

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Name Field
cs_CZ: Pole “jméno”

en: Name Field Placeholder
cs_CZ: Pole jméno - placeholder

en: Name Field Text
cs_CZ: Text pole jména

en: Nav Position
cs_CZ: Pozice navigace

en: Nav Type
cs_CZ: Typ navigace

[ctx: Nav type.]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: Navigation Arrows
cs_CZ: Navigační šipky

en: Navigational arrows allow the visitor to freely move through the images in your slideshow. These are larger arrows that overlay your slideshow images and are separate from the control bar navigational arrows.
cs_CZ: Navigační šipky umožňují návštěvníkům Vaší stránky volný pohyb mezi obrázky prezentace. Jedná se o větší šipky překrývající obrázky a jsou oddělené od o navigačních šipek v ovládacím panelu.

en: Need Some Help?
cs_CZ: Potřebujete pomoc?

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: New Column
cs_CZ: Nový sloupec

en: New Row
cs_CZ: Nový řádek

en: New Window
cs_CZ: Nové okno

en: Next
cs_CZ: Dál

en: Next testimonial.
cs_CZ: Další reference.

en: No
cs_CZ: Ne

en: No Columns Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné sloupce

en: No Group
cs_CZ: Žadná skupina

en: No Modules Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné moduly.

en: No Notifications.
cs_CZ: Žádná oznámení.

en: No Photo
cs_CZ: Žádný obrázek

en: No Results Message
cs_CZ: Zpráva pro žádné výsledky

en: No Revisions Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné revize

en: No Rows Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné řádky.

en: No Thanks
cs_CZ: Ne děkuji

[ctx: No content panel search results found]
en: No Results Found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy.

en: No license info found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné informace o licenci.

en: No new changes to save
cs_CZ: Nic nového k uložení

en: No results found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné záznamy.

en: No saved columns found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné uložené sloupce.

en: No saved modules found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné uložené moduly.

en: No saved rows found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné uložené řádky.

en: No settings selected.
cs_CZ: Nebyla vybrána žádná nastavení.

en: No, Thank You
cs_CZ: Ne, děkuji.

en: None
cs_CZ: Žádná

en: None Selected
cs_CZ: Nic nevybráno

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Normal Italic
cs_CZ: Klasický Italic

en: Not Active!
cs_CZ: Neaktivní!

en: Nothing new to publish
cs_CZ: Nic k publikaci

en: Notification Subject
cs_CZ: Upozornění

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: Now that you know the basics, you're ready to start building! If at any time you need help, click the help icon in the upper right corner to access the help menu. Happy building!
cs_CZ: Teď když už ovládáte základy, jste připraveni tvořit vlastní stránky! Pokud někdy budete opět potřebovat pomoc, klikněte na ikonu pomoci v pravém horním rohu. Příjemné tvoření!

en: Number
cs_CZ: Číslo

en: Number Background Color
cs_CZ: Barva pozadí čísla

en: Number Border Radius
cs_CZ: Zaoblení rohů ohraničení čísla

en: Number Color
cs_CZ: Barva čísla

en: Number Counter
cs_CZ: Počítadlo

en: Number Position
cs_CZ: Pozice čísla

en: Number Prefix
cs_CZ: Předpona čísla

en: Number Spacing
cs_CZ: Mezera mezi čísly

en: Number Suffix
cs_CZ: Přípona čísla

en: Number Type
cs_CZ: Typ čísla

en: Number of Posts
cs_CZ: Počet článků

en: Number of Products
cs_CZ: Počet produktů

en: Number of seconds to complete the animation.
cs_CZ: Počet sekund pro dokončení animace

en: Numbers
cs_CZ: Čísla

en: Numbers + Circles
cs_CZ: Čísla + Kruhy

en: Numbers and Text
cs_CZ: Čísla a text

en: Ok, got it!
cs_CZ: Ok, chápu

en: On Hover
cs_CZ: Při najetí myší

en: Once you're finished, click the Done button to publish your changes, save a draft or revert back to the last published state.
cs_CZ: Jakmile skončíte s úpravami, klikněte na tlačítko "Hotovo", pro zveřejnění Vašich změn, uložení konceptu nebo k návratu k posledně zveřejněnému stavu.

en: Only Numbers
cs_CZ: Jen čísla

en: Optional
cs_CZ: Volitelný

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this column.
cs_CZ: Volitelné. Nastavte <a%s>oprávnění</a> vyžadované k zobrazení tohoto sloupce.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this module.
cs_CZ: Volitelné. Nastavte <a%s>oprávnění</a> vyžadované k zobrazení tohoto modulu.

en: Optional. Set the <a%s>capability</a> required for users to view this row.
cs_CZ: Volitelné. Nastavte <a%s>oprávnění</a> vyžadované k zobrazení tohoto řádku.

en: Order
cs_CZ: Seřadit

en: Order By
cs_CZ: Třídit podle

en: Order Tracking
cs_CZ: Sledování zásilky

en: Other
cs_CZ: Ostatní

en: Overlay
cs_CZ: Překryv

en: Overlay Background Color
cs_CZ: Barva pozadí překryvu

en: Overlay Color
cs_CZ: Barva překrytí

en: Overlay Colors
cs_CZ: Barvy překryvu

en: Overlay Enabled
cs_CZ: Překrytí aktivované

en: Overlay Hide
cs_CZ: Skrytí překrytí

en: Overlay Hide Delay
cs_CZ: Opoždění skrytí překrytí

en: Overlay Text Color
cs_CZ: Barva textu překryvu

en: Override Core Templates
cs_CZ: Přepsat základní šablony

en: Override network settings?
cs_CZ: Přepsat nastavení sítě?

en: PHP Version
cs_CZ: PHP verze

en: Padding
cs_CZ: Vnitřní odsazení

en: Pagination
cs_CZ: Styl stránkování

en: Pagination Style
cs_CZ: Styl stránkování

[ctx: Pagination style.]
en: None
cs_CZ: Žádné

en: Parent Category ID
cs_CZ: ID nadřazené kategorie

en: Parent Settings
cs_CZ: Nastavení nadřazeného sloupce

en: Paste color here...
cs_CZ: Vložte barvu

en: Percent
cs_CZ: Procenta

en: Phone
cs_CZ: Telefon

en: Phone Field
cs_CZ: Pole “telefon”

en: Phone Field Placeholder
cs_CZ: Pole telefon - placeholder

en: Photo
cs_CZ: Obrázek

en: Photo Border
cs_CZ: Okraje fotografie

en: Photo Count
cs_CZ: Počet obrázků

[ctx: Photo Crop.]
en: None
cs_CZ: Žadné

en: Photo File
cs_CZ: Soubor obrázku

en: Photo Link
cs_CZ: Odkaz na obrázek

en: Photo Page
cs_CZ: Stránka obrázku

en: Photo Selected
cs_CZ: Vybraný obrázek

en: Photo Size
cs_CZ: Velikost obrázku

en: Photo Source
cs_CZ: Zdroj obrázku

en: Photo Spacing
cs_CZ: Rozestupy obrázků

en: Photo Style
cs_CZ: Styl fotografie

en: Photo URL
cs_CZ: URL adresa obrázku

[ctx: Photo size.]
en: Large
cs_CZ: Velký

[ctx: Photo size.]
en: Medium
cs_CZ: Střední

[ctx: Photo size.]
en: Small
cs_CZ: Malý

en: Photos
cs_CZ: Obrázky

en: Photos Selected
cs_CZ: Vybrené obrázky

en: Pick a font...
cs_CZ: Vybrat písmo...

en: Pinterest Button
cs_CZ: Tlačítko Pinterest

en: Play Button
cs_CZ: Tlačítko přehrávání

en: Playback
cs_CZ: Přehrávání

en: Please Wait...
cs_CZ: Čekejte prosím…

en: Please check the captcha to verify you are not a robot.
cs_CZ: Prosím zadejte ověření proti robotům

en: Please connect an account before saving.
cs_CZ: Před uložením připojte účet.

en: Please enter a color first.
cs_CZ: Zadejte prosím nejprve barvu.

en: Please enter a message.
cs_CZ: Zadejte Vaši zprávu

en: Please enter a subject.
cs_CZ: Zadejte, prosím, předmět.

en: Please enter a valid email address.
cs_CZ: Zadejte, prosím, platnou email adresu.

en: Please enter a valid email.
cs_CZ: Zadejte, prosím, Váš platný email.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates.
cs_CZ: Chcete-li povolit automatické aktualizace, vložte platný licenční klíč, prosím.

en: Please enter a valid license key to enable automatic updates. %s
cs_CZ: Prosím, vložte platný licenční klíč pro povolení automatických aktualizací. %s

en: Please enter a valid phone number.
cs_CZ: Zadejte, prosím, Vaše platné telefonní číslo.

en: Please enter at least one tag before saving.
cs_CZ: Pro uložení zadejte alespoň jeden tag

en: Please enter your name.
cs_CZ: Zadejte, prosím, Vaše jméno.

en: Please register this website with AWeber to get your Authorization Code. <a%s>Register Now</a>
cs_CZ: Zaregistrujte, prosím, svoji webstránku s AWeber k získání autorizačního kódu. <a%s>Registrovat teď</a>

en: Please select a list before saving.
cs_CZ: Před uložením zvolte seznam.

en: Please select an account before saving.
cs_CZ: Před uložením vyberte účet.

en: Please select either a background layout or content layout before submitting.
cs_CZ: Před odesláním prosím zvolte rozvržení pozadí nebo obsahu.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin.
cs_CZ: Zaregistrujte se pro aktivaci automatických aktualizací tohoto modulu.

en: Please subscribe to enable automatic updates for this plugin. %s
cs_CZ: Chcete-li povolit automatické aktualizace tohoto pluginu, přihlaste se k odběru, prosím. %s

en: Please type "uninstall" in the box below to confirm that you really want to uninstall the page builder and all of its data.
cs_CZ: Zadejte "uninstall" do pole níže pro potvrzení, že skutečně chcete odinstalovat editor stránek včetně všech jeho dat.

en: Plugin Branding
cs_CZ: Branding pluginu

en: Plugin Icon URL
cs_CZ: URL ikony pluginu

en: Plugin Name
cs_CZ: Název pluginu

[ctx: Plugin action link label.]
en: Upgrade
cs_CZ: Aktualizovat

[ctx: Plugin setup page: Delete icon set.]
en: Delete
cs_CZ: Vymazat

[ctx: Plugin setup page: Modules.]
en: All
cs_CZ: Všechny

en: Plus sign
cs_CZ: Znaménko plus

en: Popularity
cs_CZ: Popularita

en: Portrait
cs_CZ: Vertikální obrázek

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Post Alignment
cs_CZ: Zarovnání příspěvku

en: Post Background Color
cs_CZ: Barva pozadí příspěvku

en: Post Content
cs_CZ: Obsah příspěvku

en: Post Hover Transition
cs_CZ: Změna článku po přechodu myší

en: Post Icon
cs_CZ: Ikona článku

en: Post Icon Color
cs_CZ: Barva ikony článku

en: Post Icon Position
cs_CZ: Pozice ikony článku

en: Post Icon Size
cs_CZ: Velikost ikony článku

en: Post Info
cs_CZ: Informace o článku

en: Post Info Color
cs_CZ: Barva informace o příspěvku

en: Post Max Width
cs_CZ: Maximální šířka článku

en: Post Padding
cs_CZ: Odsazení příspěvku

en: Post Spacing
cs_CZ: Rozestupy článků

en: Post Type
cs_CZ: Typ článku

en: Post Types
cs_CZ: Typy obsahu

en: Post Width
cs_CZ: Šířka článku

en: Posts
cs_CZ: Články

en: Posts Carousel
cs_CZ: Kolotoč článků

en: Posts Per Page
cs_CZ: Počet článku na stránku

en: Posts Slider
cs_CZ: Posuvník článků

en: Premium Features
cs_CZ: Prémiové funkce

en: Preview Layout
cs_CZ: Náhled rozložení

en: Previous testimonial.
cs_CZ: Předcházející reference.

en: Price
cs_CZ: Cena

en: Price Box
cs_CZ: Cenové pole

[ctx: Price features displayed in pricing box.]
en: Features
cs_CZ: Vlastnosti

en: Pricing Box
cs_CZ: Cenové pole

en: Pricing Boxes
cs_CZ: Cenová pole

en: Pricing Table
cs_CZ: Tabulka cen

en: Product Category
cs_CZ: Produktová kategorie

en: Product ID
cs_CZ: ID produktu

en: Product IDs
cs_CZ: Identifikátory produktů

en: Product Page
cs_CZ: Stránka produktů

en: Products IDs
cs_CZ: Identifikátory produktů

en: Products Source
cs_CZ: Zdroj produktů

en: Profile ID
cs_CZ: ID firmy

en: Publish
cs_CZ: Publikovat

en: Publish Changes
cs_CZ: Publikovat změny

en: Publish Your Changes
cs_CZ: Publikujte změny

en: Publish changes and exit
cs_CZ: Publikovat změny a zavřít

en: Publishing Changes
cs_CZ: Publikuji změny

en: Pull images from the WordPress media library or a gallery on your SmugMug site by inserting the RSS feed URL from SmugMug. The RSS feed URL can be accessed by using the get a link function in your SmugMug gallery.
cs_CZ: Vyberte obrázky z multimediální knihovny WordPress nebo zadejte galerii na Vaší SmugMug stránce pomocí URL odkazu na RSS kanál. Odkaz na RSS kanál je možné získat pomocí funkce na získání odkazů ve Vaší SmugMug galérii.

en: Random
cs_CZ: Náhodně

en: Random Bars
cs_CZ: Náhodné pásky

en: Random Boxes
cs_CZ: Náhodné čtverce

en: Randomize Photos
cs_CZ: Náhodné zobrazení obrázků

en: Rating
cs_CZ: Hodnocení

en: Read More
cs_CZ: Číst dál

en: Ready to find out more?
cs_CZ: Připraveni, dozvědět se víc?

en: Rebuilt the theme cache
cs_CZ: Znovu sestavit mezipaměť tématu

en: Recent Products
cs_CZ: Nejnovější produkty

en: Redirect
cs_CZ: Přesměrovat

en: Regular
cs_CZ: Běžný

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove Account
cs_CZ: Odstranit účet

en: Remove Video
cs_CZ: Odebrat video

en: Render a Countdown module.
cs_CZ: Zobrazí modul s odpočtem

en: Render a WordPress audio shortcode.
cs_CZ: Zobrazí shortcode Wordpressu audio

en: Render a WordPress or embedable video.
cs_CZ: Zobrazí WordPress nebo vložené video

en: Renders a WordPress menu.
cs_CZ: Zobrazí WordPress menu.

en: Renders an animated number counter.
cs_CZ: Zobrazí animované počítadlo

en: Repeat
cs_CZ: Opakování

en: Replace
cs_CZ: Nahradit

en: Replace Existing Layout
cs_CZ: Nahradit existující rozvržení

en: Replace Video
cs_CZ: Nahradit video

en: Reset Column Widths
cs_CZ: Resetovat šířku sloupců

en: Reset Row Width
cs_CZ: Obnovit šířku řádku

en: Responsive
cs_CZ: Responzivní

en: Responsive Breakpoint
cs_CZ: Responzivní bod

en: Responsive Layout
cs_CZ: Responzivní rozvržení

en: Responsive Style
cs_CZ: Style responzivity

en: Responsive Toggle
cs_CZ: Přepínač responzivity

en: Reversed
cs_CZ: Opačně

en: Revisions
cs_CZ: Verze

en: Revisions are disabled for this site. Please contact your host if you aren't sure how to enable revisions.
cs_CZ: Revize jsou pro tyto stránky zakázány. Obraťte se na svého provozovatele, pokud si nejste jisti, jak povolit revize.

en: Right
cs_CZ: Vpravo

en: Right Bottom
cs_CZ: Vpravo dole

en: Right Center
cs_CZ: Vpravo uprostřed

en: Right Content
cs_CZ: Obsah vpravo

en: Right Sidebar
cs_CZ: Pravý boční panel

en: Right To Left
cs_CZ: Zprava doleva

en: Right Top
cs_CZ: Vpravo nahoře

en: Right of Heading
cs_CZ: Vpravo od nadpisu

en: Right of Text and Heading
cs_CZ: Vpravo od textu a nadpisu

en: Rounded
cs_CZ: Zaoblený

en: Row
cs_CZ: Řádek

en: Row Actions
cs_CZ: Akce řádku

en: Row Added
cs_CZ: Řádek přidán

en: Row Deleted
cs_CZ: Řada odstraněna

en: Row Duplicated
cs_CZ: Řada zduplikována

en: Row Edited
cs_CZ: Řádek upraven

en: Row Moved
cs_CZ: Řádek přesunut

en: Row Resized
cs_CZ: Velikost řádku změněna

en: Row Saved!
cs_CZ: Řádek uložen!

en: Row Settings
cs_CZ: Nastavení řádku

en: Rows
cs_CZ: řádky

en: SAFEMODE
cs_CZ: BEZPEČNÝ REŽIM

en: Sale Products
cs_CZ: Produkty ve výprodeji

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save As...
cs_CZ: Uložit jako

en: Save Branding
cs_CZ: Uložit nastavení značky

en: Save Changes and Exit
cs_CZ: Uložit změny a zavřít

en: Save Column
cs_CZ: Uložit sloupec

en: Save Core Template
cs_CZ: Uložit základní šablonu

en: Save Draft
cs_CZ: Uložit koncept

en: Save Help Button Settings
cs_CZ: Uložit nastavení tlačítka nápovědy

en: Save Icon Settings
cs_CZ: Uložit nastavení ikon

en: Save License Key
cs_CZ: Uložit licenční klíč

en: Save Module
cs_CZ: Uložit modul

en: Save Module Settings
cs_CZ: Uložit nastevení modulů

en: Save New Template
cs_CZ: Uložit novou šablonu

en: Save Post Types
cs_CZ: Uložit typy obsahu

en: Save Row
cs_CZ: Uložit řádek

en: Save Template
cs_CZ: Uložit šablonu

en: Save Template Settings
cs_CZ: Uložit nastavení šablon

en: Save User Access Settings
cs_CZ: Uložit nastavení uživatelského přístupu

en: Save With Errors
cs_CZ: Uložit s chybami

en: Save the current layout as a template that can be reused under <strong>Templates &rarr; Saved Templates</strong>.
cs_CZ: Uložte aktuální rozložení jako šablonu, kterou lze znovu použít v části <strong>Templates &rarr; Uložené šablony</strong>.

en: Save, export, and reuse full-page layouts, rows, and modules.
cs_CZ: Uložte, exportujte a použijte rozložení, řádky a moduly.

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Saved Columns
cs_CZ: Uložené sloupce

en: Saved Module
cs_CZ: Uložený modul

en: Saved Modules
cs_CZ: Uložené moduly

en: Saved Row
cs_CZ: Uložený řádek

en: Saved Rows
cs_CZ: Uložené řádky

en: Saved Templates
cs_CZ: Uložené šablony

en: Saving...
cs_CZ: Ukládám…

en: Scale
cs_CZ: Měřítko

en: Scale Down
cs_CZ: Zmenšit

en: Scale Up
cs_CZ: Zvětšit

en: Scroll
cs_CZ: Rolovat

en: Search Modules
cs_CZ: Vyhledat v modulech

en: Second
cs_CZ: Vteřina

en: Seconds
cs_CZ: Vteřin

en: Secret Key
cs_CZ: Tajný klíč

en: Select
cs_CZ: Zvolit

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Select Audio
cs_CZ: Vyberte audio

en: Select File
cs_CZ: Zvolit soubor

en: Select Icon
cs_CZ: Zvolit ikonu

en: Select Photo
cs_CZ: Zvolit obrázek

en: Select Photos
cs_CZ: Vybrat obrázky

en: Select Video
cs_CZ: Zvolit video

en: Select a WordPress menu that you created in the admin under Appearance > Menus.
cs_CZ: Zvolte WordPress menu, které jste vytvořili v administraci ve Vzhled > Menu.

en: Select a city
cs_CZ: Vyberte město

[ctx: Select a form a ActiveCampaign.]
en: Form
cs_CZ: Formulář

[ctx: Select the list type.]
en: Type
cs_CZ: Typ

en: Select the post types you would like the builder to work with.
cs_CZ: Zvolte typy obsahu (článků), s kterými chcete používat editor stránek.

en: Select...
cs_CZ: Vybrat…

en: Selected
cs_CZ: Vybráno

en: Semi-Bold
cs_CZ: Středně tučný

en: Semi-Bold Italic
cs_CZ: Středně tučný Italic

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: Send To Email
cs_CZ: Odeslat na email

en: Sent!
cs_CZ: Odesláno!

en: Separator
cs_CZ: Oddělovač

en: Separator Color
cs_CZ: Barva oddělovače

en: Separator Size
cs_CZ: Velikost oddělovače

en: Separator Type
cs_CZ: Typ oddělovače

en: Separators
cs_CZ: Oddělovače

en: Server Type
cs_CZ: Typ serveru

en: Service
cs_CZ: Služba

en: Setting this to yes will make all of the columns in this group the same height regardless of how much content is in each of them.
cs_CZ: Pokud nastavíte na ano, všechny sloupce v této skupině budou mít stejnou výšku, nezávisle na množství obsahu v nich.

en: Settings updated!
cs_CZ: Nastavení byla aktualizována

en: Show
cs_CZ: Zobrazit

en: Show All Categories
cs_CZ: Zobrazit všechny kategorie

en: Show Arrows
cs_CZ: Zobrazit šipky

en: Show Artist Name
cs_CZ: Zobrazit jméno interpreta

en: Show Caption
cs_CZ: Zobrazí popisek

en: Show Captions
cs_CZ: Zobrazit popisek

en: Show Dots
cs_CZ: Zobrazit tečky

en: Show Facebook
cs_CZ: Zobrazit Facebook

en: Show Featured Image?
cs_CZ: Zobrazit prezentační obrázek?

en: Show Google+
cs_CZ: Zobrazit Google+

en: Show Message
cs_CZ: Zobrazit zprávu

en: Show Play/Pause
cs_CZ: Zobraz tlačítka přehrát / pauza

en: Show Playlist
cs_CZ: Zobrazit seznam skladeb

en: Show Saved Column Categories?
cs_CZ: Zobrazit kategorie uložených sloupců?

en: Show Saved Module Categories?
cs_CZ: Zobrazit kategorie uloženého modulu?

en: Show Saved Row Categories?
cs_CZ: Zobrazit kategorie uloženého řádku?

en: Show Search
cs_CZ: Zobrazit hledání

en: Show Separators
cs_CZ: Zobrazit oddělovače

en: Show Thumbnail
cs_CZ: Zobrazit náhled

en: Show Time Separators
cs_CZ: Zobrazit oddělovače času

en: Show Track Numbers
cs_CZ: Zobrazit čísla skladeb

en: Show Twitter
cs_CZ: Zobrazit Twitter

en: Shows the search form if no posts are found.
cs_CZ: Zobrazit vyhledávací formulář, pokud nejsou nalezeny žádné příspěvky.

en: Sidebar
cs_CZ: Boční panel

en: Single Product
cs_CZ: Jeden produkt

en: Site Key
cs_CZ: Klíč stránky

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Skin Color
cs_CZ: Barva vzhledu

en: Skip this many posts that match the specified criteria.
cs_CZ: Přeskočit zadaný počet článků.

en: Slide
cs_CZ: Snímek

en: Slide Down
cs_CZ: Najet zdola

en: Slide Horizontal
cs_CZ: Najet horizontálně

en: Slide Label
cs_CZ: Popis snímku

en: Slide Settings
cs_CZ: Nastavení snímku

en: Slide Up
cs_CZ: Najet shora

en: Slide Vertical
cs_CZ: Najet vertikálně

en: Slider
cs_CZ: Posuvník

en: Slider Controls
cs_CZ: Ovladače posuvníku

en: Slides
cs_CZ: Snímky

en: Slideshow
cs_CZ: Prezentace obrázků

[ctx: Slideshow transition type.]
en: None
cs_CZ: Žádný

[ctx: Slideshow transition.]
en: None
cs_CZ: Žádný

en: Slow
cs_CZ: Pomalu

en: Small Device Breakpoint
cs_CZ: Zlomový bod pro malé zařízení

en: Small Devices Only
cs_CZ: Pouze na malých zařízeních

en: Social
cs_CZ: Sociální sítě

en: Social Button
cs_CZ: Tlačítko sociálních sítí

en: Social Buttons
cs_CZ: Tlačítka sociálních sítí

en: Some bad characters were found in the xml file
cs_CZ: V souboru XML byly nalezeny špatné znaky

en: Something went wrong. Please check your entries and try again.
cs_CZ: Něco se pokazilo. Zkontrolujte, prosím, své údaje a zkuste znovu.

en: Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.
cs_CZ: Litujeme, nepodařilo se nám najít žádné příspěvky. Zkuste jiné vyhledávání.

en: Sort By
cs_CZ: Třídit podle

en: Sort Direction
cs_CZ: Směr třídění

[ctx: Sort by.]
en: Default
cs_CZ: Přednastavené

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Spacing
cs_CZ: Rozestupy

en: Speed
cs_CZ: Rychlost

[ctx: Speed.]
en: Medium
cs_CZ: Středně

en: Square
cs_CZ: Čtverec

en: Stacked
cs_CZ: Naskládané

en: Stacking Order
cs_CZ: Pořadí na malých zařízeních

en: Standard
cs_CZ: Standartní

en: Standard Modules
cs_CZ: Standardní moduly

en: Start typing...
cs_CZ: Začněte psát…

en: Straight
cs_CZ: Rovný

en: Structure
cs_CZ: Struktura

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Subject Field
cs_CZ: Pole “předmět”

en: Subject Field Placeholder
cs_CZ: Pole předmět - placeholder

en: Submenu Icon
cs_CZ: Ikona podmenu

en: Submenu Icon click
cs_CZ: Kliknutí na ikonu podmenu

en: Submit changes for review and exit
cs_CZ: Odeslat ke schválení a zavřít

en: Submit for Review
cs_CZ: Odeslat ke schválení

en: Subscribe Form
cs_CZ: Formulář odběru

en: Subscribe Form Signup
cs_CZ: Přihlášeni k formuláři doběru

en: Subscribe Now
cs_CZ: Zaregistrujte se

en: Subscribe!
cs_CZ: Registrovat!

en: Success
cs_CZ: Úspěch

en: Success Action
cs_CZ: Úspěšná akce

en: Success URL
cs_CZ: Úspěšné URL

en: Sure, I'll help
cs_CZ: Jistě, pomohu.

en: Tabs
cs_CZ: Záložky

en: Take A Tour
cs_CZ: Spustit průvodce

en: Take a Tour
cs_CZ: Spustit průvodce

en: Target URL
cs_CZ: URL odkaz cíle

en: Template
cs_CZ: Šablona

en: Template Data Exporter
cs_CZ: Export dat šablony

en: Template Exporter
cs_CZ: Export šablon

en: Template Saved!
cs_CZ: Šablona byla uložená!

en: Template Settings
cs_CZ: Nastavení šablon

[ctx: Template edit form field label. Is template premium one?]
en: Premium
cs_CZ: Prémiová

[ctx: Template edit form field label. Template name.]
en: Name
cs_CZ: Název

[ctx: Template name.]
en: Blank
cs_CZ: Prázdná

[ctx: Template name.]
en: Name
cs_CZ: Název

en: Templates
cs_CZ: Šablony

[ctx: Templates list column label.]
en: Category
cs_CZ: Kategorie

[ctx: Templates list column label.]
en: Name
cs_CZ: Název

[ctx: Templates list column label. Is template premium one?]
en: Premium
cs_CZ: Prémiová

en: Terms
cs_CZ: Podmínky

en: Terms Label
cs_CZ: Popisek podmínek

en: Terms Separator
cs_CZ: Oddělovač podmínek

en: Terms and Conditions Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací políčko Pravidel a podmínek

en: Testimonial
cs_CZ: Posudek

en: Testimonials
cs_CZ: Posudky

en: Text &amp; Photo
cs_CZ: Text a obrázek

en: Text &amp; Video
cs_CZ: Text a video

en: Text After Number
cs_CZ: Text za číslem

en: Text Background Color
cs_CZ: Barva pozadí textu

en: Text Background Height
cs_CZ: Výška pozadí textu

en: Text Before Number
cs_CZ: Text před číslem

en: Text Color
cs_CZ: Barva textu

en: Text Colors
cs_CZ: Barvy textu

en: Text Editor
cs_CZ: Textový editor

en: Text Hover Color
cs_CZ: Barva textu při najetí myší

en: Text Padding
cs_CZ: Odsazení textu

en: Text Position
cs_CZ: Pozice textu

en: Text Shadow
cs_CZ: Stín textu

en: Text Spacing
cs_CZ: Odsazení textu

en: Text Typography
cs_CZ: Typografie textu

en: Text Width
cs_CZ: Šířka textu

en: Text to appear above the number. Leave it empty for none.
cs_CZ: Text pro zobrazení nad číslem. Nechte prázdné pro žádný text.

en: Text to appear after the number. Leave it empty for none.
cs_CZ: Text pro zobrazení za číslem. Nechte prázdné pro žádný text.

en: Thank you for choosing Beaver Builder and welcome to the colony! Find some helpful information below. Also, to the left are the Page Builder settings options.
cs_CZ: Děkujeme za zvolení Beaver Builderu, vítejte na palubě! Níže najdete některé užitečné informace. Vlevo naleznete nastavení Builderu.

en: Thank you!
cs_CZ: Děkujeme!

en: Thanks for subscribing! Please check your email for further instructions.
cs_CZ: Díky za registraci! Zkontrolujte, prosím, Váš email pro další instrukce.

en: Thanks for your message! We’ll be in touch soon.
cs_CZ: Děkujeme za Vaši zprávu! Brzy se s Vámi spojíme.

en: The Beaver Builder Booster plugin is not compatible with your host.
cs_CZ: Booster plugin ještě není kompatibilní s vaším poskytovatelem.

en: The ID of the list you would like users to subscribe to. The ID of a list can be found under "View all lists" in the section named ID.
cs_CZ: ID seznamu ke kterému chcete aby se uživatelé přihlásili.

en: The Target URL field correlates to the page you would like your social icons to interface with. For example, if you show Facebook, the user will "Like" whatever you put in this field.
cs_CZ: URL odkaz cíle určí, která stránka bude sdílená danými ikonami sociálních sítí.  Například, pokud zobrazíte Facebook ikonu, návštěvník jakoby stlačil tlačítko "Like" pre odkaz, který tu nastavíte.

en: The Tools button lets you save a template, duplicate a layout, edit the settings for a layout or edit the global settings.
cs_CZ: Tlačítko Nástroje vám umožní uložit vaši šablonu, duplikovat rozložení, upravit nastavení rozložení nebo upravovat globální nastavení.

en: The URL where your Mautic application is installed (e.g. http://mautic.mywebsite.com).
cs_CZ: Adresa URL, kde je nainstalována aplikace Mautic (např. http://mautic.mywebsite.com).

en: The URL where your Sendy application is installed (e.g. http://mywebsite.com/sendy).
cs_CZ: Adresa jde kde nainstalováno Sendy (např. http://mywebsite.com/sendy)

en: The alignment that will apply to all elements within the callout.
cs_CZ: Zarovnání které bude aplikováno na všechny elementy v tomto promo modulu.

en: The browser width at which the layout will adjust for medium devices such as tablets.
cs_CZ: Šířka internetového prohlížeče, do které se rozvržení nastaví, pro středně velká zařízení jako jsou tablety.

en: The browser width at which the layout will adjust for small devices such as phones.
cs_CZ: Šířka internetového prohlížeče, do které se rozvržení nastaví, pro malá zařízení jako jsou telefony.

en: The builder does not delete the post meta <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> and <code>_fl_builder_enabled</code> in case you want to reinstall it later. If you do, the builder will rebuild all of its data using those meta values.
cs_CZ: Editor neodstraní meta data článků <code>_fl_builder_data</code>, <code>_fl_builder_draft</code> a <code>_fl_builder_enabled</code> pro případ, že se rozhodnete editor znovu nainstalovat. V tomto případě se poté data použijí na kompletní obnovení.

en: The caption pulls from whatever text you put in the caption area in the media manager for each image. The caption is also pulled directly from SmugMug if you have captions set in your gallery.
cs_CZ: Pro každý obrázek se popisek natáhne z pole “popisek”, který jste vyplnili ve správci multimédií. Popisek se automaticky natáhne ze SmugMug, pokud ve Vaší galerii máte popisky nastavené.

en: The color applies to the overlay behind text over the background selections.
cs_CZ: Barva se aplikuje na překrytí obrázku za textem.

en: The contact form will send to this e-mail. Defaults to the admin email.
cs_CZ: Kontaktní formulář bude odeslán na tento email. Výchozí je email administrátora.

en: The email address associated with your Mad Mimi account.
cs_CZ: Email adresa spojená s Vaším Mad Mimi účtem.

en: The fastest way to find an answer to a question is to see if someone's already answered it!
cs_CZ: Nejrychlejší způsob jak najít odpověď je podívat se, jestli už ji takovou otázku někdo zodpověděl!

[ctx: The first %s stands for custom branded "Page Builder" name. The second %s stands for the post type name.]
en: %1$s is currently active for this %2$s.
cs_CZ: %1$s je právě aktivní pro %2$s.

en: The following downloads are currently available for remote update with the subscription(s) associated with this license.
cs_CZ: Tyto stahování jsou k dispozici pro vzdálenou aktualizaci s předplatným(i) spojenými s touto licencí.

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (e.g. demo.ip-zone.com).
cs_CZ: Adresa kterou jste zvolili během vytváření účtu. Zadejte ji bez úvodního http:// (např. demo.ip-zone.com).

en: The host you chose when you signed up for your account. Check your welcome email if you forgot it. Please enter it without the initial http:// (for example: demo.campayn.com).
cs_CZ: Host kterého jste zvolili při vytváření účtu. Zadejte bez úvodního http:// (například: demo.campayn.com).

en: The layout is currently being saved
cs_CZ: Rozvržení se momentálně ukládá

en: The layout is saved
cs_CZ: Rozvržení je uloženo

en: The link applies to the entire module. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
cs_CZ: Odkaz se aplikuje na celý modul. Pokud určíte typ výzvy k akci, tento odkaz se také použije na text nebo tlačítko.

en: The link applies to the entire slide. If choosing a call to action type below, this link will also be used for the text or button.
cs_CZ: Odkaz se aplikuje na celý snímek. Pokud zvolíte výzvu k akci, použije se tento odkaz také na text nebo tlačítko.

en: The max width that the content area will be within your slides.
cs_CZ: Maximální šířka obsahu ve Vašich snímcích.

en: The order of the columns in this group when they are stacked for small devices.
cs_CZ: Pořadí sloupců v této skupině na malých zařízeních.

en: The position will move the content layout selections left or right or center of the thumbnail of the slide.
cs_CZ: Tato pozice přesune obsah vlevo, vpravo nebo doprostřed náhledu snímku.

en: The position will move the content layout selections left, right or bottom over the background of the slide.
cs_CZ: Tato pozice přesune obsah vlevo, vpravo nebo dolů přes pozadí snímku.

en: The position will move the content layout selections left, right or center over the background of the slide.
cs_CZ: Pozicí nastavíte, zda se obsah zobrazí vlevo, vpravo nebo uprostřed nad pozadím snímku.

en: The selected roles will be able to access the builder admin menu.
cs_CZ: Vybrané role budou mít přístup k admin menu builderu.

en: The selected roles will be able to access the template data exporter under Tools > Template Exporter.
cs_CZ: Vybrané role budou mít přístup k exportu údajů o šablonách pod položkou Nástroje> Export šablon.

en: The settings you are currently editing will not be saved if you navigate away from this page.
cs_CZ: Nastavení která právě provádíte se neuloží, pokud opustíte tuto stránku.

en: The total number of units for this counter. For example, if the Number is set to 250 and the Total is set to 500, the counter will animate to 50%.
cs_CZ: Celkový počet jednotek pro toto počítadlo. Například pokud je číslo nastaveno na 250 a celkový počet na 500, animace proběhne do 50%.

en: The type of border to use. Double borders must have a height of at least 3px to render properly.
cs_CZ: Typ použitého okraje. Dvojité okraje musí mít výšku alespoň 3px, aby se zobrazily správně.

en: The uploaded file is not a valid %s extension.
cs_CZ: Nahraný soubor nemá platnou příponu %s.

en: The username associated with your GoDaddy Email Marketing account.
cs_CZ: Uživatelské jméno spojené s vaším účtem GoDaddy Email Marketing.

en: Theme
cs_CZ: Téma

en: Theme Branding
cs_CZ: Branding šablony

en: Theme Company Name
cs_CZ: Název společnosti

en: Theme Company URL
cs_CZ: URL společnosti

en: Theme Description
cs_CZ: Popis šablony

en: Theme Name
cs_CZ: Název šablony

en: Theme Screenshot URL
cs_CZ: URL náhledu šablony

en: There was a problem retrieving your lists. Please check your API credentials.
cs_CZ: Během získávaní Vašich seznamů došlo k chybě. Zkontrolujte, prosím, zadané API údaje.

en: There was an error connecting to AWeber. Please try again.
cs_CZ: Během připojování k AWeber došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: There was an error connecting to Infusionsoft. %s
cs_CZ: Během připojování k Infusionsoft došlo k chybě. %s

en: There was an error connecting to SendinBlue. Please try again.
cs_CZ: Během připojování k SendinBlue došlo k chybě. Zkuste, prosím, znovu.

en: There was an error retrieveing your lists.
cs_CZ: Během získávání Vašich seznamů došlo k chybě.

en: There was an error searching contact from Drip. %s
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování k Drip. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. %s
cs_CZ: Během odběru z AWeber došlo k chybě. %s

en: There was an error subscribing to AWeber. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z AWeber došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to ActiveCampaign. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z ActiveCampaign došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor.
cs_CZ: Během odběru z Campaign Monitor došlo k chybě.

en: There was an error subscribing to Campaign Monitor. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z Campaign Monitor došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to Campayn. %s
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování ke Campayn. %s

en: There was an error subscribing to Campayn. The account is no longer connected.
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování ke Campayn. Účet již není připojen.

en: There was an error subscribing to Constant Contact. %s
cs_CZ: Došlo k chybě během odběru z Constant Contact. %s

en: There was an error subscribing to Constant Contact. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z Constant Contact došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to ConvertKit. The account is no longer connected.
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování ke ConvertKit. Účet již není připojen.

en: There was an error subscribing to Drip. %s
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování k Drip. %s

en: There was an error subscribing to Drip. The account is no longer connected.
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování k Drip. Účet již není propojen.

en: There was an error subscribing to Enormail. %s
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování k Enormail.

en: There was an error subscribing to Enormail. The account is no longer connected.
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování k Enormail. Účet již není připojen.

en: There was an error subscribing to GetResponse. %s
cs_CZ: Během odběru z GetResponse došlo k chybě. %s

en: There was an error subscribing to GetResponse. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z GetResponse došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to GoDaddy Email Marketing. The account is no longer connected.
cs_CZ: Při přihlašování ke službě GoDaddy Email Marketing došlo k chybě. Účet již není připojen.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck.
cs_CZ: Došlo k chybě během odběru z Hatchbuck.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The API key is invalid.
cs_CZ: Během odběru z Hatchbuck došlo k chybě. API klíč není platný.

en: There was an error subscribing to Hatchbuck. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z Hatchbuck došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. %s
cs_CZ: Během odběru z Infusionsoft došlo k chybě. %s

en: There was an error subscribing to Infusionsoft. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z Infusionsoft došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to Mad Mimi. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z Mad Mimi došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to MailChimp. %s
cs_CZ: Během odběru z MailChimp došlo k chybě. %s

en: There was an error subscribing to MailChimp. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z Mail Chimp došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to MailerLite. The account is no longer connected.
cs_CZ: Při přihlašování k MailerLite nastala chyba. Účet již není připojen.

en: There was an error subscribing to Mailrelay. %s
cs_CZ: Při přihlašování k Mailrelay nastala chyba.  %s

en: There was an error subscribing to Mailrelay. The account is no longer connected.
cs_CZ: Nastala chyba při přihlašování k Mailrelay. Účet již není propojen.

en: There was an error subscribing to Mautic. %s
cs_CZ: Při přihlášené k odběru Mautic došlo k chybě. % s

en: There was an error subscribing to Mautic. The account is no longer connected.
cs_CZ: Při odebírání Mautic došlo k chybě. Účet již není připojen.

en: There was an error subscribing to SendinBlue. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru ze SendinBlue došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing to Sendy. %s
cs_CZ: Nebylo možné se přihlásit k Sendy. %s

en: There was an error subscribing to Sendy. The account is no longer connected.
cs_CZ: Nebylo možné se přihlásit k Sendy. Účet již není propojen.

en: There was an error subscribing to iContact Pro. %s
cs_CZ: Během připojení k iContact došlo k chybě. %s

en: There was an error subscribing to iContact. %s
cs_CZ: Během odběru z iContact došlo k chybě. %s

en: There was an error subscribing to iContact. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru z iContact došlo k chybě. Váš účet už není připojený.

en: There was an error subscribing. MailPoet is not installed.
cs_CZ: Během pokusu o připojení došlo k chybě. MailPoet není nainstalovaný.

en: There was an error subscribing. Please try again.
cs_CZ: Během registrace došlo k chybě. Zkuste, prosím, znovu.

en: There was an error subscribing. The account is no longer connected.
cs_CZ: Během odběru došlo k chybě. Váš účet už není připojený

en: There's a whole lot more, too! Read about everything else on our <a href="%1$s" target="_blank">update post</a> or <a href="%2$s" target="_blank">change logs</a>.
cs_CZ: Je toho mnohem více! Vše ostatní si přečtěte v našem <a href="%1$s" target="_blank">článku o aktualizaci</a> nebo <a href="%2$s" target="_blank">v přehledu změn</a>.

en: There's a wonderful community of "Beaver Builders" out there and we'd love it if <em>you</em> joined us!
cs_CZ: Beaver Builder má skvělou komunitu a rádi bychom <em>vás</em> v ní přivítali!

en: These settings have errors. Please correct them before continuing.
cs_CZ: Tato nastavení mají chyby. Před pokračováním je opravte.

en: Thin
cs_CZ: Tenký

en: Thin Italic
cs_CZ: Tenký Italic

[ctx: Third party service such as MailChimp.]
en: Error: Missing service type.
cs_CZ: Chyba: Chybí typ služby.

en: This allows you to add content over or in addition to the background selection above. The location of the content layout can be selected in the style tab.
cs_CZ: Toto nastavení umožní přidat obsah nad pozadí nastavené výše. Pozici obsahu nastavíte na záložce stylu.

en: This applies to all sites on the network.
cs_CZ: Toto nastavení se aplikuje na všechny stránky v síti.

en: This code has errors. We recommend you fix them before saving.
cs_CZ: Tento kód obsahuje chyby. Doporučujeme je před uložením uložit.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
cs_CZ: Tento soubor není WXR soubor.

en: This field is required.
cs_CZ: Toto pole je povinné

en: This layout has unpublished changes
cs_CZ: Toto rozložení má nepublikované změny

en: This layout has unpublished changes. If you discard this draft all of your previously unpublished changes will be lost.
cs_CZ: Toto rozložení má nepublikované změny. Pokud tento návrh zrušíte, všechny vaše dříve nepublikované změny budou ztraceny.

en: This only applies to this site. Please visit the Network Admin Settings to clear the cache for all sites on the network.
cs_CZ: Akce se aplikuje pouze na tuto stránku. Pro síťové obnovení cache na všech stránkách na síti navštivte administrátorské nastavení sítě.

en: This setting is for the entire background of your slide.
cs_CZ: Toto nastavení je pro celé pozadí Vašeho snímku.

en: This setting is the minimum height of the content slider. Content will expand the height automatically.
cs_CZ: Tímto se nastaví minimální výška prezentace obsahu. Pokud je obsah prezentace vyšší, výška se automaticky přizpůsobí.

en: This setting is the minimum height of the post slider. Content will expand the height automatically.
cs_CZ: Toto nastavení určuje minimální výšku posuvníku článku. Obsah článku zvětší výšku automaticky.

en: This tool exports a special data file that can be used by developers to include templates within their themes and plugins.
cs_CZ: Tento nástroj vyexportuje speciální datový soubor, který mohou vývojáři použít k zařazení šablon do svých témat a pluginů.

en: Thumbnail
cs_CZ: Miniatura

en: Thumbs
cs_CZ: Miniatury

en: Thumbs Button
cs_CZ: Tlačítko miniatur

en: Thumbs Size
cs_CZ: Velikost miniatur

en: Time
cs_CZ: Čas

en: Time Zone
cs_CZ: Časová zóna

en: Title
cs_CZ: Nadpis

en: Title Color
cs_CZ: Barva nadpisu

en: Title Typography
cs_CZ: Typografie názvu

en: Title:
cs_CZ: Nadpis:

en: Toggle Main Menu
cs_CZ: Přepnout hlavní nabídku

en: Tools
cs_CZ: Nástroje

en: Top
cs_CZ: Nahoře

en: Top Center
cs_CZ: Nahoře uprostřed

en: Top Left
cs_CZ: Vlevo nahoře

en: Top Rated Products
cs_CZ: Nejlépe hodnocené produkty

en: Top Right
cs_CZ: Vpravo nahoře

en: Topography
cs_CZ: Typografie

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: Transition
cs_CZ: Přechod

en: Transition Direction
cs_CZ: Směr přechodu

en: Transition Speed
cs_CZ: Rychlost přechodu

[ctx: Transition type.]
en: Slide
cs_CZ: Najetí

en: Twitter Button
cs_CZ: Tlačítko Twitter

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Typography
cs_CZ: Typogafie

en: UPDATES UNAVAILABLE! Please subscribe or enter your license key below to enable automatic updates.
cs_CZ: AKTUALIZACE NEDOSTUPNÉ! Zaregistrujte se prosím nebo zadejte Váš licenční klíč k aktivaci automatických aktualizací.

en: UPDATES UNAVAILABLE! Your subscription is active but this domain has been deactivated. Please reactivate this domain in your account to enable automatic updates.
cs_CZ: Aktualizace nejsou dostupné! Vaše registrace je aktivní, ale tato doména byla deaktivována. Pro získání automatických aktualizací znovu aktivujte doménu.

en: Ultra-Bold Italic
cs_CZ: Ultra tučný Italic

en: Unable to connect to GoDaddy Email Marketing. Please check your credentials.
cs_CZ: Nelze se připojit k GoDaddy Email Marketing. Zkontrolujte své přihlašovací údaje.

en: Unable to connect to Mad Mimi. Please check your credentials.
cs_CZ: Nelze se připojit k Mad Mimi. Zkontrolujte, prosím, zadané údaje.

en: Uncategorized
cs_CZ: Nezařazené

en: Uninstall
cs_CZ: Odinstalovat

en: Unnamed Menu
cs_CZ: Nepojmenovaná menu

en: Unrestricted Editing
cs_CZ: Neomezené úpravy

en: Update Template
cs_CZ: Aktualizace šablony

en: Updates &amp; Support Subscription
cs_CZ: Aktualizace a technická podpora

en: Upgrade
cs_CZ: Aktualizace

[ctx: Upgrade message that displays in the templates tab in lite installs.]
en: Save and reuse your layouts or kick-start your creativity with dozens of professionally designed templates.
cs_CZ: Uložte a znovu použijte rozvržení nebo popusťte uzdu své kreativitě s desítkami profesionálně navržených šablon.

en: Upload Date
cs_CZ: Datum nahrání

en: Upload Icon Set
cs_CZ: Nahrát sadu ikon

en: Upload a photo or display one from the media library.
cs_CZ: Nahrajte obrázek nebo použijte existujicí z multimediální knihovny.

en: Use Icon for Posts
cs_CZ: Použít ikonu článků

en: Use Main Photo
cs_CZ: Použít hlavní obrázek

en: Use an easy drag-and-drop builder to edit content on this page.
cs_CZ: Použijte jednoduchý drag&drop editor obsahu pro úpravu obsahu této stránky.

en: Use the Add Content button to open the content panel and add new row layouts, modules or widgets.
cs_CZ: Použijte tlačítko "Přidat obsah" k otevření panelu obsahu a přidejte nové rozvržení řádku, moduly nebo widgety.

en: Use the Templates button to pick a new template or append one to your layout. Appending will insert a new template at the end of your existing page content.
cs_CZ: Použijte tlačítko "Šablony" pro výběr nové šablony nebo pro přidání jiné šablony k Vašemu rozvržení. Připojení vloží novou šablonu na konec Vašeho existujícího obsahu stránky.

en: Use the action buttons to perform actions such as moving, editing, duplicating or deleting rows, columns and modules.
cs_CZ: Použijte akční tlačítka k provedení akcí jako přesun, úprava, duplikace nebo smazání řádků, sloupců a modulů.

en: Use these settings to limit which builder features users can access.
cs_CZ: Pomocí těchto nastavení lze omezit, na které funkce builderu mají uživatelé přístup.

en: Use this setting to enable or disable templates in the builder interface.
cs_CZ: Použít toto nastavení pro povolení nebo zakázání šablon v editoru stránek.

en: Use this setting to override core builder templates with your templates.
cs_CZ: Použijte toto nastavení pro přepsání základních šablon editora vlastními.

en: Use this to normalize the height of your boxes when they have different numbers of features.
cs_CZ: Použijte toto nastevení pro sjednocení výšky polí, pokud obsahují různý počet vlastností.

en: Used to identify this connection within the accounts list and can be anything you like.
cs_CZ: Použije se k identifikaci tohoto připojení v seznamu účtů a může být použito cokoliv.

en: User Access
cs_CZ: Uživatelský přístup

en: User Access Settings
cs_CZ: Nastavení uživatelského přístupu

en: User Capability
cs_CZ: Oprávnění uživatele

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Validate Type
cs_CZ: Ověřit typ

en: Validate users with checkbox or in the background.
cs_CZ: Ověřte uživatele pomocí zaškrtávacího políčka nebo na pozadí.

[ctx: Value unit for form field of time in seconds. Such as: "5 seconds"]
en: seconds
cs_CZ: (v sekundách)

en: Vertical
cs_CZ: Vertikální

en: Vertical Alignment
cs_CZ: Vertikální zarovnání

en: Vertical Padding
cs_CZ: Vertikální vnitřní odsazení

en: Video Description
cs_CZ: Popis videa

en: Video Embed Code
cs_CZ: Kód vloženého videa

en: Video Link
cs_CZ: Odkaz na video

en: Video Name
cs_CZ: Název videa

en: Video Thumbnail
cs_CZ: Miniatura videa

en: Video Type
cs_CZ: Typ videa

en: Video URL (MP4)
cs_CZ: URL videa (MP4)

en: Video URL (WebM)
cs_CZ: URL videa (WebM)

[ctx: Video preview/fallback image.]
en: Poster
cs_CZ: Náhled

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View Knowledge Base
cs_CZ: Prohlédnout znalostní databázi

en: View the Knowledge Base
cs_CZ: Prohlédnout znalostní databázi

en: Visibility
cs_CZ: Zobrazení

en: Visit Account
cs_CZ: Navštívit účet

en: WARNING! You are about to delete a global template that may be linked to other pages. Do you really want to delete this template and unlink it?
cs_CZ: POZOR! Chystáte se odstranit globální šablonu, která se možná propojena na další stránky. Opravdu chcete tuto šablonu a její propojení odstranit?

en: WP Version
cs_CZ: WP verze

en: Warning! Changing the template will replace your existing layout. Do you really want to do this?
cs_CZ: Pozor! Změnou šablony nahradíte existující rozvržení. Opravdu chcete změnit šablonu?

en: Watch the Video
cs_CZ: Shlédnout video

en: We take pride in offering outstanding support.
cs_CZ: Jsme pyšni na naši skvělou podporu.

en: We will never collect any private data such as IP, email addresses or usernames.
cs_CZ: Nikdy nebudeme shromažďovat osobní data jako IP, emailové adresy nebo uživatelská jména.

en: Weight
cs_CZ: Hmotnost

en: Welcome
cs_CZ: Vítejte

en: Welcome to Beaver Builder!
cs_CZ: Vítejte v Beaver Builderu!

en: Welcome! It looks like this might be your first time using the builder. Would you like to take a tour?
cs_CZ: Vítejte! Vypadá to, že toto je poprvé, co používáte editor stránek. Přejete si pustit průvodce?

en: What kind of info will we collect?
cs_CZ: Jaký typ dat budeme shromažďovat?

en: What would you like to do?
cs_CZ: Co si přejete udělat?

en: When auto spacing is enabled, the builder will automatically adjust the margins and padding in your layout once the small device breakpoint is reached. Most users will want to leave this enabled.
cs_CZ: Pokud zvolíte automatické rozestupy, editor automaticky nastaví odsazení pro malá zařízení. Většina uživatelů nechává povolené.

en: Where to display the number in relation to the bar.
cs_CZ: Kde zobrazit číslo vzhledem ke sloupci.

en: Wide
cs_CZ: Široké

en: Wide is for 1 column rows, compact is for multi-column rows.
cs_CZ: Široké zobrazení je pro 1 sloupec v řádku, kompaktní je pro vícesloupcový řádek.

en: Width
cs_CZ: Šířka

[ctx: Width.]
en: Auto
cs_CZ: Automatická

en: WordPress Widgets
cs_CZ: WordPress widgety

en: Would you like to help us improve %s by sending anonymous usage data?
cs_CZ: Chcete nám pomoci zlepšovat se %s zasíláním anonymních uživatelských dat?

en: X Position
cs_CZ: Pozice X

en: Y Position
cs_CZ: Pozice Y

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Yes Please!
cs_CZ: Ano prosím!

en: You can choose a different photo that the slide will change to on mobile devices or no photo if desired.
cs_CZ: Pro zobrazení na mobilních zařízeních můžete zvolit jiný obrázek nebo žádný, pokud je to třeba.

en: You can choose the subject of the email. Defaults to Contact Form Submission.
cs_CZ: Můžete vybrat předmět e-mailu.

en: You currently have two versions of Beaver Builder active on this site. Please <a href="%s">deactivate one</a> before continuing.
cs_CZ: Na Vašem webu máte dvě verze Beaver Builderu. Před pokračováním jednu z nich <a href="%s">deaktivujte</a>.

en: You haven't saved any revisions yet. Each time you publish a new revision will be saved here.
cs_CZ: Dosud jste žádné revize neukládali. Pokaždé, když zveřejníte novou revizi, budou uloženy zde.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact Pro to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
cs_CZ: Chcete-li získat ID aplikace a heslo, musíte <a%1$s>vytvořit aplikaci</a> v aplikaci iContact Pro. Pro úplné pokyny viz <a%2$s>dokumenty iContact</a>.

en: You must <a%1$s>create an app</a> in iContact to obtain an app ID and password. Please see <a%2$s>the iContact docs</a> for complete instructions.
cs_CZ: Musíte <a%1$s>vytvořit aplikaci</a> v iContact, abyste obdrželi ID a heslo aplikace. Kompletní instrukce naleznete na stránce <a%2$s>dokumentace k iContact</a>.

en: You must accept the Terms and Conditions.
cs_CZ: Musíte přijmout pravidla a podmínky.

en: You must register a <a%1$s>Developer Account</a> with Constant Contact to obtain an API key and access token. Please see <a%2$s>Getting an API key</a> for complete instructions.
cs_CZ: Musíte se zaregistrovat pod <a%1$s>Developerským účtem</a> v Constant Contact, abyste obdrželi API klíč a přístupový token. Kompletní instrukce najdete na stránce <a%2$s>Získání API klíče</a>.

en: YouTube or Vimeo
cs_CZ: Youtube nebo Vimeo

en: Your API Token can be found in your Drip account under Settings > My User Settings. Or, you can click this <a%s>direct link</a>.
cs_CZ: Váš API Token naleznete ve vašem účtu Drip pod Settings > My User Settings. Nebo klikněte na <a%s>tento odkaz</a>.

en: Your API key can be found in your ActiveCampaign account under My Settings > Developer > API.
cs_CZ: Váš API klíč můžete najít ve Vašem účtě ActiveCampaign v sekci Moje Nastavení > API.

en: Your API key can be found in your Campaign Monitor account under Account Settings > API Key.
cs_CZ: Váš API klíč můžete nalézt ve Vašem účtě Campaign Monitor pod “Nasvatení účtu > API klíč”.

en: Your API key can be found in your Campayn account under Settings > API Key.
cs_CZ: Váš API klíč naleznete ve vašem Campayn účtu pod Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your ConvertKit account under Account > Account Settings > API Key.
cs_CZ: Váš API klíč naleznete ve vašem účtu ConvertKit pod Account > Account Settings > API Key.

en: Your API key can be found in your Hatchbuck account under Account Settings > Web API.
cs_CZ: Váš API klíč můžete nalézt ve Vašem účtě Hatchbuck pod “Nasvatení účtu > Web API”.

en: Your API key can be found in your Infusionsoft account under Admin > Settings > Application > API > Encrypted Key.
cs_CZ: Váš API klíč můžete získat z účtu Infusionsoft v sekci Administrace > Nastavení > Aplikace > API > Šifrovaný klíč.

en: Your API key can be found in your Mad Mimi account under Account > Settings &amp; Billing > API.
cs_CZ: Váš API klíč můžete najít ve Vašem účtu Mad Mimi pod Účet > Nastavení a fakturace > API.

en: Your API key can be found in your MailChimp account under Account > Extras > API Keys.
cs_CZ: Váš API klíč můžete najít ve Vašem účtu MailChimp pod Účet > Extra > API klíče.

en: Your API key can be found in your Mailrelay account under Menu > Settings > API access.
cs_CZ: Váš API klíč naleznete ve Vašem účtu Mailrelay pod  Menu > Settings > API access.

en: Your API key can be found in your Ontraport account.
cs_CZ: Váš API klíč může být nalezen ve Vašem Otraport účtu.

en: Your API key from your GoDaddy Email Marketing account.
cs_CZ: API klíč spojený s vaším účtem GoDaddy Email Marketing.

en: Your APP ID can be found in your Ontraport account.
cs_CZ: Vaše APP ID může být nalezeno ve Vašem Ontraport účtu.

en: Your Account ID can be found in your Drip account under Settings > Site Setup.
cs_CZ: ID Vašeho účtu naleznete ve vašem účtu Drip pod Settings > Site Setup.

en: Your App ID can be found in the URL for your account. For example, if the URL for your account is myaccount.infusionsoft.com, your App ID would be <strong>myaccount</strong>.
cs_CZ: ID aplikace získáte z URL adresy vašeho účtu. Například, pokud je URL vašeho účtu mujucet.infusionsoft.com, vaše ID aplikace by bylo <strong>mujucet</strong>.

en: Your Company and Profile ID can also be found in the <a%1$s>iContact Pro API settings</a> under Account Information.
cs_CZ: Vaše společnost a ID profilu naleznete také v nastavení <a%1$s>rozhraní API iContact Pro</a> pod položkou Informace o účtu.

en: Your Constant Contact API key.
cs_CZ: Váš API klíč pro Constant Contact.

en: Your Constant Contact access token.
cs_CZ: Váš přístupový token pro Constant Contact.

en: Your Message Placeholder
cs_CZ: Pole zpráva - placeholder

en: Your changes are saved
cs_CZ: Vaše změny byly uloženy

en: Your email
cs_CZ: Váš email

en: Your iContact Pro Company ID.
cs_CZ: Vaše ID firmy pro iContact Pro.

en: Your iContact Pro Profile ID.
cs_CZ: Vaše ID profilu iContact Pro.

en: Your iContact Pro app ID.
cs_CZ: Vaše ID aplikace pro iContact Pro.

en: Your iContact Pro app password.
cs_CZ: Vaše heslo aplikace pro iContact Pro.

en: Your iContact Pro username.
cs_CZ: Vaše uživatelské jméno iContact Pro.

en: Your iContact app ID.
cs_CZ: ID Vaší iContact aplikace

en: Your iContact app password.
cs_CZ: Heslo Vaší iContact aplikace

en: Your iContact username.
cs_CZ: Vaše uživatelské jméno na iContact

en: Your message
cs_CZ: Vaše zpráva

en: Your name
cs_CZ: Vaše jméno

en: Your phone
cs_CZ: Váš telefon

en: Your reCAPTCHA Site or Secret Key is missing!
cs_CZ: Nezadali jste tajný klíč nebo klíč stránky!

[ctx: current blog name]
en: Rebuilt the theme cache for blog %s
cs_CZ: Znovu sestavit mezipaměť tématu pro blog %s

en: example@mail.com
cs_CZ: příklad@mail.com

en: http://www.example.com
cs_CZ: http://www.priklad.com

en: http://www.example.com/my-photo.jpg
cs_CZ: http://www.priklad.com/muj-obrazek.jpg

[ctx: label for the WordPress Dashboard link]
en: Dashboard
cs_CZ: Přehled

en: module
cs_CZ: modul

en: per Year
cs_CZ: Ročně

en: reCAPTCHA Error:
cs_CZ: Chyba reCaptcha:

en: reCAPTCHA Field
cs_CZ: Pole reCaptcha
